En İyi Kadın Parfümleri

Günlük kullanıma uygun olarak sunulan ve kadınların en çok tercih ettiği parfüm modellerini derliyoruz bu yazımızda. Gelin ve hep birlikte hangi parfümün nasıl bir yapıda olduğuna yakından göz atalım. Ne dersiniz? Hazırsanız başlıyoruz.

1.      Burberry Her Blossom

En iyi kadın parfümü listemizin ilk sırasında bulunan Burberry Her Blossom, Londra’nın bahar girişini temsil ediyor. Köpüklü mandalina kokusuyla birleşen rahatlatıcı misk, kremsi sandal ağacı notalarıyla da oldukça ilgi çekiyor ve derinliğiyle hemen hemen her kadının ruhuna dokunuyor. Kalıcılık konusunda endişeleriniz var ise hiç merak etmeyin, bu kokunun uzun süreli bir kalıcılığı var ve kadınların tercihleri arasında oldukça önemli bir yere sahip.

2.      Estée Lauder Bronze Goddess

Derin bir yapıya sahip olan ve derin sulardan ilham alınarak tasarlanmış olan bu parfüm, güneşli bir plajın aromatik kokusunu sizlere sunuyor. Yaz kokuları arasında en çok tercih edilen parfümlerden birisi olan 2. Estée Lauder Bronze Goddess, bu konuda ilgi çekiyor ve egzotik aromalarıyla pek çok kişinin karşısına çıkıyor. Odunsu ve sıcak bir havaya sahip olan parfüm, meyvemsi dokularıyla da taban kokularını destekleyici bir yapıya sahip.

3.      Viktor Rolf Flowerbomb

Çiçek patlamasının tutkuyla birleşimi ile karşımıza çıkan Viktor Rolf Flowerbomb isimli parfüm, kendine has bir ruha sahip olduğu için pek çok kişinin geleneksel dokusuna merhaba diyor. Oryantal bir dokuda sunulan ve gizemli havası ile herkese merhaba diyen parfümün ruhuna bir de yakından bakarsanız, gerçekten etkili bir çiçek dokusuna sahip olduğunu görebilirsiniz. Bu parfümün çiçeksi notalarının detaylı yaklaşımları da hepimizi etkileyen önemli bir unsur yaratıyor diyebiliriz.

4.      Versace Bright Crystal

Versace ruhunun bir temsilcisi olan bu parfüm, şehvetli tasarımıyla ruhunuzu tam anlamıyla yansıtacak. Geleneksel kokusuyla ve dokunuşlarındaki hissiyatla emin olun uzunu ömürlü bir kokuya sahip olacaksınız ve herkesin merak ettiği o koku bu olacak. Her zaman şık olan kadınlar için özel olarak hazırlanan koku, yoğunlaştırılmış formülüyle uzun süre kalıcılık sağlıyor. Derinlik ve orta tonlarda yer alan farklı aromalar, enerji ve canlılık veren bir duygu sunuyor ayrıca. Ayrıca nar, ahududu gibi meyveleri içermesi sebebiyle oldukça etkileyici olan bu parfümün tek kullanımda bile bağımlılık yarattığını ekleyelim. Bu yüzden özellikle parfüm severlerin listesinin başında bu ürünler yer alıyor diyebiliriz rahatlıkla.

 

5.      Dior Hypnotic Poison

4 farklı notaya sahip olan Dior parfüm, zıt noktalarıyla herkesi büyüleyici bir tezatlık yaratıyor. Hypnotic Paison olarak ön plana çıkarılan parfüm, kadınlığı da aynı şekilde karşımıza çıkaran ve etkili bir yaklaşımla çözümleri kullanmanızı sağlayan bir ürün diyebiliriz. Büyülü olarak aşkın temsilcisi olan bu ürün, sarhoş edici bir havaya sahip. Bu yüzden sevenlerin kesinlikle büyük bir keyifle kullanacağına eminiz. Bu konuda parfümlerin dünyasında yer alan ve kendine has bir tarza sahip olan 5. Dior Hypnotic Poison, özellikle gizemli ve odunsu tonlarıyla koku tiplerinin içinde dikkat çekmeye devam ediyor. Kaliteyi, beklentiyi ve estetik algıları en iyi şekilde ön plana çıkaracağını söyleyebiliriz.

 

Kaynak: Cemre

En İyi Kadın Parfümleri Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum