Bella Hadid’in Trendlere Uyumlu Seçiminden Loewe’nin Yeni Koleksiyonuna Haftanın Moda Haberleri

Hem ünlü stilleri hem de yeni koleksiyon haberleriyle geçtiğimiz haftanın dikkat çeken haberlerine göz atıyoruz.

 

  • Kim Kardashian’ın Balenciaga Tutkusu Devam Ediyor

 

1/6

  • Kim Kardashian’ın Balenciaga Tutkusu Devam Ediyor

 

Balenciaga’nın yüzlerinden biri olan ve bu nedenle markayla yakın ilişki içindeki Kim Kardashian, görünümlerinden modaevine ait detaylara sıklıkla yer vermeye devam ediyor. Şu sıralar Hulu’da yayınlanacak The Kardashians’ın tanıtım turlarında olan yıldız, kırmızı ağırlıklı stilinde Balenciaga imzalı tüylü güneş gözlüğü ve çantaya yer vererek iddia dozunu artırıyor.

 

2/6

  • Loewe’den Yaz Ruhunu Yansıtan Koleksiyon

 

Loewe, Balear Adaları’nın sıcak atmosferinden ilhamla yarattığı Paula’s Ibiza kapsül koleksiyonununu 2022 İlkbahar/Yaz sezonunda da devam ettiriyor. Enerjik renk ve desenlerle hayata geçen koleksiyonda elbiselerden hasır çantalara yaz ruhuna uyumlu farklı parçalar yer alırken, hem Ibiza'nın rahat tavrını yansıtıyor hem de cinsiyetsiz bir tutum sergiliyor.

 

 

  • Trend Parçaya Bella Hadid Yorumu

 

3/6

  • Trend Parçaya Bella Hadid Yorumu

 

Bir süredir moda dünyasında önemli yer tutan yelekler, havaların ısınmasıyla bahar aylarına uyumlu görünümlerin de parçası olmaya başlıyor. Bunu kanıtlayan ise Bella Hadid’ten başkası değil. Altın rengi aksesuarlarıyla tamamladığı yeleği, vintage esintisiyle birlikte nostaljik bir dokunuşu da sahip.

 

4/6

  • Dior’un Yeni Cruise Lokasyonu: Sevilla

 

2022 Cruise koleksiyonunu Atina’da tanıtan Dior, önümüzdeki sezon için rotasını başka bir yöne çeviriyor. Modaevinin İspanya’yla arasındaki 1950’li yıllara dayanan bağ, Maria Grazia Chiuri tarafından tasarlanan 2023 Cruise koleksiyon tanıtımının da merkezi olmasını sağlıyor. 16 Haziran 2022’de Sevilla’daki Plaza de España’da gerçekleşmesi planlanan defile, Endülüs kültürünü yansıtmasıyla birlikte lokal sanatçı ve zanaatkarların yaratıcılığını kutlayacak.

 

 

  • Met Gala’nın Kostüm Teması Belli Oldu

 

5/6

  • Met Gala’nın Kostüm Teması Belli Oldu

 

Moda dünyasının merakla beklediği ve birbirinden iddialı görünümlere ev sahipliği yapmaya hazırlanan 2022 Met Gala’nın kıyafet kodu belli oldu. Yaldızlı Dönem olarak da adlandırılan ve Amerikan tarihinin 1870-1890 yıllarını kapsayan Gilded Age dönemi, bu önemli etkinliğe katılan isimlerin kıyafet seçimlerinin odak noktası olacak.

 

6/6

  • Calvin Klein ve Palace’ın Güncel İşbirliği

 

CK1 Palace isimli ortak bir koleksiyon doğrultusunda bir araya gelen Calvin Klein ve Palace, kendi ruhlarından izler taşıyan parçalara imzalarını atıyor. İki markanın nostalji, kendini ifade etme ve kapsayıcılığa dönük taraflarını kutlayan koleksiyon, Calvin Klein'ın imzasını taşıyan iç giyim, jean, t-shirt ve sweatshirt'lere yer verirken, Palace için bir ilk olan kadın iç giyimine kattığı estetik anlayışı gözler önüne seriyor. Kampanyada ise Willem Dafoe, Adwoa Aboah ve Unknown T. gibi isimler yer alıyor.

 

 

Kaynak: Vogue

Bella Hadid’in Trendlere Uyumlu Seçiminden Loewe’nin Yeni Koleksiyonuna Haftanın Moda Haberleri Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum