Ali Berge Kimdir?

Ali Berge kimdir? Kısa zamanda dizilerin aranan oyuncusu haline gelmeyi başaran genç oyuncu Ali Berge hakkında merak edilen soruları biriktirmeye devam ediyor. Hakkında pek fazla bilinmese de birçok dizi de rol aldı. Sempatik oyuncunun detaylarına göz atalım.

Ali Berge Kimdir?

“Gelsin Hayat Bildiği Gibi” dizisinde Can Çoban’ı oynayan Ali Berge doğma büyüme İstanbulludur. Doğum tarihi tam olarak bilinmemektedir.  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olan Ali Berge’ nin şu anlık hakkında çok şey bilinmemektedir. 

  • Doğum Tarihi: Bilinmiyor.
  • Yaşı: Bilinmiyor.
  • Nereli: İstanbul doğumlu. 
  • Burcu: Terazi
  • Boyu: Bilinmiyor.
  • Kilosu: Bilinmiyor.
  • Meslek: Oyunculuk

Bilgilerimiz sizde merak uyandırdıysa gelin hep beraber yakından Ali Berge hakkındaki detaylara bir göz atalım. Keyifli okumalar.

Ali Berge Ne Zaman Doğdu?

Ali Berge şu anda Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Can karakterini canlandırmaktadır. Ali Berge’ nin doğum yılı ve günü hakkında herhangi bir bilgi yoktur. 

Ali Berge Kaç Yaşında?

Ali Berge Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş gibi oyuncuların bulunduğu kadroyla birlikte aynı dizide oynamaktadır. Ali Berge ’nin doğum yılı ve günü bilinmediği için yaşı hakkında da herhangi bir bilgi yoktur. 

Ali Berge Burcu

Yeşilçam filmlerinde oynayan Ali Mümtaz Berge ile karıştırılan Ali Berge hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Ali Berge burcu hakkında herhangi bir bilgi yoktur.

Ali Berge Nereli?

Ali Berge Uzak Şehrin Masalı adlı dizide Murat karakterini canlandırmaktadır. Kendisi hakkında pek bilgi bulunmayan Ali Berge’ nin İstanbul doğumlu olduğu biliniyor.

Ali Berge Nerede Oturuyor?

Ali Berge’ nin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi her Perşembe Show TV’ de ekranlar karşısına çıkmaktadır. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oyuncusu Ali Berge şu anda İstanbul’da oturmaktadır ve doğma büyüme İstanbulludur.

Ali Berge Ne Okudu?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Can karakterini canlandıran Ali Berge İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur.

Ali Berge Boyu

Ali Berge Uzak Şehrin Masalı adlı dizide Murat karakterini canlandırmaktadır. Kendisi hakkında pek bilgi bulunmayan Ali Berge’ nin boyu bilinmiyor. Tahminen sempatik oyuncu 1.80 boylarındadır.

Ali Berge Kilosu

Ali Berge şu anda Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Can karakterini canlandırmaktadır. Ali Berge’ nin kilosu bilinmemektedir. Lakin tahminen yakışıklı oyuncu 80 kilo civarlarındadır.

Ali Berge Oynadığı Diziler

Ali Berge İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olan Ali Berge’ nin oynadığı diziler;

  • 12 Eylül 2021 tarihinde ilk bölümü yayınlanan ve toplamda bölüm süren Uzak Şehrin Masalı dizisinde Murat karakteri;
  • 23 Şubat 2022 tarihinde ilk bölümü yayınlanan ve senaryosunu Hatice Meryem'in üstlendiği Son Nefesime Kadar dizisinde Hayri karakteri;
  • 21 Temmuz 2022 tarihinde ilk bölümü yayınlanan ve senaryosunu Gani Müjde'nin üstlendiği Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Can karakteri;

Kısa zamanda dizilerin aranan oyuncusu haline gelmeyi başaran Ali Berge yeni projelerde yer almaya devam etmektedir.

Ali Berge Oynadığı Filmler

Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Uzak Şehrin Masalı, Son Nefesime Kadar adlı dizi yapımlarında yer alan oyuncu Ali Berge daha önce hiç film projesinde yer almamıştır. Ali Berge yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir. 

Ali Berge Kullandığı Sosyal Medya Hesapları

“Ali Berge Kimdir?” yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Ali Berge’ nin kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Ali Berge’ ye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Cemre

Ali Berge Kimdir? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum