16 Kasım Esra Erol'da neler yaşandı? Kübra Bostancı'dan şok itiraflar! Nesrin Cödel hakkındaki iddialar!

ATV ekranlarının sevilen yüzü Esra Erol'un sunuculuğunu yaptığı ve büyük bir beğeni ile izlenen Esra Erol'da programı bir olayı daha aydınlatıyor. Hafta içi her gün 16.20'de canlı olarak yayınlanan programın bugünkü stüdyo konukları arasında Antalya'dan katılan 3 çocuk annesi Fatma Yalçın, Hatun Şahinöcer ve ailesi, Kübra Bostancı, Servet Uzgur ve ilk aşkı Havva Manas

bulunuyor,. Dün yayınlanan programda Hatun Şahinöcer'in kadın sığınma evinde tanışıp arkadaş olduğu Kübra Bostancı telefonla canlı yayına katılmış ve Hatun ile aralarında gergin konuşmalar yaşanmıştı. Esra Erol'un programa davet ettiği Kübra Bostancı bugün konuk olarak gelmeyi kabul etti, Hatun, Hatun'un ailesi ve Kübra'nın büyük yüzleşmesinde neler yaşandı? 

Fatma Yalçın'ın feryadı

Esra Erol'un 16 kasım tarihli programında ilk stüdyo konuğu Antalya'da yaşayan ve kocası İlyas Yalçın tarafından 3 çocuğu ile birlikte kendisini sokağa attığını iddia eden Fatma Yalçın oldu. Eşi İlyas Yalçın'ın Mehtap isimli bir kadınla kendisini aldattığını söyleyen Fatma Yalçın, kocasının "Mehtap'tan para alacağım" dedi ve "boşanıyormuş gibi yapalım, Mehtap'tan para alayım" diyerek kendisini kandırdığını iddia etti.

Eşinin defalarca kendisine ihanet ettiğini ve güvenilmez bir insan olduğunu iddia ederek sözlerine devam eden Fatma Yalçın, Mehtap isimli kadınla eşi İlyas'ın kendilerine farklı bir ev tutup birlikte yaşadıklarını ve yeni bir hayat kurduklarını anlattı. Üç çocuk annesi olan genç kadın, eşi İlyas Yalçın'ın çocuklarıyla ilişkisinin yüzeysel olduğu fakat buna rağmen defalarca evliliğini kurtarmaya çalıştığını ifade etti. 

İlyas Yalçın'ın dayısı Hasan bey telefonla canlı yayına bağlandı

Fatma Yalçın'ın eşi İlyas Yalçın'ın dayısı Hasan bey Esra Erol'da programına telefonla katıldı ve yeğeni İlyas hakkında şaşırtıcı iddialarda bulundu. Yeğeni İlyas'ın eşi Fatma'ya sürekli fiziksel şiddet uyguladığını, birkaç kez bıçak ile saldırdığını söyledi.

Mehtap hanımın eski eşi Gökhan bey neler anlattı?

İlyas Yalçın'ın birlikte olduğu Mehtap isimli kadının boşanmış olduğu eski eşi Gökhan bey telefonla canlı yayına katıldı. Mehtap hanımla iki çocukları olan ve velayetinin kendisinde olduğunu söyleyen eski koca, çocuklarını asla Mehtap'a göstermek istemediğini belirtti. Yine Esra Erol'a telefonla katılan Mehtap hanımın annesi Sema hanım İlyas Yalçın'ın, kızı Mehtap'ın evini bastığını iddia ederek, aile olarak bu ilişkiyi onaylamadıklarını belirtti. 

Fatma Yalçın'ın eşi İlyas Yalçın'dan sarsıcı iddialar

Fatma Yalçın'ı ve en küçüğü 5,5 aylık olan 3 çocuğunu sokağa attığı iddia edilen İlyas Yalçın, boşanmak istemeyen eşi ve halası Yıldız tarafından kendisine ait çeşitli video ve fotoğrafları kullanarak sürekli tehdit ettiğini iddia ederek anlaşmalı olarak bir an önce boşanmak istediğini belirtti. Boşanmak istemesinin Mehtap Hanımla olan ilişkisiyle ilgili olmadığını söyleyen İlyas Yalçın, çocukların velayetinin kendisine verilmesini istediği bilgisini verdi. 

Fatma Yalçın'ın halası olan Yıldız Hanım Esra Erol'da programına telefon ile bağlanarak, İlyas Yalçın'ın kendisi ile ilgili tehdit iddialarını reddetti. 

Esra Erol'da büyük aşk hikayesi

38 yıl önce çeşme başında görüp aşık olduğu ve ilk aşkım dediği Havva Manas ile evlenmek isteyen Servet Uzgur, Esra Erol'da programının bir başka konuğu oldu. Her ikiside eşlerinden ayrılmış olan iki eski sevgili beraber yaşamaya başladıklarını, 4 yıl boyunca birlikte yaşamalarının ardından Havva Hanım'ın ailesinin aralarını bozduğunu ve aklını çeldiklerini iddia etti. Yıllar sonra birbirine kavuşan çift, küçük bir tartışma sonucu ayrıldıkları için çok üzgün olduğunu ve kendisini çok sevdiğini belirterek, Havva Hanım'a geri dön çağrısında bulundu.

Canlı yayına bağlanan Havva Manas, 17 yaşındayken görüp tanıdığı ve birçok kez mektuplaştığı Servet Uzgur, ailesinin karşı çıkması sebebiyle bir araya gelemediklerini belirterek konuşmaya başladı. Yıllar sonra kavuştuğu Servet beyle birlikte yaşadıkları dönem çok fazla maddi sıkıntı yaşadığını belirten Havva Hanım, evi bu nedenle terk ettiğini anlattı. Ekonomik nedenlerden dolayı çocuklarının ve ailesinin bu ilişkiye karşı çıktığını üzülerek anlatan Havva Manas, buna rağmen Servet beyi halen çok sevdiğini ekledi.

Hatun Şahinöcer ve Kübra karşı karşıya

5 aydır kayıp olan ve ailesinin Esra Erol'a başvurması ile bulduğu Hatun Şahinöcer ve kadın sığınma evinde tanışarak birlikte ayrıldıkları arkadaşı 19 yaşındaki Kübra Bostancı, stüdyoda karşı karşıya geldi. Eşi Süleyman Bostancı ile birlikte Hatun'un sahip olduğu evi sattırmaya çalıştıkları iddia edilen Kübra neler söyledi?

Hatun ve ailesinin kendisi ile ilgili öne sürdüğü tüm suçlamaları reddeden Kübra Bostancı, "Hatun ile ilgili gerçekleri anlatacağım" diyerek gergin yüzleşmeyi başlattı. Hatun'un kadın sığınma evinde para vermemeleri nedeni ile oradan ayrılmak istediğini ve evini satmayı düşündüğünü iddia eden Kübra ile Hatun arasında gergin dakikalar yaşandı. " Kübra hayatımı zehir etti" sözleriyle devam eden Hatun Şahinöcer ve KübraBostancı arasında geçen tartışma seyirciler tarafından şaşkınlıkla izlendi. 

"Kübra'ya inandım hata yaptım!"

Kadın sığınma evinden ayrıldıktan sonra ailesi ve başka kişilerden boprç para isteyerek hayatlarını idame ettirdiklerini belirten Kübra, Hatun ile birlikte sosyal medyadan buldukları ve hiç tanımadıkları kişilerin evinde kaldıklarını itiraf etti. tutunacak bir dal aradığı için Kübra'nın ardından gittiğini belirten Hatun, çok pişman olduğunu söyledi. 

Telefonla canlı yayına bağlanan Remzi beyden şok iddialar! İzmit kadın sığınma evinde yaşayan kızı Bahar'ı Kübra'nın elinden zor kurtardıklarını iddia etti. Kübra'nın bilinçli olarak sürekli kadın sığınma evine girerek orada bulunan mağdur kadınlara tuzak kurduğunu da sözlerine ilave eden Remzi bey'in söyledikleri akıllarda soru işareti oluşmasına neden oldu. 

Esra Erol'da programının ilerleyen dakikalarında Kübra hakkında bir ihbar telefonu daha geldi ve canlı yayına bağlanan Şeyma Hanım, Kübra'nın kadın ticareti yaptığını ve kendisini 14 yaşındaki kızı ile tehdit ettiğini iddia etti. Balıkesir kadın sığınma evinde tanıştıklarını söyleyen kadın, Kübra'nın eşi Süleyman tarafından da taciz ve tehdit edildiğini sözlerine ekledi.

Ailesi Büşra Çiçek'i affetti mi?

İki yıl önce iki çocuğunu arkasında bırakarak çocukluk aşkı olan ve halen sevdiği Polat Mengütay'a kaçan ve sonrasında bu yaptığından çok pişman olan Büşra Çiçek Esra Erol'da programına konuk olarak katıldı. Dün yayınlanan programda, çift ayrılmaya karar vermişti ve Büşra ağlayarak ailesinden af dilemişti. Büşra'nın babası Yüksel bey telefonla yayına katılarak kızına "Sen yine Polatına dön" diyerek seslendi.

Ağlayarak "Kızımı asla affetmeyeceğim" diyen acılı baba Yüksel beyin, "daha önceden de defalarca kızımı affettim fakat o bizi hep yüzüstü bıraktı, artık ona güvenmiyorum" demesi üzerine Büşra Çiçek büyük bir üzüntü yaşadı. 

Kaynak: Cemre

16 Kasım Esra Erol'da neler yaşandı? Kübra Bostancı'dan şok itiraflar! Nesrin Cödel hakkındaki iddialar! Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum