Masterchef Atiye Bozkaya Kimdir?

Masterchef Atiye Bozkaya kimdir? Kendisi ilk turda söylediği ‘’Hayal ettiğim yerdeyim, Masterchef ’deyim. Hazır mısınız?’’ Sözü ile Atiye Bozkaya aklımıza kazınmıştı. 34 yaşındaki genç yarışmacı kendinden emin duruşu ile ve başarısı ile gözleri üzerinde tutmayı başarmıştı. İzmirli olan başarılı yarışmacı hakkında detaylı bir yazı kaleme aldık.

Atiye Bozkaya Kimdir? Kısaca Tanıyalım…

Birinci turda başlangıç yemeği sunan Atiye güzelliği ile de gözleri üzerinde tutmaya devam ediyor. Atike heyecanlı, güler yüzlü genç kız anlamına gelmektedir. İsminin anlamı gibi kıpır kıpır olan 34 yaşındaki İzmirli yarışmacı Masterchef’de bulunma amacının kendi alanında kendisini kanıtlamak olduğunu dile getirmiştir. Şeflerden 2 evet alarak bir üst tura çıkmaya hak kazanan başarılı isme detaylı bir şekilde göz atmadan önce kısaca tanıyalım.

  • Doğum Tarihi: 1988
  • Yaşı: 34
  • Nereli: İzmir
  • Burcu: Bilinmiyor
  • Boyu: Bilinmiyor
  • Kilosu: Bilinmiyor
  • Meslek: Aşçı

Bilgilerimiz sizde merak uyandırdıysa gelin hep beraber yakından Atiye Bozkaya hakkındaki detaylara bir göz atalım. Keyifli okumalar.

Atiye Bozkaya Ne Zaman Doğdu?

1988 yılında dünyaya gelen Atiye Bozkaya’nın doğduğu gün ve aya ait herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Atiye Bozkaya Kaç Yaşında?

Atiye Bozkaya biz yazımızı yazarken henüz 34 yaşındadır.

Atiye Bozkaya Nereli?

Yarışmaya İzmir’den katılan Atiye Bozkaya’nın aslen nereli olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Atiye Bozkaya Burcu

Doğum yılının 1988 olduğu bilinen Atiye Bozkaya’nın hangi ayda doğduğu hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Bu yüzden burcu hakkında da herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.  

Atiye Bozkaya Boyu

Düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine toplayan Atiye Bozkaya’nın boyu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Yaklaşık olarak tahminlere göre 1.68 civarlarında olduğu tahmin edilmektedir.

Atiye Bozkaya Kilosu

Atiye Bozkaya’nın kilosu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Lakin boyuna orantılı olarak kilosunun 52 civarında olduğu bilinmektedir.

Atiye Bozkaya Ne Okudu?

İlkokul ve ortaokulunu Kazakistan’da tamamlayan Atiye Bozkaya’nın eğitim hayatını hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Atiye Bozkaya Elendi Mi?

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın sunmuş olduğu Masterchef yarışmasında yarışmacı olarak boy gösteren Atiye Bozkaya biz yazımızı yazarken elenmemiştir.

Atiye Bozkaya Sevgilisi Var Mı?

Masterchef ana kadrosunda ilk 18’e girmeyi başaramadığı için yedeklerden dahil olan Atiye Bozkaya’nın sevgilisinin olup olmadığı bir hayli merak edildi. Lakin başarılı yarışmacının sevgilisinin olup olmadığı hakkında bilgi bulunmamaktadır.

Atiye Bozkaya’nın Ailesi

Yarışmacı Atiye Bozkaya’nın bir abisi bir de ablası vardır. Abisi mali müşavirdir. Lakin kendisi pastacılık ile ilgilenmektedir. Ablasının da sonradan pastacılık ile ilgili olduğunu dile getirmiştir. Atiye Bozkaya’nın annesi hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Babası ise vefat etmiştir.

Atiye Bozkaya Kullandığı Sosyal Medya Hesapları

“Atiye Bozkaya Kimdir?” yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Atiye Bozkaya’nın kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Atiye Bozkaya’ya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Atiye Bozkaya ne yazık ki herhangi bir sosyal medya hesabı kullanmamaktadır.

Kaynak: Cemre

Masterchef Atiye Bozkaya Kimdir? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum