Kate Moss'un Detoks ile Yenilenme Rutini

Cosmoss

Geçtiğimiz aylarda kendi wellness markası Cosmoss'u lanse eden Kate Moss herkesin merak ettiği arınma programını açıklıyor. World SPA Awards tarafından ‘’Türkiye’nin En İyi Wellness Merkezi: 2022’’ seçilen TheLifeCo'nun müdavimi olan, her yıl Türkiye’ye gelerek TheLifeCo’da arınma ve yenilenme programına katılan süpermodel; bu yıl da rutinini bozmadı ve bir haftalık detoks programına katılmak için TheLifeCo Wellbeing Bodrum’a geldi.

Kate Moss

Gonca Yarımer (TheLifeCo Wellness Direktörü), Kate Moss, Simay Yeral (TheLifeCo PR & İletişim Müdürü)

Moss; TheLifeCo deneyiminin ilk günlerine, World SPA Awards tarafından ‘’Dünyanın En İyi Master Detoksu’’ seçilen sıvı beslenme ağırlıklı programa katılarak başladı. Arınma ve yenilenme deneyiminin son günlerinde ise “Green Detoks” olarak adlandırılan, ağırlıklı olarak zengin besin değerine sahip koyu yeşil sebzelerden oluşan özel bir programa geçti. Vücutta sindirimi durdurmayı hedefleyen, bir sıvı detoks programı olan ödüllü TheLifeCo Master Detoks programı, ‘Shake’ adı verilen özel içeceklerden oluşuyor. Taze sıkılmış sebze ve meyve suları, Psyllium lifi (karnıyarık otu tozu)ve Bentonite kili ile hazırlanan bu özel içecekler, vücuda ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral, enzim, lif ve amino asit desteğini sağlarken aynı zamanda gün boyu tokluk hissi veriyor.

Cosmoss

Bodrum, Antalya ve Phuket’teki uluslararası merkezleriyle sağlıklı yaşam ve detoks’unadresi TheLifeCo bu yıl da World SPA Awards tarafından ‘’Türkiye’nin En İyi Wellness Merkezi: 2022’’ olarak seçildi.

Kaynak: Vogue

Kate Moss'un Detoks ile Yenilenme Rutini Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum