Feminen Formlar

                                Ennush

Tasarımlarında feminen formlara yer veren Énnush, özgüvenli, bağımsız ve stil sahibi kadınlar için hazırladığı özel koleksiyon ile moda dünyasına giriş yapıyor. Tıpkı güzelliğin, aşkın ve kadınlığın sembolü Venüs'ün fiziksel güzelliği entelektüel ışığa dönüştürmesi gibi, Énnush imzalı tasarımlar da sofistike kadınların gücünü ve özgüvenini simgeliyor. Kadın bedenine odaklanan benzersiz bir tasarım yaklaşımıyla; bilge, çalışkan ve tutkulu kadını temsil eden marka, kendini mutlu eden tasarımları giyerken nasıl göründüğüne güvenen bağımsız bir kadını temsil ederek yola çıkıyor.

Şıklığı ve bağımsız duruşuyla feminenliği yansıtan, hayata karşı değil hayatla birlikte akan ve etrafındakilere ilham veren kadının hayal gücüyle tasarlanan koleksiyon; kadınsı hatları vurgulayan modern siluetler ve çarpıcı formları kumaş detaylarıyla destekliyor. Ayrıca günümüzde içinizde olan ve doğuştan gelen dişiliği ortaya çıkararak tasarımlarıyla auranızı ve duruşunuzu güçlendiriyor.

                                Ennush

Elegan tasarımların modern ve çekici bir siluete büründüğü 2022-23 Sonbahar/Kış koleksiyonu; şıklığınızdan ödün vermeden gündüzden geceye kolayca geçiş sağlayan stil anlayışıyla sizleri karşılıyor. Dişiliğin, doğurganlığın ve bereketin simgesi, güzellik tanrıçası Venüs’ün Botticelli tarafından resmedildiği “Venüs’ün Doğuşu” tablosundan ilham alarak tasarlanan koleksiyonun kampanya çekimlerinde Hermés Beauty, Dior Couture, David Koma, Net-a-Porter gibi markaların tercih ettiği dünyaca ünlü model MATEA BRAKUS kamera karşısına geçti.

                                Ennush

26 özel tasarımdan oluşan, Énnush kadının güçlü tavrını yansıtan 2022-23 Sonbahar/Kış 

Kaynak: Vogue

Feminen Formlar Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum