Kızılcık Şerbeti’nin Heyecanı Bitmek Bilmiyor! Dizide Heyecan Bu Kadar Yükselirken, Başarı Kaçınılmaz…

Kızılcık Şerbeti ekranlara geldiği andan itibaren yükselişte olmaya devam ediyor. Dizide her an bir heyecan ve olay olması hem izleyiciler tarafından beğeniliyor hem de şaşırtıcı bulunuyor. Dizi de aşkların entrikanın ve hayat farklılıklarının sürekli anlatılması da izleyici tarafından büyük ilgi görüyor.

Ekran karşısına çıktığı ilk andan itibaren hem eleştiri hem de ilgi taraflarının olduğu Kızılcık Şerbeti, heyecanı bitmek bilmiyor. Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör’ün partnerliği de bir hayli sevildi. Yüksek kesim tarafından büyük beğeni ve sevgiyle ile takip edilen ikilinin şimdi de ikiz çocukları olacak! ! İki oyuncunun da başarılı duruşu imajı ve fikir ayrılıkları gibi pek çok hayat anlayışları da merak uyandırmaya devam edecek. Öte yandan dizi de yeni aşka yelken açan Kıvılcım ve Ömer’de başka bir heyecanı canlandırıyor.

Kızılcık Şerbeti Sosyal Medya Tarafından Listelerin En Üstüne Çıkarılıyor!

Kıvılcım ve Ömer, Doğa ve Fatih bakalım gelecek bölümlerde neler yaşayacak.  Dizi de vazgeçilmez roller usta oyuncular ve sürekli değişen senaryo ile devam ediyor. Kızılcık Şerbeti ne kadar eleştiri alsa da yayın hayatına devam etmişti. Başarısı ve başarılı oyuncuları ile sosyal medya tarafından büyük ilgiyle karşılandı.  Listeleri alt üst etmeye devam eden ve sürekli bir olayın geliştiği dizide, son olarak doğa ve fatih ayrılma noktasına gelmişti.  Bir yandan da ailelerin arasında soğuk rüzgârlar esmeye devam etmiş, aile doğanın seçtiği çocuk odası duvar kâğıdı için çok sert bir davranışta bulunmuştu.

Dizi takip ederleri tarafından sosyal medyada çokça konuşulan ve takip edilen Kızılcık Şerbeti son bölümü ile başarıyı daha da ileriye taşıdı. Hem başarısı hem de sosyal medya da aldığı yorumları ile büyük ilgi gören Kızılcık Şerbeti her Cuma TV’de.

Kaynak: Cemre

Kızılcık Şerbeti’nin Heyecanı Bitmek Bilmiyor! Dizide Heyecan Bu Kadar Yükselirken, Başarı Kaçınılmaz… Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum