Antalya’da kız öğrenci yurtlarına girdiği iddia edilen şüpheli şahıs kim?

Antalya’da kız öğrenci yurtlarına girerek, kız öğrencileri izlediği ve taciz etmeye kalktığı iddia edilen şahsın kimliği henüz belirlenemedi. Yurtların güvenlik kameraları aracılığıyla görüntüleri de yayınlanan şüpheli şahsın henüz yakalanmadığı bilgisine ulaştık. Kimliği henüz belirlenemeyen bu kişi yüzünden sosyal medyada pek çok kullanıcı tedirginliklerini belli eden paylaşımlar yayınladı.

Antalya Kız Yurduna Giren şüpheli

Antalya’da yurtlara girdiği söylenen şahıs kim?

Antalya’da 3 özel kız öğrenci yurduna geceleri yangın merdiveninden girdiği görüntülenen şahıs, iddialara göre kız öğrencilerin odalarına gizlice girerek öğrencileri izleyerek taciz etmeye kalkıyor. Bu şahsın kimliğinin belirlenememiş olması nedeniyle özellikle Antalya’da bu yurtlarda kalan öğrenciler sosyal medya üzerinden seslerini duyurmak istiyor. Bu şüpheli şahsın kim olduğu henüz belli değil.

Şahıs yakalandı!

Üç ayrı kız yurduna gece geç saatlerde girip, yurtta kalan kız öğrencileri taciz eden şahıs Twitter'da gelen tepkiler ve şikayetler üzerine gece 02:08'de yakalandı. Bu şüpheli şahsın kim olduğu henüz belli değil. Süreci yakından takip eden kız öğrenciler, şahsın adli durumunu merak ediyor.

Kaynak: Cemre

Antalya’da kız öğrenci yurtlarına girdiği iddia edilen şüpheli şahıs kim? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum