Ankara’da nerede yemek yenir?

Ankara’da nerede yemek yenir? Sorusunun en iyi cevabını sizler için derledik. Eğer ki Ankara’ya şehir dışından geliyorsanız, en lezzetli yerlerde yemek yemek hakkınız. Dolayısıyla Ankara yemek konusunda bütün hünerlerini sergilemiş ender şehirlerden birisidir. Detaylar, yazının devamında.

 

Atatürk Orman Çiftiliği kokoreci

Atatürk Orman Çiftiliği kokoreç

Ankara’ya gelmişseniz Atatürk Orman Çiftliğinde kokoreç yemeden dönmeyin. Sanırım Türkiye’nin en iyi kokoreci, Atatürk Orman Çiftiliğinde yapılmaktadır. Aynı zamanda samimi bir sohbet ve aile yerinde doyasıya bir kokoreç keyfi sürmek isterseniz, tercihinizi Atatürk Orman Çiftliğinden yana kullanabilirsiniz.

Fabb's kahvaltısıFabb’s kahvaltısı

Fabb’s kahvaltısı

Onlarca çeşidin en taze şekilde size sunulduğu bir yer düşünün. Ankara’nın birçok ilçesinde fiyat performans olarak kendisini gösteren Fabb’s özellikle kahvaltı çeşitliliği ile ün saldı. Ortalama olarak 100 TL gibi bir fiyata hiçbir yerde görmeyeceğiniz kalitede kahvaltı yapabilirsiniz.

 

Boğaziçi Lokantası Ankara tava

Ankara tava sanırım hiç bu kadar lezzetli olmamıştı. İddia ediyoruz, yerken lezzetten aşık olacaksınız. Hem samimi bir aile ortamı istiyorsanız, hem de kalite en üst seviyede olmasını temenni ediyorsanız, sizleri Boğaziçi lokantasına bekliyoruz.

 

Mersinli Ciğerci Apo ciğer

Mersinli Ciğerci Apo ciğer

Özellikle ciğerin ve yüreğin bu kadar popülerliştiği Mersinli Ciğerci Apo lezzeti ve hijyenik ortamı ile bir hayli ün saldı. Ciğer tadını sonuna kadar çıkarabileceğiniz Mersinli Ciğerci Apo’da aynı zamanda sıcak bir aile ortamı da size vaad ediyor.

Kaynak: Cemre

Ankara’da nerede yemek yenir? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum