Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 kasım'da neler oldu? Neslihan Kaya'nın katili kim? Hüseyin Yüksel cinayetinde son gelişmeler

Gazeteci Müge Anlı'nın sunduğu ve yıllardır izleyicileri ekrana kilitleyen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün neler oldu? Hafta içi her gün saat 10.00'da canlı olarak izleyenleriyle buluşan Müge Anlı, bugün de çözülemeyen cinayetlerin peşinde iz sürdü. Günlerdir Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konu olan Nurgül Beyhan cinayetinde hangi gelişmeler yaşandı? Mehmet Karahan cinayeti ile ilgili yeni iddialar ortaya çıktı. Fatma Karadağ'ın arkadaşı Ayfer Akagündüz canlı yayında neler anlattı? Son bölümde ele alınan bir kadın cinayeti daha: Neslihan Kaya'yı kim ya da kimler öldürdü? Gaziantep Şehit Kamil'de yer alan boş bir arazide defalarca bıçak darbesi almış olan cansız bedeni bulunan 41 yaşındaki Neslihan Kaya'nın katili kim?

10 Kasım tarihinden beri kendisinden haber alınamayan ve günlerdir Mersin Gülnar'da yaşadıkları bölgede arama çalışmaları yapılan küçük Müslüme bulundu mu? Kaldıkları çadırın önünde bisiklet binerken kaybolan ve tüm Türkiye'nin merak ettiği yörük kızı Müslüme nerede, kaçırıldı mı? İzmir Tire'de yaşanan bağ evi cinayetinde şaşırtıcı iddialar! Bağ evinde av tüfeği ile vurularak öldürülen Hüseyin Yüksel'i kim öldürdü? Bağ evi cinayeti ile ilgili kan dondurucu iddialar konuşuluyor? 15 yaşındaki kayıp genç Ali Taha Öz'le ilgili şok gelişme!

Hüseyin Yüksel'i kim öldürdü

Bağ evi cinayeti: Hüseyin Yüksel'i kim öldürdü?

İzmir Tire'de 6 Kasım günü bağ evinde av tüfeği ile öldürülen 55 yaşındaki Hüseyin Yüksel'i kim öldürdü?. Çiftçilik yapan Hüseyin Yüksel 6 Kasım akşamı iki arkadaşıyla birlikte bağ evine alkol almaya gitti ve bir daha geri dönemedi. Müge Anlı ile Tatlı sert'in ilk konukları Hüseyin Yüksel'in annesi Zeliha Yüksel ile büyük oğlu Seyfettin Yüksel ve husumeti olduğu söylenilen Celal Soydan oldu.

İzmirli çiftçinin katili kim?

Tire'deki cinayetle ilgili öldürülen Hüseyin Yüksel'in husumetlisi olan Celal Soydan kendisiyle ilgili iddiaları yanıtladı. Eski eşi Fadime Soydan ile ilişkisi olduğunu ve sosyal medyada fotoğraflarını paylaştığını iddia eden Celal Soydan, Hüseyin Yüksel'in çocuğuna karşı istismarda bulunduğunu iddia etse de bu iddialarının doğru olmadığı ortaya çıktı. Fadime Soydan ile yapılan röportajda, Hüseyin Yüksel ile herhangi bir ilişkisi olmadığını söyleyerek, eski eşinin müşterek çocukları ile ilgili istismar iddialarını doğru olmadığını ve asla inanmadığını sözlerine ekledi. Çocuğun velayetini alabilmek için eski eşi Celal Soydan'ın böyle bir iftira attığını iddia etti.

Eski eş Fadime Soydan ve Müge Anlı'nın tüm konuşmalarına rağmen Celal Soydan 9 yaşındaki çocuğuna istismar suçu işlendiği konusunda ısrar ederek, tüm stüdyonun tepkisini aldı. Eski eş Fadime Hanım, bugünkü programa canlı olarak katıldı ve sadece 1,5-2 sene evli kaldıklarını ve bu süreçte sürekli fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğünü iddia ederek çocuğunu istediğini belirtti.

Müge Anlı İle Tatlı Sert programına stüdyo konuğu olarak katılan Celal Soydan'ın eski eşinin yeğeni 25 yaşındaki genç Sefa, eski eniştesinin küçük çocukla ilgili tüm iddialarının yalan olduğunu söyleyerek teyzeme iftira atıyor diyerek ekledi. Ve "Eski eniştem bu cinayetin şüphelisi" sözleriyle şüphesini belirtti. Aynı zamanda Celal Soydan'ın kendisinden Hüseyin Yüksel ile iligili gizli tanık olup, yalan söylemesini istediğini anlattı.

Kıskançlık cinayeti mi?

Bağ evinde pusuya düşürülerek canice öldürülen Hüseyin Yüksel kıskançlık cinayetine mi kurban gitti? Stüdyoda bulunan Celal Soydan, cinayetin işlendiği gece ve saatlerde dağdaki kendi evinde çocuğu ile birlikte olduğunu, bir ara bahçesine kestane toplamaya gittiğini ve evde çocuktan başka kimse olmadığını iddia etti. 

Telefonla canlı yayına katılan Hüseyin Yüksel'in küçük oğlu Semih Yüksel, babasının sosyal medya kullanmayı çok iyi bilmediğini ve  Fadime Soydan'a ait olan fotoğrafı sosyal medyada yanlışlıkla paylaştığını ve hemen sildirdiğini ifade etti. Hüseyin Yüksel'in köylüsü olan Kadir Kabakçı telefonla canlı yayına bağlandığında bağ evinde öldürülen Hüseyin Yüksel'in yengesine karşı bir hareketi olmadığını ve başka bir kadınla ilgili olarak da duymadığını belirtti. Hemen ardından Müge Anlı ile canlı olarak bağlanan Ümit Kabakçı'da kardeşi gibi hiçbir iddiayı kabul etmedi ve eşine karşı kötü ve yanlış bir hareketi olmadığını söyledi.

Mehmet Karahan cinayetinde yeni iddialar!

4 yıl önce Manisa'da feci şekilde dövülerek öldürülen ve cesedine bir türlü ulaşılamayan Mehmet Karahan cinayeti ile ilgili yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Geçtiğimiz hafta Müge Anlı ile Tatlı Sert programında stüdyo konuğu olan abla Fatma Karadağ hakkında gelen bir ihbar telefonunda, Karadağ'ın cesedin gömülü olduğu yeri bildiği ve bunu kendisine anlattığını iddia eden Ayfer Hanım yeniden konuştu. 

Mehmet Karahan'ın cesedinin şüpheli kaybı ile ilgili Müge Anlı ile Tatlı Sert programının araştırmaları devam ederken Fatma Karadağ'ın komşusu olan Ayfer Akagündüz kendisiyle yapılan röportajda; Cemal Durmaz'ın kendisini Şahin isimli bir polis olarak tanıttığını, dağa kaldırıp öldürmekle tehdit ettiğini ve bu nedenle konuşamadığını iddia etti.Fatma Karadağ'ın Cemal Durmaz'ı kast ederek "kardeşim Mehmet Karahan'ı dövüp, öldürdüğünü" söyledi. Fatma Karadağ'ın evinde misafir olarak kaldığı dönem odanın birinin kilitli olduğunu fakat kendisinin cesedi görmediğini anlatarak sözlerine devam etti.

DJ Gezgin'i nereye gömdüler?

Müge Anlı'nın bugünkü programına konuk olan Fatma Karadağ, arkadaşı Ayfer'in kendisinde misafir olduğunu fakat Cemal Durmaz'ın kendilerini rehin tuttuğunu iddia etti. Bu sırada telefonla canlı yayına katılan Ayfer Akagündüz'ün sözlerinin yalan olduğunu söyleyen Fatma Karadağ, Ayfer'i 2016 yılından beri görmediğini ve o dönemden sonra asla görüşmediğini, arkadaşının yalan söylediğini ifade etti.

Stüdyoda bulunan Alim karadağ ve Muammer Özgüvenç arasında çıkan sözlü tartışma sonunda abla Fatma Karadağ ve oğlu stüdyoyu terk etti. Mehmet karahan'ın cesedinin gömülü olduğu şüphesi bulunan her iki zeytinlik alanda da birkaç gün içerisinde kadavra köpekleri yardımıyla cesetten bir iz bulmak için araştırma yapılacak. 

Kayıp kız Müslüme bulunamadı

10 kasım tarihinden beri kayıp olan ve o günden bu yana hem havadan hem de karadan yapılan arama çalışmalarında küçük kıza ait hiçbir ize rastlanmadı. 9 gündür kayıp olan Müslüme ile ilgili ümitler iyice tükenmeye başladı. Dün yine 300 kişilik bir ekip ile arama çalışmaları devam edilen bölgede, araç geçişleri de kontrol altına alındı. AFAD; AKUT; İtfaiye, jandarma, Kızılay, iz köpekleri, insansız hava araçları  ve gönüllü sivil halk tarafından her yerde aranılan yörük kızı Müslüme kaçırıldı mı?

Telefonla canlı yayına katılan küçük kız Müslüme'nin acılı annesi de artık yaşadıkları bölgede onu bulabilmek konusunda bir umutları kalmadığını ifade ederken "aklıma gelen tek ihtimal kaçırıldığı" diyerek sözlerine devam etti. Çok sevdikleri Müslüme'ye "Gubban" ve "Tuana" olarak da hitap ettiklerini söyleyen üzüntülü anne Müge Anlı'ya yardım etmesi için ağlayarak yalvardı.

Tüyler ürperten kadın cinayeti: Neslihan Kaya'yı kim öldürdü?

Gaziantep Şehit Kamil'de boş bir arazide cansız bedeni bulunan Neslihan Kaya'yı kim ya da kimler öldürdü? Defalarca bıçaklanan Neslihan kaya sürekli fiziksel şiddet gördüğü için pek çok kez kendisinden şikayetçi olmuştu. 1,5 yıldır boş sokakta bir ağacın altında sevgilisi ve onun abisi ile birlikte yaşayan iki çocuk annesi kadının katili kim? Genç kadının ablası Aslı Kaya, Müge Anlı'nın stüdyo konuğuydu.

Neslihan Kaya cinayetinde görgü tanığı!

Gaziantep'te Neslihan Kaya'nın cesedinin bulunduğu civarda oturan bir görgü tanığı,o gece beyaz bir arabayla gelen ve araçtan inen haki yeşili renkte mont giymiş birini gördüğünü ifade etti. Sonrasında devam eden kadın, ertesi gün polis tarafından cesedin olay yerinden götürülmesinden sonra mavi montlu bir erkeğin yürüyerek oraya geldiğini, birkaç dakika cesedin bulunduğu yerde bir şeyler aradığını ve sonra orayı terk ettiğini iddia etti ve çektiği fotoğrafı emniyet güçlerine teslim etti.

Kaynak: Cemre

Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 kasım'da neler oldu? Neslihan Kaya'nın katili kim? Hüseyin Yüksel cinayetinde son gelişmeler Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum