Barış Aytaç Kimdir?

“Yasak Elma” adlı dizide can verdiği “Caner Çelebi” karakteri ile ismini büyük kitlelere duyurmayı başaran yakışıklı oyuncu Barış Aytaç, son zamanlarda sosyal medyanın en popüler isimlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Hem yakışıklılığı hem sempatikliği hem de üstün oyunculuk yetenekleri ile herkesin dikkatini çekmeyi başaran Barış Aytaç’ın hayatı da merak konusu olmuştur. Yazımızın devamından; Barış Aytaç kimdir? Barış Aytaç, kaç yaşında? Barış Aytaç aslen nereli? Barış Aytaç’ın burcu nedir? Barış Aytaç’ın boyu ve kilosu kaç? Barış Aytaç’ın sevgilisi var mı? Barış Aytaç’ın rol aldığı dizi ve filmler nelerdir? Barış Aytaç’ın Instagram adresi nedir? Sorularının ve daha fazlasının cevaplarına ulaşabilirsiniz. 

Barış Aytaç’ın Kısaca Hayatı 

8 Aralık 1985 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açan yakışıklı oyuncu Barış Aytaç, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Üniversiteden mezun olduktan sonra, Mimar Sinan Üniversitesi’nin tiyatro topluluğuna katılan başarılı oyuncu Barış Aytaç, bir süre buradaki tiyatro oyunlarında rol almıştır. 

İlk dizi deneyimini 2011 senesinde yayınlanan “Gün Akşam Oldu” dizisinde rol alan Barış Aytaç, buradaki göstermiş olduğu üstün oyunculuk yetenekleri ve yakışıklılığı ile dizi ve film sektörünün aranan isimlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Daha sonrasında da pek çok başarılı yapımlarda rol almayı başaran yakışıklı oyuncu Barış Aytaç, “Yasak Elma” adlı dizide can verdiği “Caner Çelebi” karakteri ile ismini büyük bir kitleye duyurmayı başarmıştır. 

İlginizi Çekebilir: Begüm Birgöre Kimdir?

Barış Aytaç Kaç Yaşında? 

8 Aralık 1985 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açan yakışıklı oyuncu Barış Aytaç, içinde bulunduğumuz 2022 senesi itibari ile 37 yaşındadır. 

Barış Aytaç Aslen Nereli? 

Yakışıklı oyuncu Barış Aytaç, doğma büyüme Ankaralıdır. 

Barış Aytaç Hangi Burç? 

8 Aralık tarihinde gözlerini dünyaya açan Barış Aytaç, bir yay burcu erkeğidir. 

Barış Aytaç’ın Boyu ve Kilosu Kaç? 

Hem yakışıklılığı hem sempatikliği hem de başarılı oyunculuk yeteneklerinin yanında düzgün fiziğiyle de pek çok insanın beğenisini kazanan yakışıklı oyuncu Barış Aytaç’ın boyu 1.90, kilosu ise 73’dür. 

Barış Aytaç’ın Sevgilisi Var mı? 

Pek çok insanın beğenerek takip ettiği yakışıklı oyuncu Barış Aytaç’ın hayatında özel bir isim bulunmuyor. 

Barış Aytaç’ın Mesleği Nedir? 

Barış Aytaç, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Üniversiteden mezun olduktan sonra, Mimar Sinan Üniversitesi’nin tiyatro topluluğuna katılan yakışıklı oyuncu Barış Aytaç, 2011 senesinden beri aktif olarak oyunculuk yapıyor. 

Barış Aytaç’ın Rol Aldığı Yapımlar 

  • 2011 / Gün Akşam Oldu  
  • 2012 / Evlerden Biri  
  • 2013 – 2014 / Aramızda Kalsın  
  • 2014 / Boynu Bükükler  
  • 2015 / Tutar Mı Tutar  
  • 2015 – 2016 / Acil Aşk Aranıyor  
  • 2016 / Gülümse Yeter  
  • 2017 / Kalp Atışı  
  • 2018 / Yasak Elma  

Barış Aytaç’ın Instagram Adresi Nedir? 

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan başarılı oyuncu Barış Aytaç, Instagram hesabından hem özel hayatına dair hem de projelerine dair detayları sevenleri ile paylaşıyor. 233 gönderi ve 241 K takipçisi olan yakışıklı oyuncu Barış Aytaç’ın

Kaynak: Cemre

Barış Aytaç Kimdir? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum