Deniz Baysal Canlı Yayında Yapamadı! Sosyal Medya Hesabı Üzerinden Önemli Bilgiler Paylaştı

 6 Şubat tarihinde ise bir süre arayla yaşanan iki büyük deprem felaketin neticesi ile Kahramanmaraş ve toplamda 10 ilimiz çok büyük kayıplar verdi. Yaşanan deprem neticesinde rutin olarak yayınlanan dizilerde çekimlerini ara vermek durumunda kalmıştı. Türkiye’yi ve dünyayı yasa boğan ve deprem felaketi nedeniyle yüzlerce insanımızın öldüğü ve binlercesinin de yaralandığı deprem neticesi ile dünyanın dört bir yanından herkes seferber oldu.

Her hafta sıkı bir şekilde takip ettiğimiz diziler ve filmler ise belirli bir ara vererek dizide rol alan pek çok ünlü isim vatandaşlar ile birlikte elini taşın altına koyarak depremzede vatandaşların ihtiyaçları için yardıma koştular. Deprem felaketinden sonra yardıma koşan ünlü isimler arasında TRT 1 ekranlarında pazar Akşamları sevilerek izlenen teşkilat dizisinin ünlü oyuncusu Deniz Baysal Yurtçu’ da bulunuyor.

Ünlü oyuncu ve birçok ünlü isim deprem bölgesine gidecek olan deprem bize de vatandaşlar ile ilgili birçok projeye destek vermiş. Ünlü oyuncular sosyal medya hesapları üzerinden de deprem bölgesinde bulunan vatandaşların temel ihtiyaçlarının listelerini paylaşarak sosyal medya hesapları üzerinden katkıda bulunmaya devam ettiler.

 Ünlü Oyuncular Tek Yürek Kampanyasına Katıldı

Kahramanmaraş 10 ilimizi etkileyen deprem neticesinde ünlü oyuncular ve birçok televizyon kanalının ortak yayını ile birlikte Kızılay’ın AFAD’ın depremzede vatandaşlar için toplamış olduğu bağış için tek yürek kampanyası çatısı altında birleşildi. Tüm televizyon kanalı ortak bir şekilde canlı yayın yaparak televizyon dünyası iş dünyası ve birçok alanda tanınmış isimler ile birlikte canlı yayına bağlanıp bu konuda bağış yapmak isteyen kişilerle irtibat halinde bulundular.

Bu ünlü isimler arasında da Deniz Baysal Yurtçu’da bulunuyor. Ünlü oyuncu Selim isimli bir gencin elinde bulunan iki madalyayı açık artırma usulü ile satışa çıkararak Kahramanmaraş ve diğer illerdeki depremzedelerin ihtiyaçlarında kullanılmak üzere çıkarttığını sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Tüm Türkiye’yi yasa boğan deprem için yaraları sarmaya vatandaşlar ile birlikte birçok ünlüler de canla başla çalıştılar.

Kaynak: Cemre

Deniz Baysal Canlı Yayında Yapamadı! Sosyal Medya Hesabı Üzerinden Önemli Bilgiler Paylaştı Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum