MasterChef Sema Fıçıcı Kimdir?

TV8 ekranlarının popüler yarışması MasterChef programında yarışan Sema Fıçıcı’nin ismini insanlar arama motorlarında aratarak bilgi sahibi olmaya çalışıyor. MasterChef ana kadrosuna son anda girmeyi kaçıran ve yedeklere kalıp ne yazık ki buradan da ana kadroya çıkamayan Sema Fıçıcı, çikolatalı mus tarifi ile son anda ana kadroyu kaçırmıştır. Serpikay Salkım karşısında büyük mücadele yeren yetenekli isim Seme Fıçıcı maalesef ana kadroya çıkmamış ve yedeklere kalmıştı. MasterChef 2022 ana kadrosuna çıkmak için yedeklerde de büyük çaba gösteren Sema Fıçıcı’nın şansı yaver gitmeyince yedeklerden de ana kadroya çıkamamıştır. İnternette adı insanlar tarafından sık sık aratılan Sema Fıçıcı hakkında bütün detaylar yazımızın devamında. İşte, Sema Fıçıcı kimdir? Sema Fıçıcı kaç yaşında? Sema Fıçıcı burcu ne? Sema Fıçıcı boyu kaç? Sema Fıçıcı aslen nereli? Sema Fıçıcı eğitim durumu ne? Sema Fıçıcı mesleği ne? Sema Fıçıcı sosyal medya adresi ne? Gibi soruların ve daha fazlasının cevabı... 

MasterChef 2022 Sema Fıçıcı’nın Kısaca Hayatı 

Başarılı aşçı Sema Fıçıcı 45 yaşındadır. 1994 senesinde Ceyhan Ticaret Meslek Lisesi’nden mezun olan Sema Fıçıcı ev hanımıdır. Aslen Adana ilinin Ceyhan ilçesinden olan MasterChef 2022 yarışmacısı Sema Fıçıcı, TV8 ekranlarında yayınlanan programın birinci eleme turunda şeflere yüksük çorbası yapmıştır. Şeflerin çok beğendiği yüksük çorbası sayesinde Sema Fıçıcı’yı şefler oylamadan direk önlüğünü vermişlerdir. Böylelikle bir üst tura çıkan başarılı isim Sema Fıçıcı, MasterChef 2022 ana kadrosuna çıkmak için mücadele vermeye hak kazanmıştır. 

MasterChef 2022 2. turunda, üçlü elemede Ahmet Kater ve Nebiye Topuz ile yarışan Sema Fıçıcı, kadınbudu köfte ve yanında patates püresini en iyi yaparak üçlü elemeden birinci olarak çıkmıştır. MasterChef 2022 ana kadro seçimlerinden pek çok başarılı yarışmacı arasından ana kadroya çıkamayan Seme Fıçıcı, yedeklere kalmıştır. Ne yazık ki yedeklerde de yüzü gülmeyen Sema Fıçıcı, ana kadroya çıkamayarak MAsterChef hayallerine veda etmiştir. 

MasterChef 2022 Sema Fıçıcı Kaç Yaşında? 

1977 senesinde Adana / Ceyhan’da doğan Sema Fıçıcı, içinde bulunduğumuz 2022 senesi itibari ile 45 yaşındadır. 

MasterChef 2022 Sema Fıçıcı’nın Burcu Nedir? 

Tam olarak doğum tarihi bilinmeyen Sema Fıçıcı’nın burcu hakkında kesin bir bilgi yoktur.

 

MasterChef 2022Sema Fıçıcı’nın Boyu Kaç? 

MasterChef 2022 yarışmacısı Sema Fıçıcı’nın boyu hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor. Kesin bir bilgi geldiği takdirde yazımızı güncelleyeceğiz. 

MasterChef 2022 Sema Fıçıcı Aslen Nereli? 

1977 senesinde dünyaya gözlerini açan MasterChef 2022 yarışmacısı Sema Fıçıcı doğma büyüme Adana / Ceyhanlıdır. 

MasterChef 2022 Sema Fıçıcı’nın Mesleği Nedir? 

MasterChef 2022 yarışmacısı Sema Fıçıcı aşçıdır ve Adana’da kendi mekânı vardır. 

MasterChef 2022 Sema Fıçıcı’nın Eğitim Durumu Nedir? 

Sema Fıçıcı, 1994 senesinde Ceyhan Ticaret Meslek Lisesi’nden mezun olmuştur. 

MasterChef 2022 Sema Fıçıcı’nın Instagram Adresi Nedir? 

MasterChef 2022 yarışmacısı Sema Fıçıcı Instagram hesabını oldukça aktif olarak kullanıyor. Başarılı isim Sema Fıçıcı Instagram hesabından hem özel hayatına dair detayları hem yaptığı yemekleri hem de sunumlarını takipçileri ile paylaşıyor. @semaninyaptiklari01 kullanıcı adı ile Instagram kullanan Sema Fıçıcı’nın 597 gönderisi ve 1,456 takipçisi bulunuyor.

Kaynak: Cemre

MasterChef Sema Fıçıcı Kimdir? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum