Cömert Gören

Cömert Gören sosyal medyanın sevilen fenomenlerinden bir tanesidir. Kısa zamanda 50K aboneyi hızla geçen Cömert Gören eğlenceli kişiliği ve taklit yeteneği ile hem güldüren hemde güncel hayattan ders veren fenomendir. Fenomenlik hayatına Tik Tok ile başlayan Cömert Gören aynı zamanda fenomen Pelin Tina ile de aşk yaşadı. İkilinin uzun süren aşkında ihanet söz konusu olduğu sevenleri tarafından iddia edildi.

Gelin hep beraber Cömert Gören hakkında kısaca bilgi sahibi olalım.

Cömert GörenCömert GörenCömert Gören

İçindekiler

  • Cömert Gören Kimdir?
  • Cömert Gören
  • Cömert Gören Sevgilisi
  • Cömert Gören Ne İş Yapıyor?
  • Cömert Gören Öldü Mü?
  • Cömert Gören 

Cömert Gören Kimdir?

Sosyal medyada gün geçtikçe birçok yeni fenomen doğuyor ve özel hayatları ile merak ediliyor. Bu kervana Cömert Gören de dahil oldu. Kısa zamanda binlerce fan kitlesi elde ederek kemik bir kadro oluşturan Cömert Gören kimdir? Detaylara göz atalım.

Cömert Gören 26 Mayıs 1998 tarihinde dünyaya geldi. İkizler burcu erkeği olan Cömert Gören Tik Tok üzerinde videolar çekerek gündeme geldi. Bununla beraber adını kısa zamanda Instagram ve Youtube gibi platformlarda da duyurdu. Tüm bunlara ek olarak kişisel hayatı ile de merak edildi. Cömert Gören nereli? Ankara’da dünyaya gelen Gören aslen Burdurludur.

1.89 boyundaki genç fenomenin kilosu da boyuna orantılı olarak 88’dir.

Cömert Gören

Eğlenceli videoları ile oldukça sık keşfete düşen Cömert Gören aynı zamanda birçok fenomen ile de videolar çekmiştir. Taklit dünyasının bilinen isimlerinden bir tanesi oldu. Bununla beraber Gören Tilafet Hanım, Curcuna Teyze, Rıfat Dayı ve Gizem karakteri ile de kendi taklit dünyasını kurmayı başardı. Tüm karakterlerin kılığına girerken aynı zamanda o karakterin hayatından da kesitleri bizlere güldürerek sunmaktadır.

Tik Tok’ da Cömert Gören uyuşturucu maddenin zararları hakkında çekmiş olduğu bir video ile kısa zamanda gündem oldu.

Cömert Gören Sevgilisi

Taklit yeteneği ile takipçilerinin yüzünü güldürmeyi başaran Cömert Gören ilişki hayatı ile de fanlarını bir hayli merak ettirdi. Kendisi 2020 yılında fenomen Pelin Tina ile aşk yaşamaya başladı. Bununla beraber Cömert Gören sevgilisi ile Tik Tok da birçok kez video çekti.

Birlikte birçok challenge’a katılan çift kısa zamanda gözde fenomen çiftlerden olmayı başardı. Gören ve Tina aşkı Twitter üzerinde de birçok kez shiplendi. Lakin geçtiğimiz aylarda Cömert Gören ile Pelin Tina’nın ayrılık haberleri duyuldu. Çiftin ilişkisini ihanet bitirdiği yönünde söylentiler olsa da Cömert Gören İnstagram hikayesinde:

‘’Sevgili Pelin Tina ile 2 yıl süren ilişkimizi anlaşmalı bir şekilde sonlandırdık. Her ikimizinde bu süreci kolay atlatabilmesi adına takipçilerimizden anlayış bekliyoruz.’’

İfadesine yer verdi. Cömert Gören ardından Pelin Tina ise:

‘’2 yıllık süren Cömert Gören ile süren ilişkimi anlaşmalı bir şekilde sonlandırdım. Cömert Gören’e hayatta başarılar.’’

İfadesini kullanmıştır.

Cömert GörenCömert GörenCömert Gören Ne İş Yapıyor?

Cömert Gören sosyal medya fenomenidir. Kendisi fenomenlik hayatına 2018 yılında çekmiş olduğu bir video ile başladığını ve bu işi aslında hobi olarak yaptığını dile getirmiştir. Bununla beraber fenomenliğin yanı sıra Cömert Gören ne iş yapıyor? Sorusu oldukça araştırıldı.

Kendisi özel bir hastanede Hemşire olarak çalışmaktadır. Mesleğinin çok sevdiğini ve hiçbir zaman bırakmak istemediğini, fenomenliği ise hobi amaçlı yaptığını dile getirmiştir.

Cömert Gören Öldü Mü?

Cömert Gören gündeme sık sık taklit yetenekleri ile gelmektedir. Videolarda aynı zamanda ketçap, gıda boyası ve sargı gibi ek malzemelerden de destek almaktadır.

Çekmiş olduğu son videosundan sonra Cömert Gören öldü mü? Sorusu gündeme geldi. Cömert Gören sadece olayın gıda boyasından ibaret olduğunu sonraki videosunda göstererek anlatmıştır. Bu videosundan sonra kendinin karakterin aslında ne kadar hayatında yer aldığını göstermiş oldu.

Cömert GörenCömert GörenCömert Gören 

Tik Tok üzerinde 1 milyon ve Instagram üzerinde 500K aboneyi geçen Cömert Gören kısa zaman sonra artık tiyatrolarda tek kişilik gösteriler düzenleyeceğini dile getirdi. Takipçilerinin tam desteğini alan Cömert Gören çalışmalara başladığını ve bundan dolayı sosyal medyaya biraz ara vereceğini de üzülerek takipçileri ile paylaştı. Yani artık kendisine tiyatro oyuncusu da diyebiliriz.

Tüm bu bilgilerin yanında yeni karakterlerinde yolda olduğunu atmış olduğu bir Instagram storysinden de takipçilerine duyurdu.  Kendisine meslek hayatında başarılar diliyoruz.

Kaynak: Cemre

Cömert Gören Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum