Kısmetse Olur Berat Aksal Kimdir?

Kısmetse Olur Berat Aksal Kimdir? Hala ailesiyle birlikte yaşamını sürdüren Berat Aksal İstanbul ilinde ikamet etmektedir. 24 yaşında İkizler burcu olan Berat Aksal 1.91 boya sahiptir. Tam adı ise Berat Hasan Aksal’dır. Türkiye’nin en iyi modeli Mayo Modeli olarak 2022 yılında seçilmiştir. Instagram biyografisinde ise bu bilgiye İngilizce olarak yer vermiştir. Çocuk giyim üzerine toptan satış yapmaktadır.

Türkiye’nin İlk Tescilli Dijital Dergisi Evos Angels’ın Ocak Sayısında yer almaktadır. Fit ve kaslı vücudunun peşi sıra uzun boyuyla da genç kızların gözdesi haline gelen yakışıklı yarışmacının kadınlar evinden kimle olacağı merak konusu. Kısmetse Olur Berat Aksal Kim?

Kısmetse Olur Berat Aksal Kimdir?

İçindekiler

  • Kısmetse Olur Berat Nereli?
  • Kısmetse Olur Berat Boyu
  • Kısmetse Olur Berat Mesleği Ne?
  • Kısmetse Olur Berat Nerde Yaşıyor?
  • Kısmetse Olur Berat Kaç Yaşında?
  • Kısmetse Olur Berat Nasıl Kızlardan Hoşlanıyor?
  • Kısmetse Olur Berat Burcu
  • Kısmetse Olur Berat Kaç Kardeştir?
    • Kısmetse Olur Berat Instagram

Kısmetse Olur Berat Nereli?

Kısmetse Olur Berat Nereli? Mardinli’dir.

Kısmetse Olur Berat Boyu

Kısmetse Olur Berat Boyu 1,91’dir. Uzun boylu olan yarışmacı gelin adaylarında fiziğe önem verdiğini belirtmektedir.

Kısmetse Olur Berat Mesleği Ne?

Kısmetse Olur Berat Mesleği Ne? sorusuna birden fazla meslekle ilgilendiğini söyleyebiliriz. Çocuk giyim firmalarından birine sahip olan Berat Aksal aynı zamanda henüz yeni başlamış olduğu modellik mesleğini sürdürmektedir. Yüzme eğitmenliğinin yanı sıra cankurtaranlık da yapmaktadır.

Kısmetse Olur Berat Nerde Yaşıyor?

Kısmetse Olur Berat Nerde Yaşıyor? sorusuna program içerisinde yanıt vermiştir. İstanbul ilinde Zeytinburnu ilçesinde ailesiyle birlikte yaşadığını ifade etmiştir. 9 kardeşiyle aynı evde yaşamadığını belirten Kısmetse Olur Berat 4 kardeşinin evli olduğunu ifade etmiştir.

Kısmetse Olur Berat Kaç Yaşında?

Kısmetse Olur Berat Kaç Yaşında? sorusuna 24 olarak yanıt verebiliriz.

Kısmetse Olur Berat Nasıl Kızlardan Hoşlanıyor?

Kısmetse Olur Berat Nasıl Kızlardan Hoşlanıyor? ‘Görüntü benim için önemli. Fiziği düzgün olmalı. Güzel olmasını önemserim. Güzel olsun. Esmer, sarışın gibi kavramım yok.  Kıskancımdır ama çok da göstermem. Çok fazla belli etmem.’ sözleriyle beğendiği gelin adayını tanımlamıştır.

Kısmetse Olur Berat Aksal Kimdir?Kısmetse Olur Berat Burcu

Kısmetse Olur Berat Burcu farklılığıyla en çok dikkatleri üzerine çeken İkizlerdir. İkizler burcu özelliğini kısmen taşıdığını ani yükseldiğini ifade etmiştir.

Kısmetse Olur Berat Kaç Kardeştir?

Kısmetse Olur Berat Kaç Kardeştir? Yakışıklı yarışmacı 9 kardeş olduklarını ifade etmiştir.

Kısmetse Olur Berat Instagram

Kısmetse Olur Berat Instagram hesabı @berataksal olarak bilinmektedir. 27 Şubat 2023 itibariyle 49.7 bin takipçiye sahip olan Berat Hasan Aksal her geçen gün takipçi kitlesini büyütmeye devam etmektedir.

40 gönderiye hesabında yer veren Berat Aksal düzenli olarak hikaye paylaşımında bulunmaktadır. Hikaye sabitlerinden kendisi hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 354 kişiyi takip etmektedir.

‘Bu sene 35’incisi düzenlenen Best Model Of Turkey yarışmasın Best Swimsuit ödülüne layık görüldüm.Modellik eğitimi aldığım, üzerimde büyük katkısı olan @asilcagil hocama, değerli jüri üyelerine, benimle birlikte emek verip yarışan bütün arkadaşlarıma ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.’ sözleriyle gönderi paylaşımına açıklamada bulunmuştur. Kendisinin model olarak yer aldığı hemen hemen bütün yarışmaların görsellerine yer vermektedir

Kaynak: Cemre

Kısmetse Olur Berat Aksal Kimdir? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum