"> " /> "> " /> " />

Futbolcu menajeri Oğuzhan Arslan: “Takım istikrarını korumak, yıldız transferinden önemli”

Güney Amerika’da oyuncu temsilciliği yapan menajer Oğuzhan Arslan, kulüplerin yıldız transferinden çok ekip istikrarını muhafazayı hedeflemeleri gerektiğini belirtti.

Türkiye’de birden fazla yabancı ve gurbetçi oyuncunun temsilciğini yapan futbolcu menajeri Oğuzhan Arslan, transferlerde değerli noktaya dikkat çekti. Son bir yılın 7 ayını Güney Amerika’da geçirdiğini belirten Arslan, ’’Sırasıyla Brezilya, Arjantin, Kolombiya ve Ekvador’da bulundum. Gittiğim ülkelerde birçok kulüp yetkilisiyle görüşüp bağlantılarımı güçlendirdim. Ekvador’da Emelec ve Brezilya’da Corinthians kulübü ile Türkiye temsilciliği konusunda muahedeye vardım” dedi.

“Önemli olan kadro istikrarlarını koruyacak biçimde ekibe destek yapmaktır” Arslan, transfer devirlerinde ivedi edilmemesi gerektiğini söyleyerek, ’’Tüm bu görüşmeleri yaparken odağımdaki husus transfer periyodunun ince elenip, sık dokunması gerektiğiydi. Zira transfer periyodunda takıma katılacak her oyuncu dönemin bahtını belirlemektedir. Yıldız oyuncular çok fazla dikkat çekerken, tanınmayan bir oyuncuda çok daha fazla katkıda bulunabilir. Bu üzere durumlar futbol dünyasında çokça yaşanmıştır. Değerli olan ekip istikrarlarını koruyacak formda kadroya destek yapmaktır’’ dedi.

’’Uzun planlamalarla çalışıyoruz’’ Yurt dışı ve yurt dışı birçok oyuncu ile çalıştığını söz eden Oğuzhan Arslan, ’’Bünyemizde bulunan futbolcu arkadaşlarımız için her vakit uzun planlamalar içerisinde çalışıyoruz. Her oyuncumuz için en kıymetli kararları vermeye çalışıyoruz. İkili bağlarımız sağlam olduğu içinde ortak kararlar verip, çok âlâ tercihler yapıyoruz. Yeterli bir planlama, başarıyı da beraberinde getiriyor’’ diye konuştu.

Kaynak: Cemre

Futbolcu menajeri Oğuzhan Arslan: “Takım istikrarını korumak, yıldız transferinden önemli” Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum