Moda Ekseninde Futboldan Tanıdığımız Bir Yüz: Antoine Griezmann Yeniden Sahnede

Antoine Griezmann

Bir erkeği daha çekici kılan en önemli detaylardan biri kesinlikle özgüvenli duruşu... Ruhunu stiline yansıtmaya hazır beyler, modanın hızlı dönüşümünden ziyade şık ve zamansız parçalara yöneliyor uzun zamandır. Stil sahibi görünümler yaratmanın trend ve estetik çözümlerini sunan Mango, kadın koleksiyonlarından sonra erkek giyiminde de öncülerden olmayı hedefliyor. Üstelik bunu çok iyi tanınan bir isimle gerçekleştiriyor. Antoine Griezmann, yeniden Mango ile güçlerini birleştirerek sahalardan sonra moda sahnesine çeviriyor yüzünü. 

2022 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda poplin ve ketenin öne çıktığı koleksiyondaki başarının ardından 2022 Sonbahar koleksiyonunun lansmanı için Mango Man’in adımlarını takip ediyoruz. Şehirli erkeklerin iş ve sosyal yaşam arasındaki stil geçişlerini kolayca yapmasını sağlayan klasik ve elegan parçalardan basic’lere tam bir sonbahar kapsül gardırobu sunuyor Mango Man. 

Antoine Griezmann

Fransız futbolcu aracılığıyla kozmopolit görünümü tanımlıyor koleksiyon. Yün palto ve kazaklara yenilenen fit görünümleriyle denim pantolonlar eşlik ediyor. Sportif bir şıklığa referans veren gömlek ceketler ve anoraklar ise casual dokunuşlar ekliyor.

Yetişkin şehirli erkek dünyasını sofistike bir bakışla sunan Mango Man, 2022 Sonbahar koleksiyonunda renkler konusunda da doğaya yaklaşırken farklı tonları bir arada sunuyor. 

Kaynak: Vogue

Moda Ekseninde Futboldan Tanıdığımız Bir Yüz: Antoine Griezmann Yeniden Sahnede Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum