EmRata'nın TikTok İlhamı

emrata

Felipe Ramales / SplashNews.com

Emily Ratajkowski ile ortak bir yönünüz var mı, daha önce hiç bunu düşündünüz mü? Hayır, Pete Davidson'ı sempatik bulmaktan bahsetmiyoruz- biraz daha somut şeylere odaklanalım!

Mesela TikTok trendlerine olan düşkünlüğü! Emily Ratajkowski geçtiğimiz günlerde TikTok'a olan sevgisini British Vogue'a "TikTok sosyal medya gibi hissettirmiyor" diyerek açıklamış ve "Komik ve insanlar hakkında iyi hissetmemi sağlıyor" demişti. Kısacası EmRata da bizim gibi yoğun bir günün ardından kendini en rahat koltuğuna bırakıp TikTok videolarıyla eğleniyor. Bu arada sıkı bir izleyici olmasının yanı sıra platformda düzenli olarak kendi videolarını da paylaşıyor. Ünlü model 2.1 Milyon takipçili hesabında kimi zaman challenge'lara katılıyor kimi zaman yeni kurgular deniyor.

Ve elbette TikTok'un yarattığı ya da gün yüzüne çıkardığı trendlere de karşı koyamıyor. EmRata da yakın zamanda New York'ta yaptığı bir gezide şu anda trend olan birkaç parçayla radarımıza girmeyi başardı. Model, köpeği Colombo'yu eskitilmiş maksi boylarda kot etek, kovboy çizmeleri ve örme bir yün hırka kombiniyle gezdirirken görüldü.

Görünen o ki EmRata tıpkı Vogue röportajında da dile getirdiği gibi Z kuşağının kontrolündeki platformdan ve onların moda anlayışından ilham almaya devam edecek. 

 

Kaynak: Vogue

EmRata'nın TikTok İlhamı Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum