En İyi Masaj Aleti Hangisi?

Yoğun iş hayatı, şehir hayatının stresi ve koşuşturmacasından sonra, gece eve geldiğinizde kimse elini bile kıpırdatamaz. Boyun kasları sıkışır, eklemler ağrır ve tüm vücut yorgunlukla kaplanır, bu da insanı yorgun hissettirir. Aileniz ya da arkadaşlarınızla yaşıyorsanız mutlaka birilerinden zaman zaman boynunuza ya da sırtınıza masaj yapmasını isteyebilirsiniz ama herkesin bir işi vardır ve bu tür isteklerde bulunmak her zaman mümkün olmayabilir. Masaj aletleri bu konuda çok önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır. Yazımızın devamında sizler için en iyi masaj aletlerini derledik.

Masaj Aletinin Faydaları Nelerdir?

Her an ve her yerde kullanabileceğiniz masaj aletleri ile kendinizi ve kaslarınızı biraz da gevşetebilirsiniz. Yorgunluğunuzu üzerinizden atmanıza yardımcı olacak masaj aletleri, kas ve eklem ağrılarınızın geçmesini, topuk dikeni ve huzursuz bacak sendromu gibi hastalıkların geçmesine de yardımcı olacaktır. Masaj aletlerinin faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

Kasların güçlenmesine yardımcı olur.

Kasların gelişmesine katkı sağlar.

Sinir sıkışmalarının geçmesine yardımcı olur.

Vücut ağrılarının geçmesini sağlar.

Ölü derilerin vücudunuzdan atılmasını sağlar.

Kasları rahatlatır.

Boyun tutulmasına iyi gelir.

Sertleşmiş kulunçların yumuşamasına yardımcı olur.

Kan dolaşımını hızlandırır ve vücudun canlanmasına yardımcı olur.

En İyi Masaj Aleti Markaları

MARKA

ÖZELLİK

Nikula Star Rostar

Kolay Kullanım

Home Masaj Tabancası

Sessiz Çalışma

Eragon 4 Başlıklı Masaj Aleti

Sessiz Çalışma

Mega Plus Masaj Tabancası

Uzun Kullanım Süresi

Dopagu Masaj Yastığı

Hızlı Isınma

Nikula Star Rostar Çift Başlıklı Boyun Bel Sırt Bacak Masaj Aleti

Gün içinde oluşan bütün yorgunluğunuzu Nikula Star Rostar Çift Başlıklı Boyun Bel Sırt Bacak Masaj Aleti ile giderebilirsiniz. Basit ve rahat kullanımı ile pek çok kişinin ilk tercihlerinden bir tanesi olan bu masaj aletinin 2 kademeli hız ayarı vardır. Hafif olmasından dolayı rahatlıkla taşıyabileceğiniz masaj aleti ile ister ofisinizde ister okulda her yerde masaj keyfini sürebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Hız Ayarı

2 Kademe

Kullanım Alanı

Ofis ve Ev

Başlık Sayısı

4

Kablosuz Kullanım

Yok

Masaj Bölgeleri

Sırt, Boyun, Bel ve Bacak

 

ARTILARI

EKSİLERİ

Ağrılardan Kurtarır

Ağır Olması

Kolay Kullanım Sağlar

-

4 Başlık

-

Home Masaj Tabancası Sporcu Masaj Aleti

Minimalist bir tasarıma sahip olan Home Masaj Tabancası Sporcu Masaj Aletinin 4 tane masaj başlığı bulunuyor. Diğer masaj aletlerine kıyasla daha hafif olan bu masaj aleti ile kolaylıkla masaj yapabilirsiniz. Rahatlamak isteyen kişilerin, kaslarında sürekli ağrı hisseden kişilerin ve spor ile içli dışlı olan kişilerin ilk tercihlerinden bir tanesi olan masaj aleti, yüksek güçlü bir motora sahiptir. 45 dB ses seviyesinde çalışan masaj aleti, kas ağrılarını ve sertliğini etkili bir şekilde azaltır ve kan dolaşımını hızlandırır. Home Masaj Tabancası Sporcu Masaj Aleti hiçbir şekilde aşırı ısınma gibi durumlar yaşatmaz.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Başlık Sayısı

4 Tane

Çalıştırma Kablosu

Var

Renk Çeşidi

Siyah ve Kırmızı

Ses Seviyesi

45 dB

 

ARTILARI

EKSİLERİ

Yorgunluğu Alır

Plastik Uç

Ağrıları Dindirir

-

6 Kademe

-

Eragon 4 Başlıklı Boyun Bel Sırt Ayak Omuz Karın Bacak Masaj Aleti

Yüksek bir güce sahip olan Eragon 4 Başlıklı Boyun Bel Sırt Ayak Omuz Karın Bacak Masaj Aleti buna rağmen oldukça sessiz bir şekilde çalışıyor. Modern ve şık bir tasarıma sahip olan bu masaj aleti, iş ve spor gibi aktivitelerden sonra kas ağrılarınızı dindirmek için birebir ürünlerden bir tanesidir. Kan dolaşımınızı hızlandırarak vücut kaslarınızın çalışmasına yardımcı olan masaj aleti buna ek olarak yorgun kasları ısıtır ve gevşetir.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Rpm

2500

Ölü Deri Atma Özelliği

Var

Masaj Bölgeleri

Ayak, Bacak, Boyun ve Sırt

Taşınabilir Özellik

Var

 

ARTILARI

EKSİLERİ

Hız Kontrolü

Plastik Malzeme

Ölü Derilerden Arındırma

-

4 Başlık

-

Mega Plus Masaj Tabancası

Mega Plus Masaj Tabancasını genellikle ağır sporlar ile uğraşan insanlar rahatlamak için tercih ediyor. Vücudunuzdaki bütün ağrıları almak için tasarlanmış olan bu masaj aleti, 6 kademeden oluşuyor. 1. ve 2. kademe; hafif masaj, 3. kademe; profesyonel masaj, 4. kademe; kas masajı, 5 kademe; laktat dekom pozisyonu masaj ve 6. kademe; ultra profesyonel masaj sağlar. 4 tane ek masaj başlığı bulunan bu ürün ile vücudunuzda dilediğiniz her yere kolaylıkla masaj yapabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Sessiz Çalışma Özelliği

Var

Akıllı Kontrol Özelliği

Var

Mod Sayısı

6

Başlık Sayısı

4

Kullanım Süresi

120 Dakika

 

ARTILARI

EKSİLERİ

Vites Ayarı

Ağır Olması

Kas Gevşetme

-

120 Dakika Çalıştırma Süresi

-

Dopagu Ovmalı Yoğurmalı Ayarlanabilir Tüm Vücut Ve Boyun Masaj Yastığı

Modern tasarımı ve şık bir görünümü olan Dopagu Ovmalı Yoğurmalı Ayarlanabilir Tüm Vücut ve Boyun Masaj Yastığını hiçbir ağrınız olmasa bile rahatlamak adına rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hafif olması ve ince olmasından dolayı kolay taşınabilme özelliğine sahip olan bu masaj aletini arabanızın çakmaklık girişine de takarak kullanabilirsiniz. Bu özelliği ile diğer masaj aletlerinin önüne geçen ürün dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Masaj yastığının yoğurma özelliği ayarlanabilir özelliktedir. İsteğinize göre masajın şiddetini ayarlayabilirsiniz. Su geçirmez özelliği bulunan Dopagu Ovmalı Yoğurmalı Ayarlanabilir Tüm Vücut ve Boyun Masaj Yastığını uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Renk Çeşidi

Beyaz

Garanti Süresi

12 Ay

Adaptör

Var

Araç Çakmaklık Girişi

Var

 

ARTILARI

EKSİLERİ

Hızlı Isınma

Ağır Olması

Tüm Vücut Kullanım

-

Rahatlatma

-

Kaynak: Cemre

En İyi Masaj Aleti Hangisi? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum