17 Kasım Esra Erol'da neler oldu? Nesrin Cödel iddialara ne cevap verdi? Süleyman Bostancı neler anlattı?

Ekranların merakla beklenen ve en fazla izleyiciye sahip olan programlarından Esra Erol'da, yine çok çarpıcı konu ve konuklarla izleyicileri ekrana kilitledi. Günlerdir gündemde olan Necat Sağlam ve kendisini dolandırdığını iddia ettiği eşi Nesrin Cödel Sağlam ilişkisinde son durum ne? Servet Uzgur 38 yıllık aşkı Havva Manas ile stüdyoda neler konuştu? Polat Mengütay yeniden Esra Erol'da programına stüdyo konuğu olarak katıldı, dün yayınlanan programda babasının affetmediği Büşra Çiçek, Polat'a nasıl davrandı? 8 aylık hamile olan ve canı hamburger istediği için eşi tarafından şiddet gördüğünü iddia eden Dilek Kara ve annesinin feryatları stüdyoyu gözyaşına boğdu.

Dün yayınlanan Esra Erol'da programına konuk olan ve kocası İlyas Yalçın tarafından üç çocuğuyla birlikte sokağa atıldığını iddia eden Fatma Yalçın'ın halası canlı yayına katıldığında neler anlattı? 

8,5 aylık hamile Dilek Kara'nın isyanı!..

Esra Erol'un 17 kasım tarihli programında yine can alıcı konular işlenmeye devam etti. Programın ilk konukları bundan iki ay önce 6 aylık hamileyken canı hamburger istediği için eşi Mehmet Can Kara ve kayınvalidesi Hülya Kırlangıç'tan şiddet gördüğünü ve sokağa atıldığını iddia eden 8,5 aylık hamile Dilek Kara ve annesi Meral Hanım oldu. 

Gaziantep Gültepe'de yaşayan 22 yaşındaki Dilek Kara, kayınvalidesi ile birlikte yaşadıklarını ve sürekli kötü muamele gördüğünü iddia ederek Esra Erol'dan yardım istedi. Daha önceki hamileliğinde eşinden fiziksel şiddet gördüğünü ve bu nedenle bebeğini düşürdüğünü saöyleyen Dilek Kara, kayınvalidesinin sürekli kendine eziyet ettiğini de sözlerine ekledi. Şimdiki bebeğine hamile olduğu dönem, bir ay boyunca eşinden hamburger istediğini ve eşinin pahalı olduğunu söyleyerek bu isteğini karşılamamasının ardından şiddet gördüğünü duyan seyirciler şaşkınlığa uğradı.

Ayrılık sebebi miras kavgası mı?

Bundan iki ay önce kendi babasına kalacak olan miras parası sebebiyle eşi Mehmet Can Kara ile kavga ettiklerini ileri süren Dilek, miras parası yüzünden şiddet gördüğünü iddia etti. İki sene önce görücü usulü ile evlenmiş olan çiftin arasında yaşanan sorunlar çözülecek mi?

Mehmet Can Kara telefonla canlı yayına bağlandı

Dilek kara'nın kendisine şiddet uyguladığını ve sokağa atıldığını iddia ettiği eşi Mehmet Can Kara telefonla canlı yayına katıldı ve eşi Dilek ile kayınvalidesi Meral Hanımın tüm iddialarını reddetti. Eşi Dilek Kara'nın yalan söylediğini ve babasının ölümünden dolayı miras kalan parayı aldığını, o parayı kendi evlerine getirmek istemediği için evi terk ettiğini iddia etti. Eşi Dilek Kara'yı asla evden kovmadığını söyleyen Mehmet Can Kara, hiçbir zaman eşine fiziksel şiddet uygulamadığını da ekleyerek hakkındaki iddiaların asılsız olduğunu belirtti.

Defalarca kocası ile barışmak için evlerine gitmek istediğini ancak kendisini eve almadıklarını ve hatta 3 ay evden uzaklaştırma kararı aldığını söyleyen Dilek Kara yuvasını kurtarmak ve bebeğini babasız büyütmemek için çok uğraştığını fakat başaramadığını dile getirdi.

Dilek Kara'nın kayınvalidesi Hülya Kırlangıç telefonla Esra Erol'da programına katıldığında ve "Onları Allah'a havale ediyorum" dedi. Gelininin eve geldiğini ve çilingirle kapı kilidini açtırarak evdeki tüm altın ziynetleri alıp götürdüğünü iddia eden kayınvalide Hülya Kırlangıç, gelini Dilek'in oğlu ile evli kalmak istemediğini de sözlerine ekledi. Yarın yayınlanacak olan proramda konu tartışılmaya devam edilecek.

Kübra Bostancı'nın kocası Süleyman Bostancı stüdyoda neler anlattı?

Günlerdir Esra erol'da programında konuşulan ve tüm Türkiye'nin gündeminde olan Hatun Şahinöcer, kadın sığınma evinde tanıştığı ve oradan beraber ayrıldığı arkadaşı Kübra Bostancı ve eşi Süleyman Bostancı ilk defa karşı karşıya geldiler.

Yan stüdyodan canlı olarak yayına katılan 30 yaşındaki Süleyman Bostancı, eşi Kübra'nın kafasına estikçe kadın sığınma evine gittiğini, kendisi istemediği halde sosyal medya platformlarında sürekli videolar paylaştığını belirtti. Hatun'a ait olan evi sattırmak istedikleri ile ilgili iddiaları reddeden Süleyman, Hatunla birlikte plan yaparak ailesini aradıklarını ifade etti. Esra Erol'un programına katılmas nedeninin artık bu konuları kapatmak olduğunu söyleyen Süleyman Bostancı, dün eşi Kübra ile konuşana kadar onunla barışmak istediğini fakat fikrinin değiştiğini söyledi. 

"Süleyman'ı hiçbir zaman sevmedim"

Eşi Süleymanla evliliği süresince sürekli fiziksel şiddet gördüğünü ve her zaman mutsuz olduğunu ifade eden Kübra Bostancı, istemeyerek bana sahip çıkar diye onunla evlendim diyerek devam etti.

Çocukluk aşkı Havva Manas'la barışmak isteyen Servet bey ve Havva Hanım stüdyoda barıştı mı?

38 yıllık bitmeyen bir aşk masalının kahramanları olan Servet Uzgur ve Havva Manas, yıllar sonra kavuştular. Dün Esra Erol'un sunduğu programa konuk olan ve her ikisi de eşlerinden ayrılmış olan aşıklar 4 yıl birlikte yaşadıktan sonra maddi zorluklar nedeniyle ayrıldıklarını ifade etmişti. Havva Hanım bugün Esra Erol'da programının stüdyo konuğu olmayı kabul etti. Elinde çiçeklerle sevdiği kadını bekleyen Servet beyin barışma çabaları stüdyoda bulunan herkesi çok üzdü. 

Havva Hanım çocukluk aşkı Servet bey'e geri dönecek mi?

Stüdyoya girer girmez gözyaşlarına boğulan Havva Hanım henüz 17 yaşındayken görüp sevdiği ve ailelerinin ayırdığı Servet bey için neler söyledi? Dün canlı yayına telefonla bağlandığında söylediklerini tekrar eden Havva Hanım, beraberken yaşadıkları ekonomik sıkıntılar ve Servet beyin sosyal güvencesi bulunan bir işi olmadığı için 5 ay önce birlikte yaşadıkları evi terk ettiğini ifade etti.

Havva Hanım'ın kızı Meltem Hanım telefonla yayına bağlandı

Havva Hanım'ın kızı Meltem Hanım Esra Erol'da programına bağlanarak annesi ile Servet bey arasındaki aşka büyük saygı duyduğunu, onlar yıllar sonra kavuştuklarında çok mutlu olduğunu anlattı. Maddi zorluklar yüzünden ayrıldıklarını teyitleyen Meltem Hanım, iki sevgilinin barışmasını istediğini söyledi. 

İzmir'den canlı yayına katılan Volkan bey, maddi zorluk çeken ve bu yüzden ayrılmak zorunda kalan Servet Havva çiftine İzmir'de kira vermeden yaşayabilecekleri bir ev ve kendi işyerinde Servet beye iş vermek istediğini belirterek yardım etme isteğinde bulundu.

Ailesinin dün affetmediği Büşra Çiçek ve Polat Mengütay barıştı mı?

16 Kasım'da yayınlanan Esra 'erol'da programında Büşra Çiçekeve geri dönmek için babasından af dilemiş ancak özrü kabul edilmemişti. Bir önceki gün Polat Mebgütay Büşra ile artık asla barışmayacağını söyleyerek stüdyoyu terk etmiş ve artık sana verecek bir şansım yok diye ekledi. 

Polat Mengütay bugün yine stüdyo konuğu olarak Esra Erol'da programına neden katıldı? Polat, Büşra ve babasının telefon konuşmalarını ve babasının tepkisini duyduğunda çok üzüldüğünü, o sebeple programa geldiğini söyleyerek Büşra'ya "evimize dönelim" çağrısında bulundu.

Büşra'dan şok eden cevap: "Polat'ı seviyorum, onunla gideceğim"

Polat'ın eve dön çağrısına Büşra'dan tüm stüdyoyu şok eden bir cevap geldi "Polat'ı seviyorum". Esra Erol'un günlerdir programda Büşra'nın kendisine karşı bulunduğu rencide edici iddialar aranızda problem yaratmayacak mı sorusuna karşılık olarak, "kötü yola düşmekten korkuyorum, yalnız başıma yaşayamam" diyen Büşra'nın yanında oldu.

Babasının "Kızım isterse babaannesiyle yaşayabilir" teklifine sıcak bakmayan Büşra, bu kez Polat'ın asla kendisini tehdit etmediğini ve kendi hür iradesiyle ona geri dönmek istediğini belirtti. Esra Erol'un Büşra'ya yönelik, hayatını idame edebileceği bir iş ve yeni bir hayat teklifi karşısında Büşra Çiçek yarın yayınlanacak olan Esra Erol'da programında yanıtını vermek üzere sessiz kalmayı tercih etti.

Kaynak: Cemre

17 Kasım Esra Erol'da neler oldu? Nesrin Cödel iddialara ne cevap verdi? Süleyman Bostancı neler anlattı? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum