Kim Kardashian, Dua Lipa ve Nicole Kidman Balenciaga'nın Couture Show'unda Podyumda Yürüdüler

kriss jenner

F: @martinbianchi Twitter hesabından

Hafızalarımıza kazınmış birçok moda gösterisi ve unutulmaz anlar var elbette. Her biri birbirinden ikonik bu şovlardan bir yenisine daha merhaba diyebilirsiniz. Evet, yıldızlarla dolu Balenciaga Haute Couture defilesini izledik. Kim Kardashian, Nicole Kidman, Bella Hadid, Dua Lipa ve Naomi Campbell, sonbahar/kış couture sezonu defilesinde boy gösterdiler.

Kim Kardashian çok uzun zamandır markanın işbirliği yaptığı isimlerden biri. Onu kırmızı halılarda, katıldığı etkinliklerde ve özel hayatında baştan aşağı Balenciaga görünümüyle izliyoruz son günlerde. Kardashian sırtı açık uzun elbisesi, diz üstü çizmeleri ve düşük bir topuzla toplanmış saçlarıyla podyumda yürüdü. Ve elbette bu özel anında yalnız değildi.

Momager (Menajer ve anne sözcüklerinin birleşimi) Kriss Jenner ve Kim Kardashian'ın dokuz yaşındaki kızı North West, Paris Haute Couture Haftası'ndaki ilk yürüyüşünü ön sırada izledi. North, ikonik siyah Balenciaga güneş gözlükleri ve sokak giyiminden ilham alan tamamen siyah bir görünümle annesine eşlik ediyordu.

 

kriss jenner

F:Getty Images

Kim Kardashian ile başlayan şov, el yükselterek başladı. Tabii devamı da buna uygun şekildeydi. Bella Hadid, Naomi Campbell, Dua Lipa ve aktör Nicole Kidman da podyumda yürüdüler. Dua Lipa kanarya sarısı, tek omuzlu mini elbisesi ile karşımıza çıkarken Kidman gümüş metalik bir elbise ve uzun siyah eldivenlerle podyumda boy gösterdi.

Kaynak: Vogue

Kim Kardashian, Dua Lipa ve Nicole Kidman Balenciaga'nın Couture Show'unda Podyumda Yürüdüler Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum