En İyi Yüz Toparlayıcı Krem Hangisi?

Zaman en çok geçmişin etkilerinin en görünür olduğu cildimizi etkiler. İnsanoğlu eski zamanlardan beri ciltteki bu izleri yok etmek, sarkma ve kırışıklıklara çözüm bulmak için mücadele etmiştir. Kullanılan cilt bakım ürünleri kırışıklık oluşumunu engellemeye çalışsa da erken müdahale etmediğiniz sürece sonuçlar değişmeyecektir, bu yüzden planınızı önceden yapmanız gerekir. Çoğu insan yaşlanmaktan korkar, her zaman genç görünmek ve genç kalmak ister. Önemli olan yaşlanmak değil, güzel yaşlanmak. Cilt tipinize uygun ürünler kullanarak yaşlanma etkilerini yavaşlatabilir, cildinize uygulayacağınız cilt bakım ürünleri ile güzel yaşlanabilirsiniz. Yazımızın devamından en iyi yüz toparlayıcı kremlerini bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: En İyi Çapa Makinası Markası

Yaşlanma Karşıtı En İyi Kremler First Aid Beauty Ultra Repair Firming Collagen Krem

Kremin içeriğinde bulunan niyasinamid, kolajen ve peptidler cildin yenilenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur. İnce çizgilerin dolmasına yardımcı olan ve kırışıklık görünümünü azaltıyor. Buna ek olarak First Aid Beauty Ultra Repair Firming Collagen Krem, cilt rengini ve dokusunu eşitlemeye de yardımcı oluyor.

Kiehl’s Super Multi Corrective Krem

Kiehl’s Super Multi Corrective krem, yenilenen formülü ile yaşlanmanın 7 belirtisini gözle görülür bir şekilde azalmak adına tasarlanmış bir üründür. Kiehl’s Super Multi Corrective krem düzenli kullanımda, cildin parlaklığını arttırma, cilt dokusu görünümünü geliştirme, cildi nemlendirme, cilt rengini eşitleme, lift, pürüzsüzleştirme ve sıkılaşma etkilerini gösteriyor.

Peter Thomas Roth Peptide 21® Wrinkle Resist Moisturizer

İçeriğinde bulunan 21 tane farklı peptid, nöropeptid ve iki gama protein ile beraber kırışıklıklarla savaşan Peter Thomas Roth Peptide 21® Wrinkle Resist Moisturizer kremin yapısı hafiftir. Etkili bir yapısı bulunan krem aynı zamanda cildi derinlemesine de nemlendirir.

Caudalie Yaşlılık Karşıtı Bakım Kremi – Resveratrol Lift Crem Tisane Nuit

Cildin gece boyunca yoğun bir şekilde yenilenmesine ve nemlenmesini sağlayan kremlerden bir tanesi olan Caudalie Yaşlılık Karşıtı Bakım Kremi – Resveratrol Lift Crem Tisane Nuit, düzenli kullanımda cildin daha dolgun, daha sıkı ve pürüzsüz olmasına yardımcı olur. İçeriğinde mineral yağ, paraben ve renklendirici bulunmayan bu krem komedojenik değildir. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Murad Retinol Youth Renewal Night Cream

Murad Retinol Youth Renewal Night Kremin formülünde bulunan Retinol Tri-Active Technology, ince kırışıklıkların oluşumunu engeller ve derin kırışıklıkların görünümün azalmasına yardımcı olur. Buna ek olarak gece kreminin içinde bulunan picolinamide ve niyasinamid cildin doğal bariyerinin güçlenmesini sağlar.

Estée Lauder Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Krem – Revitalizing Supreme Plus

Estée Lauder Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Krem – Revitalizing Supreme Plus, cildin gençlik ışıltısının dışarı çıkmasına yardımcı olan Morigna özü içeriyor. Çok amaçlı yaşlanma karşıtı olan bu kremin yine içeriğinde bulunan kolajen kompleksi, cildin kolajen üretmesine yardımcı olur. Ultra nemlendirici kremlerden bir tanesi olan Estée Lauder Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Krem – Revitalizing Supreme Plus, cildin ihtiyaç duyduğu bütün nemi karşılar. Bunun yanında, iritasyonları azaltarak cildin aydınlanmasını ve ışıldamasını sağlar.

Augustinus Bader The Rich Cream

Augustinus Bader The Rich Krem, ödüllü yüz toparlayıcı kremlerden bir tanesidir. Cildin bariyerini güçlendiren ve elastikiyetinin artmasına yardımcı olan bu krem cildi çevresel faktörlere karşı da korur. Buna ek olarak ciltteki hücre yenilenme hızının artmasını sağlar.

SHİSEİDO Vital Perfection Overnight Firming Treatment

SHİSEİDO Vital Perfection Overnight Firming Treatment krem, sıkı bir cilt görünümünü ve cildin toparlanmasını sağlayan proaktif bakım sağlar. Kurenai - TruLift Kompleks – TruStructiy teknolojisi ile cilfin potansiyelini arttırır. Yoğun bir yapısı olan SHİSEİDO Vital Perfection Overnight Firming Treatment krem, ciltte oluşan leke, kırışıklık ve elastikiyet kaybı gibi yaşlılık belirtilerini onarır ve önler. Bu gece kremi, cildin gündüz gördüğü çevresel hasarların onarılmasını sağlar ve yoğun bir lifting etkisi vardır. Bütün cilt tipleri için uygun bir krem olarak tasarlanmıştır. SHİSEİDO Vital Perfection Overnight Firming Treatment krem cildin sakinleşmesine, sağlıklı ve nemli görünmesine yardımcı olur.

CLINIQUE Smart Clinical MD

Morpho teknolojisi ile tasarlanan CLINIQUE Smart Clinical MD krem yüz profili, boyun ve çene çizgisi gibi bölgelerdeki kırışıklıkları gidererek dolgunluk sağlar. Renk tonu düzenleyen ve donuk görünümün giderilmesine yardımcı olan bu anti-ageing kremin içeriğinde Hyaluronik Asit bulunuyor. Peynir altı suyu proteini ve Amino Asit bakımından oldukça zengin olan CLINIQUE Smart Clinical MD krem, cildin kolajen üretiminin artmasına yardımcı olur. Daha sıkı ve daha esnek hissetmenizi sağlayan krem aynı zamanda, formülünde bulunan Nöropeptitler sayesinde kırışıklıkların ve ekspresyon çizgilerinin görünümünü azaltır. Paraben ve ftalat içermeyen CLINIQUE Smart Clinical MD krem bütün cilt tipleri için uygundur.

Vichy Liftactiv Collagen Specialist

 

Vichy Liftactiv Collagen Specialist krem, yaşlanma karşıtıdır ve içeriğinde bulunan C vitamini ve Peptitler ile yaşlanma belirtilerine karşı savaşır. Cildin daha genç görünmesine yardımcı olan bu krem, doğal içerikler ile geliştirilmiştir.

Kaynak: Cemre

En İyi Yüz Toparlayıcı Krem Hangisi? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum