En İyi Akıllı Saat Markaları

Xiaomi Mi Watch Lite Akıllı Saat

 • Kasa çapı 41 mm olan bu akıllı saat android işletim tipine sahiptir. Renk olarak daha çok siyah tercih edilen akıllı bileklik de adım sayar özelliği bulunmaktadır. Kasa rengi siyah olarak satılan bu akıllı bileklik GPS ve uyku takibi özelliklerine de sahiptir.
 • Aynı zamanda suya ve toza dayanıklı olan akıllı saat titreşim özelliği bulunmaktadır. Bu sayede çok fazla satış yapan bu akıllı bileklik garanti süresinin iki yıl olmasıyla birlikte satış patlamasını uğramaktadır. Tek kötü özelliği nabız sensörünün bulunmaması olan akıllı saatimiz ince ve hafif tasarımıyla bu farkı açık ara kapatmaktadır.
 • Son derece kaliteli bir donanım ve yazılıma sahip olan bu akıllı saat 120 farklı yüz stiline sahiptir.
 • HD çözünürlüğü 323 Ppi özelliğine sahiptir. Birbirinden farklı ve güzel duvar kağıtları sahip olan bu akıllı saat yağmurlu havalarda son derece de aynı kalır. Suya dayanıklı olan buckel saat havuzda kullanıma uygundur. Ortalama 12 günlük pil ömrüne sahip olan bu akıllı bileklik arama, mesaj ve bildirim özelliklerini bildirmektedir. Kalp atış hızı sensörü sayesinde ve uyku moduyla kullanıcılar tarafından sıkça övgüler almaktadır.

    A Plus Life T500 Akıllı Saat

 • Bu akıllı saatin kasa çapı 44 milimetredir. En çok satış yapan ve çok sık ürün değerlendirmesi olan bu akıllı bileklik garanti süresi iki yıl olan akıllı bileklikler içerisinde yerini almaktadır. Tercih edilmesinde daha çok suya ve toza dayanıklılık özelliği yer almaktadır. Bu sayede yağmurlu havalarda dışarıda rahatça gezebileceksiniz. Aynı zamanda yüzmeyi seviyorsanız bu saat tam size göre.
 • Kısaca suyun bulunduğu alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uyku takibi olan bu akıllı saat sayesinde uyku kalitenizi ve kaç saat uyuduğunuz gibi bilgileri rahatlıkla elde edebileceksiniz.
 • Uyku takibi özelliği sayesinde uyku konusunda rahatsız olan ya da merakı olan bir çok kişiye yardımcı olan nadir akıllı saatlerden biridir. Tek dezavantajı GPS özelliği olmayışıdır. Sesli görüşme özelliği sayesinde sevdiklerinizle her an her dakika görüşebilme fırsatını elde edebileceksiniz.
 • Titreşim özelliği sayesinde de bildirimleri anında fark edeceksiniz. Nabız sensörü sayesinde yürüme, koşma ya da efor sarf etmeniz gereken herhangi bir faaliyette nabız uyarısıyla karşı karşıya kalacaksınız. Bu sayede daha sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz.
 • Aynı zamanda herhangi bir kalp rahatsızlığınız bulunuyorsa bu akıllı saat tam size göre. Çünkü rahatsızlığınızı daha kolay kontrol edebilmemizi sağlayacaktır. Kasa rengi beyaz olan bu akıllı saat daha çok beyaz rengi ile satış patlaması yaratmaktadır.
 • Aynı zamanda adım sayar özelliği bulunan bu akıllı saat bir gün içerisinde kaç adım attığınız ya da kaç kilometre yürüdüğünüz konusunda size detaylı bilgi verecektir. Bu sayede gününüzü programı bir şekilde kontrol edebileceksiniz. Sınırlarınızı bilmek ya da belirlemek istiyorsunuz bu akıllı saati göz atsanız iyi olur. Aynı zamanda fiyat performans olarak tam bir bütçe dostudur.

    Tws M4 Akıllı Bileklik

 • Garanti süresi iki yıl olan bu akıllı bileklik diğer bütün akıllı bilekliklere fark koyan bir çok özelliğe sahiptir. Toza ve suya dayanıklı olan bu akıllı bileklik oldukça uzun ömürlüdür. Suya dayanıklı sayesinde havuzda, duşta, uzun süreli banyo yaptığınızda ve yağmurlu havalarda rahatlıkla kullanmanız için üretilmiştir.
 • Zarif ve şık tasarımı sayesinde hem kadın hem erkek kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilmektedir. Bu akıllı saatin tek dezavantajı diyebileceğimiz özelliğine gelecek olursak sesli görüşme özelliği bulunmamaktadır. Ancak titreşim özelliğinin olması ile birlikte bu dezavantajı hızla kapanmaktadır. Titreşim özelliği sayesinde sizi bir çok konuda uyaracaktır. Bu sayede bilmeniz gereken lira hızla ulaşacaksınız.
 • Nabız sensörü sayesinde kalp atışlarınızı doğru bir şekilde takip etmeniz mümkündür.
 • Eğer herhangi bir kalp rahatsızlığınız bulunuyorsa ya da kalp ritminizi takip etmeniz gerekiyorsa bu akıllı saat tam size göre nabız Ölçer özelliği sayesinde kafanız oldukça rahat olacaktır. Ekran boyut aralığı 0 ila bir olan bu akıllı saat daha çok renk olarak siyah kategorisinde satış patlaması yaşamaktadır. Hem renk olarak siyah hem de kordon rengi olarak siyah olduğu zaman sizi sporluk ve şıklığın bir arada olacağı farklı bir görünüme kavuşturacaktır.
 • Kasa çapı 30 ila 26 mm olan bu akıllı saatte aynı zamanda adım sayar özelliği de bulunmaktadır adım sayar özelliği sayesinde ister yürüyüşte ister koşu da isterse spor salonunda hangi amaçla kullanırsanız kullanın size yardımcı olacaktır. Her an her dakika yanı başınızda olmasını isteyeceginiz bu akıllı saat sayesinde adamlarınızı kontrol edeceksiniz.
 • Aynı zamanda gün içerisinde kaç kalori yaktığınızı öğrenmiş olacaksınız. İşletim tipi android olan bu akıllı saat ülkemizde oldukça satış yapmaktadır.

  Apple Watch Series 3

 • Akıllı saat deyince ilk akla gelen bu akıllı bileklikle bütçesini üstdüzey tutanların sıkça tercih ettiği bir akıllı bilekliktir. Batarya kapasite aralığı 3 100 ila 200 mah olan bu akıllı bileklik aynı zamanda GPS özelliğine sahiptir. Bu sayede akıllı bilekliğimizin ya da telefonunuzun nerede olduğunu bulmanız daha kolay olacaktır. Nabız sensörü de bulunan bu bileklik sayesinde kalp sağlığınızı koruyabilirsiniz.
 • Aynı zamanda kar faktörünüzü yakından takip edebileceksiniz. Titreşim özelliği bulunan bu akıllı bileklik sayesinde bildirimlere hızla ulaşabileceksiniz. Aynı zamanda çok az akıllı bileklik de olan sesli görüşme özelliği de mevcuttur. Buda sevdiklerinize en kısa sürede ulaşabilmenizi ve sizi merak edenlere her an yanıt verebilme sağlayacaktır.
 • Aynı zamanda telefonunuzdan size çok daha yakın olan bu akıllı bileklik sesli görüşmeyi daha kolay gerçekleştirebilmesi sağlamaktadır. Garanti süresi iki yıldır. İşletim tipi iOS olan bu akıllı bileklik kasa rengi gümüş ve renk olarak griyi olan da çok fazla satış yaşamaktadır. Kordon rengi olarak daha çok beyaz tercih edilen akıllı bilekliklerden biri de şu an size tanımadığımız Apple Watch saatidir.
 • Uyku takip sisteminde bulunan bu akıllı bileklik sayesinde gece boyunca rahat bir uyku çekebileceksiniz. Uyku takip özelliği sayesinde gün içerisinde kaç saat uyuduğunuzu ya da kaç saat uyumanız gerektiğini rahatlıkla planlayabilirsiniz.
 • Toza dayanıklı olması özelliği sayesinde uzun süre bu bilekliği kullanmadığınızda bile evinizin herhangi bir köşesini bekleyerek aşırı toza maruz kalmasından dolayı bozulma gibi bir problem yaşamayacaksınız. Bu bileklik yazdığımız sarı içerisinde en iyisi diyebiliriz.

  Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik

 • Bu akıllı saat aynı zamanda akıllı bileklik olarak da kullanıla bilmektedir.
 • Pil ömrü ortalama 15 gün kadar dayanan bu akıllı saatimiz piyasanın en iyileri içerisinde anılmaktadır.
 • Bu akıllı saat tarihi, saat gibi bilgileri ekranda sizlere yansıtmaktadır. Su geçirmez olan bu akıllı saat havuzda ve banyoda ya da suyla temasta bulunacaginız yerlere uygun koşullarda üretilmiştir.
 • Neredeyse gidebileceğiniz her bir mekanda sizinle birlikte olacaktır. Su geçirmez olan buyrun satış patlamasına bu özelliği üzerinden yapmaktadır. Aynı zamanda uyku takip özelliği sayesinde uyurken de sizi takip eden bu akıllı bileklik kaç saat uyuduğunuzdan tutunda uyku kalitenizi ölçen bir çok veriyi sizinle paylaşacaktır. Klasik akıllı bileklik nerede olduğu gibi kalp ritmini göstermektedir.
 • Spor yaparken kaç kilometre gördüğünüzde ya da kaç adım attığımıza bakmak istiyorsunuz bu akıllı saat tam da size göre.
 • Aynı zamanda kilo vermek isteyenlerin kaç kalori yakabileceğini hesapladığı bir saattir.
 • Çeşitli kordon renkleri nde üretilen bu akıllı saatimiz adım sayar özelliğine sahiptir. İşletim tipi android olan bu akıllı saat kasa çapı 20 ila 25 mm arasında yer almaktadır. GPS özelliği bulunmamaktadır.
 • Batarya kapasitesi aralığı ise 150 ila 100 mah olmaktadır. Nabız sensörü bulunan bu akıllı saat suya ve toza dayanaklık özelliğine sahiptir. Garanti süresi iki yıl olarak satılan akıllı saatimiz sesli görüşme özelliği olmayan saatler kategorisindedir.

   

Kaynak: Cemre

En İyi Akıllı Saat Markaları Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum