Herbalife İle Zayıflayanlar

Herbalife İle Zayıflayanlar – Herbalife ürünleri dünya çapında zayıflama ürünleri olarak tanınıyor. Ürünü zayıflama amaçlı kullananlar ve Herbalife ile zayıflayanlar o kadar gündemde ki markanın diğer ürünlerini neredeyse gölgede bırakıyor. Herbalife, zayıflamak isteyenler için farklı tarzlarda ürünler üretmesine rağmen hiçbirisi için zayıflama garantisi vermez. Çünkü zayıflamak için tek başına bir ürün yeterli değildir. Beslenme alışkanlıklarındaki değişiklik ve spor olmadan sağlıklı bir zayıflama düşünülmemelidir.

 

Herbalife Diyeti Nasıl Yapılır?

Zayıflamak için gereken en büyük kural gerçekten zayıflayama karar vermektir. Bunu yanı sıra kalori açığı yaratmak ve bol su içmek gerekir. Herbalife ile zayıflayanlar, Herbalife ürünlerinden yardım alarak bunu gerçekleştirmektedir. Ancak tek başına Herbalife sizi zayıflatamaz. Kilo vermek için yeme içme alışkanlıklarınızda ve günlük aktif yaşam programınızda birtakım değişiklikler yapmak zorundasınız. İşte o zaman Herbalife ürünlerinin faydasını görebilirsiniz. Peki, Herbalife diyeti nasıl yapılır? Öncelikle Herbalife danışmanlığı almalısınız.Günlük beslenme düzeni oluşturmak ve beraberinde kalori hesabı yapmak gerekir. Aktif bir yaşam, düzenli hayat ve sağlıklı beslenme zayıflamak için önemli kriterlerdir. Şu anki kilonuza ulaşmanıza neden olan beslenme alışkanlıklarına ve günlük düzeninize devam etmeniz halinde Herbalife ile kilo vermek mümkün değildir.

Herbalife İle Nasıl Zayıflanır?Herbalife ürünleri, zayıflamak isteyenlere gerekli makro besinleri en az kalori ile almalarını sağlar. Peki, Herbalife ile nasıl zayıflanır? Doğru bir kullanım için önce Herbalife danışmanlıklarından yardım alınması gerekir. Danışmanlık hizmeti sayesinde Herbalife ürünleri kullanıcıların amacına yönelik hazırlanır. Programa uygun hareket edilirse fayda sağlanır. En çok kullanılan Herbalife Shake ürünü hem kilo almak hem de kilo vermek isteyenlerin kullandığı bir üründür. Bu demek oluyor ki tek bir Herbalife ürünü zayıflamak için yeterli değildir. İçeriğinde 22 farklı mineral ve vitamin barındıran bu ürün bir öğün yerine geçer. Shake ile zayıflamak isteyenler fazla kilo durumuna bağlı olarak günde 2 öğün yerine kullanabilir.

Herbalife Yağ Yakıcı Çay Kullananlar

Yağ yakıcı çay olarak bilinen Herbalife Bitkisel Konsantre Çay, yağ yakmaz ancak dolaylı olarak etki eder. Yağ yakmak vücudun işlevidir. Bir başka ürünün sizin yerinize bunu yapmaz. Herbalife Bitkisel Konsantre Çay yeşil çay yapraklarından üretilmektedir ve ödem söktürücü özelliği vardır. Herbalife yağ yakıcı çay kullananlar kilo verme programına uyduğunda vücuttaki ödem miktarına bağlı olarak kısa sürede gözle görülür fark olur. Ancak bu ödem kaybıdır. Herbalife çay metabolizmanın hızlanmasını sağlar. Bu da günlük harcanan kaloriyi artırır. Dolayısıyla daha fazla enerjiye ihtiyaç duyulur. Bu sayede kalori açığı oluşur ya da daha fazla yağ yakılmasının önünü açılır.

Herbalife Zayıflama Programı

Herbalife zayıflama programı bir süreçtir ve bu sürece hazırlıklı olmakla işe başlamalısınız. Eğer böyle bir isteğiniz ve istikrarınız yoksa zayıflamak için servet de harcasanız olumlu sonuç alamazsınız. Herbalife zayıflama programı dâhilinde bol su tüketmelisiniz. Günlük, vücut ağırlığınızdaki her 25 kg. için 1 lt. olacak şekilde su içmelisiniz. Hareketsiz yaşamdan uzaklaşmalı, daha fazla enerji yakmaya çalışmalısınız. Günde 3 ana 2 ara öğün yemelisiniz. Asitli içeceklerden, kalori deposu yemeklerden uzak durmalısınız. Saat 20.00’den sonra bir yememelisiniz.

Herbalife ile Kaç Kilo Verilir?

Herbalife ile zayıflayanlar ve Herbalife ile zayıflamaya merak salanlar arasında en çok merak edilen Herbalife ile kaç kilo veririm, Herbalife ile bir ayda kaç kilo veririm konularına açıklık getirelim. Bu soruya cevap vermek ne kadar doğru olur bilinmez. Öncelikle kilo alma nedenleriniz saptanmalıdır. Yeme alışkanlıklarından mı, hareketsiz yaşamdan mı, stres ya da bir hastalıktan mı kaynaklanıyor? Ayda ne kadar kilo vereceğiniz siniz programa ne kadar sadık olduğunuz ve günlük aktivitelerinizi ne kadar yerine getirdiğinizle alakalıdır. Elbette bu konuda yaş ve metabolizma hızı da önemli etkenlerdir. Her şeyin normal olduğunu kabul edersek 15 güm sonra kilo vermeye başladığınızı görebilirisiniz. Başta hızlı verilen kilo, ödem gittiği için olduğundan bir süre sonra yağ yakmaya başlandığında yavaşlayacaktır.

Herbalife Bırakılınca Tekrar Kilo Aldırıyor mu?

Herbalife ile zayıflayanlar en çok Herbalife bırakılınca tekrar kilo aldırıyor mu diye merak etmektedir. Eğer bir kilo verme hedefi koyduysanız ve bunu başardıysanız o halde bu kiloyu korumanız gerekmektedir. Ne kadar süreyle kilo verdiyseniz o kadar süreyle de kilo kontrolü için mücadele etmelisiniz. Nasılsa kilo verdim diye eski düzeninize geri dönerseniz yeniden kilo alırsınız. Önemli olan mevcut durumu korumaya çalışmaktır.

Herbalife Diyetinin Zararları

Kilo vermeye karar verdiğinizde herhangi bir ürüne başlamadan önce mutlaka doktora başvurmalısınız. Herhangi bir şeye alerjiniz ya da bir sağlık probleminiz olup olmadığını belirlemelisiniz. Çünkü her gıdada olduğu gibi Herbalife ürünlerinin de kimde ne etki yapacağı konusu değişkenlik gösterebilir. Yapılan çalışmalarla Herbalife diyetinin zararları şöyle sıralanmıştır:

  • İçeriğindeki sayısız bileşen karaciğer hasarına neden olabiliyor.
  • Sentetik vitamin, yapay tatlandırıcı, aroma verici ve emülgatör gibi yüksek oranda işlenmiş bileşenler içeriyor.
  • Karışımlardaki kalorinin yüzde 40’ı fruktoz ve ilave şekerden geliyor ki bu yüksek miktarda şeker içerdiği anlamına geliyor.
  • Öğün yerine kullanıldığı için kısıtlı kalorileri nedeniyle acıkma hissini hızlandırabiliyor.

Herbalife karışımlarında bulunan bileşenlere karşı alerjisi ya da intoleransı olan kişiler bu diyeti uygulamamalıdır. Herbalife hakkında doktor yorumları ve bilimsel çalışmalar, öğün yerine geçen karışımlar yerine yeterli ve dengeli beslenme, düzenli fiziksel aktivite, kaliteli uyku gibi yaşam düzenlerinin alışkanlık haline gelmesi gerektiği yönünde görüş bildirmektedir.

Kaynak: Cemre

Herbalife İle Zayıflayanlar Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum