Kısmetse Olur Ozan Yakın Kimdir?

Kısmetse Olur Ozan Yakın Kimdir? Kova burcu erkeği olan Kısmetse Olur Ozan kızlar evinde Kısmetse Olur Tuğçe’nin dikkatini çekmeyi başaran isimdir. Aynı zamanda Kimya Mühendisliği mesleğini sürdüren Ozan 29 yaşındadır.

61. Bölüm’de Tuğçe’den hoşlandığını açıkça ifade edemeyen Ozan’a serzenişte bulunan Tuğçe, Kısmetse Olur Ozan için zor sevdiğini ifade etmiştir. Negatif insanları hayatında tutmamaya çalıştığını belirten Ozan ‘bana her zaman artı katacak insanlarla arkadaşlık yapmaya çalışıyorum.’ sözleriyle kendisini kızlar evinde tanıtmayı başarmıştır.

Kıskançlığa asla gelemediğini belirten Ozan en son ki ilişkisinin çok şiddetli kıskanmalar yüzünden bittiğini de belirtmiştir. Kendisinin çocuk meraklısı olduğunu da ifade eden Ozan kızlar evinde sevgilisi olan bir kızı beğendiğini ancak sevgilisi olduğundan dolayı ve ailesinin kendisini böyle görmesinin yakışık almayacağını düşündüğü için söylemesinin doğru olmadığını da söylemiştir.

Kendisine yapılmasını istemediği şeyi yapmaktan hoşlanmadığını da ek olarak belirten bir karaktere sahiptir. İlk dansını ise kızlar evinde ki Kısmetse Olur Şeyda ile yapmayı teklif etmiştir. Cansel’i ise sevmediği kişiler içerisinde belirtmiştir. Kısmetse Olur Ozan Kim? 

Kısmetse Olur Ozan Yakın Kimdir?Kısmetse Olur Ozan Yakın Kimdir?Kısmetse Olur Ozan Yakın Kimdir?

İçindekiler

  • Kısmetse Olur Ozan Kaç Yaşında?
  • Kısmetse Olur Ozan Burcu
  • Kısmetse Olur Ozan Yükseleni Ne?
  • Kısmetse Olur Ozan Boyu Kaç?
  • Kısmetse Olur Ozan Mesleği Ne?
  • Kısmetse Olur Ozan Kırmızı Odaya Hangi İsmi Çağırdı?
  • Kısmetse Olur Ozan Kızlar Evinde İlk Kimle Dans Etti?
  • Kısmetse Olur Ozan Kısmetse Olur Kızlar Evinde Kimi Sevmediği Söyledi?
  • Kısmetse Olur Ozan Nerede Yaşıyor?
  • Kısmetse Olur Ozan Gelin Adaylarından Ne Bekliyor?

Kısmetse Olur Ozan Kaç Yaşında?

Kısmetse Olur Ozan Kaç Yaşında? Sorusuna programda yanıt veren Ozan 29 olarak ifade etmiştir.

Kısmetse Olur Ozan Burcu

Kısmetse Olur Ozan Burcu  için bencil olmadığı için ön plana çıkan sevecen burçlardan biri olan Kovaların içerisinde Kısmetse Olur Ozan’da dahil olmaktadır.

Kısmetse Olur Ozan Yükseleni Ne?

Kısmetse Olur Ozan Yükseleni Ne? Kızlar evinde erkeklere en çok yöneltilen soru olan ‘yükselenin ne? , yükselenini biliyor musun?’ sorusu Ozan’a da yöneltilmiştir. Akrep yanıtını veren Ozan bu konuda bilgilidir.

Kısmetse Olur Ozan Boyu Kaç?

Kısmetse Olur Ozan Boyu Kaç? Programa katıldığı ilk gün kızlar evinde 1.83 boyunda olduğunu ifade etmiştir.

Kısmetse Olur Ozan Mesleği Ne?

Kısmetse Olur Ozan Mesleği Ne? Kimya mühendisi olan Kısmetse Olur Ozan kadınlar evinin oldukça ilgisini çeken isimlerden biridir. Aile şirketine sahip olan Ozan özel bir laboratuvarda çalıştığını belirtmiştir.

Kısmetse Olur Ozan Kırmızı Odaya Hangi İsmi Çağırdı?

Kısmetse Olur Ozan Kırmızı Odaya Hangi İsmi Çağırdı? 60. Bölümde Kısmetse Olur Tuğçe’yi çağırmıştır. Çağrı’nın Tuğçe’nin saçlarıyla oynamasından rahatsız olan Ozan, Kırmızı Oda’da rahatsızlığını dile getirmiştir. Durumu oldukça normal karşılayan Tuğçe ise arkadaşın arkadaşlara böyle şeyleri yapmasının oldukça doğal olduğunu ve ne niyetle yaptırdığının daha önemli olduğunu ifade eden cümlelerle kendisini ifade etmiştir.

Daha sonra üzerinde baskı hissettiğini belirten Tuğçe bu durumun oldukça hoşuna gittiğini de belirtmektedir. Çağrı ile Ozan ise iyi anlaşan arkadaştır.

Kısmetse Olur Ozan Yakın Kimdir?Kısmetse Olur Ozan Yakın Kimdir?Kısmetse Olur Ozan Kızlar Evinde İlk Kimle Dans Etti?

Kısmetse Olur Ozan Kızlar Evinde İlk Kimle Dans Etti? Sorusuna Kısmetse Olur evinin iddialı yarışmacısı Şeyda olarak yanıt verebiliriz. ‘başta girerken dansa kaldırmak zorunda mıyım? dedim. Bana zorundasın dedikleri için Şeyda Nur’u kaldırdım. Ama bu ondan çok etkilendiğim için beğendiğim için değil. Çünkü bana şunu dediler. İlişkisi olmayanlar Şeyda Nur, Simge, Tuğçe ve Ayşenur dediler.

‘Bir insanın sevgilisi varsa yakışmaz bana.’ ifadesi üzerine Erhan ‘Tek merak ettiğimiz bir şey var hepimizin. Aklımda biri var, dedin. ‘ ifadeleri üzerine Aybüke’yi Tolga olmasa tanımak istediğini ifade etmiştir.

Kısmetse Olur Ozan Kısmetse Olur Kızlar Evinde Kimi Sevmediği Söyledi?

Kısmetse Olur Ozan Kısmetse Olur Kızlar Evinde Kimi Sevmediği Söyledi? Sorusu kızlar evinde oldukça şaşkınlıkla karşılanmıştır. Bu sorunun yanıtı ise Cansel’dir.

Kısmetse Olur Ozan Nerede Yaşıyor?

Kısmetse Olur Ozan Nerede Yaşıyor? İstanbul Tuzla’da yaşamaktadır.

Kısmetse Olur Ozan Gelin Adaylarından Ne Bekliyor?

Kısmetse Olur Ozan Gelin Adaylarından Ne Bekliyor? ‘Yaşım 30’a geldi ve 1-2 seneye çocuk istiyorum. Çocuk meraklısıyım. ‘ ifadeleriyle kendisini genel olarak ifade etmiştir.

58. Bölümse ise gelin adayı Kısmetse Olur Tuğçe kendisini kırmızı odaya davet etmiştir. Kızlar evinde sıkıntısı olmadığını ifade eden Tuğçe ile genel bir sohbet etmişlerdir.  Tuğçe’nin kızlar evinde kendisini ifade etme biçiminin yanlış olduğunu ve ılımlı cevaplar verse daha iyi anlaşabileceğini Tuğçe’ye belirtmiştir.

Kaynak: Cemre

Kısmetse Olur Ozan Yakın Kimdir? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum