<"> <" /> <"> <" /> <" />

Passengers 2 Ne Zaman Çıkacak?

Passengers 2 ne zaman çıkacak?” sorusu, son zamanların en fazla merak edilen ve araştırılan konuları arasında yer alıyor. Milyonlarca sinema meraklısı tarafından filmin içeriği ve vizyon tarihi öğrenilmek isteniyor. Peki, Passengers 2 çıkacak mı? Film hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar içeriğimizde!

İçindekiler

  • Passengers Filmi Konusu
  • Passengers 2 Vizyon Tarihi
  • Sıkça Sorulan Sorular

Passengers Filmi Konusu

Passengers 2, bilim kurgu temalı bir devam filmidir.

Passengers, 2016 yılında gösterime girmiş ve oldukça fazla ilgi toplamış bir sinema filmidir. Konusu bilim kurgu- romantik, kategorisine girer. Filmin yönetmen koltuğunda Morten Tyldum otururken, oyuncuları arasında;

  • Chris Pratt
  • Jennifer Lawrence
  • Michael Sheen
  • Laurence Fishburne gibi birçok ünlü isim yer almıştır.

Genel anlamda 5 yıllık bir süre içerisinde uzayda seyahat eden birkaç yolcunun hikayesini anlatan film; aşk, uzayda hayatta kalmak, yalnızlık gibi temaları çok güzel işlemiştir.

Passengers filminde anlatılan uzay yolculuğu sırasında, bir arıza meydana gelir. Bu arıza sonucu Jim ve Aurora isimli iki yolcu, uyku odalarında erken uyanır ve birbirleriyle tanışırlar. Arıza sebebiyle uyandıkları andan itibaren hayatta kalma mücadelesi vermeye başlar ve aynı zamanda birbirlerine aşık olurlar. Peki, bu ilgi çekici hikayenin devamı gelecek ve Passengers 2 çıkacak mı?

Matilda film konusu ve oyuncularıyla ilgili yazımız da ilginizi çekebilir.

Passengers 2 Vizyon Tarihi

Passengers 2 filminin kesin olarak çıkacağı, yapımcıları tarafından açıklandı. Aynı zamanda filmin senaryo çalışmaları bitti ve çekimlerine de yavaş yavaş başlandı. Filmin sahnelerinde birçok farklı görsel efektin kullanılacağı biliniyor, bu sebeple de çekimlerinin epey yavaş ilerleyeceği ve zaman alacağı izleyiciler tarafından tahmin ediliyor.

Filmin vizyon tarihi ile ilgili ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Bu nedenle kesin bir vizyon tarihinden bahsedilmesi mümkün değil. Fakat birçok insan tarafından filmin, senaryosunun tamamlandığı ve çekimlerine başlandığı için 2023 yılında vizyona gireceği tahmin ediliyor.

Passengers 2’nin konusuyla alakalı herhangi bir ipucu, yapımcılar tarafından verilmedi. Ancak Passengers filmini daha önceden izlemiş biriyseniz, gizemli ve merak dolu bir son ile bittiğini hatırlıyorsunuzdur. İkinci filmde de hikayenin kaldığı yerden ilerleyeceği düşünülüyor. Hayranların kafasında birçok soru işareti var. James ve Aurora’nın aşkı devam edecek mi? Uzay yolunda çiftimiz ne gibi beklenmedik olaylar ile karşılaşacak?

Sıkça Sorulan Sorular Passengers 2 Oyuncuları Kimler? Passengers 2 filminin oyuncu kadrosunda ilk filmde olduğu gibi Chris Pratt ve Jennifer Lawrence gibi ünlü isimler yer alıyor. Passengers 2 Konusu Ne? Passengers 2 filminin konusu ile ilgili kesin bir bilgiye ulaşılamasa da filmin, ilk serideki hikayeyi devam ettireceği düşünülüyor. Bu seride, yanıt bulamadığımız birçok soruya cevap alacağız ve uzaydaki aşk hikayesinin daha derinlerine ineceğiz gibi görünüyor. Passengers 2 İzlenir Mi? Passengers filmini izlemiş ve beğenmiş olan bir izleyiciyseniz, ikinci filmine de kesinlikle bir şans vermelisiniz. İlk filmi izlemediyseniz, en yakın zamanda izlemenizi öneririz.

Kaynak: Cemre

Passengers 2 Ne Zaman Çıkacak? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum