Pileli Eteğin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Pileli Eteğin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Geçmişten günümüze pileli etek modası neredeyse hiç eskimeden devam etmiştir. Bu anlamda kombinleri de önem kazanır. Özellikle bu tarz bir etek giymek isteyen bayanlar kendi zevklerine göre tercihleri bulunurken aynı zamanda pileli etek altına nasıl ayakkabı giyilir araştırmasına girmektedir. Giydiğiniz pileli etek ile kendinizi daha şık bir hale getirmek istiyorsanız bu aşamada ayakkabı seçeneğinizde mükemmel olmalıdır.

Her sezonda olduğu gibi bu sezonda modada kendisine yer edinen pileli eteklerin üzerine kombinleyeceğiniz gömlek, kazak, tişört, deri ceket ya da kolsuz üstsüz giyecekler mümkün. Renklerin birbiri ile uyumu sizlerin muhteşem görünmesini sağlar. Özellikle yaz aylarında pileli etek giymeyi tercih edenler farklı ayakkabı türleri  ile kendisini şekillendirebilir. Kişisel olarak tarzlarınız ayakkabı seçiminde önemli olmaktadır. Ancak bizlerin fikirlerine uymak isterseniz özellikle yaz aylarında düz bir sandalet işinizi görebilir. Bunun yanında hanımların vazgeçilmezi babetler ile yarım topuklu sandaletler pileli eteklerin altında çok daha şık görünecektir.

Pileli Eteğin Altına Hangi Ayakkabı İyi Gider?

Deneyimleriniz sizlerin nasıl kıyafetler seçeceğinizi önemli ölçüde belirler. Böylelikle standart bir giyim tarzınız olabilir. Ancak pileli etek altına mevsimine göre özellikle tercih etmeniz gereken ayakkabılar;

·         Yüksek topuklu ayakkabılar

·         Diz üstü topuklu çizmeler

·         Sandaletler

·         Şık spor ayakkabıları

·         Babetler

Seçilebilir. Bu anlamda Eteğin bolluğu ve katın ayakkabı stilleri ile aralarında hangisinin çok daha iyi yakışacağına karar vermek oldukça zordur. Bu anlamda özellikle erkeklerden destek alınabilir. Zira başkasına iyi gelen bir tarz ve ayakkabı erkeklere iyi gelmeyebilir. Böylelikle eşiniz ve sevdiklerinizin fikirlerini almak doğru adımlardan biri olabilir.

Çok seksi bir görünümü nedeniyle erkeklerin de çok ilgisini çeken pileli etekler aynı zamanda kişileri çekici kılar. Bu duruma daha heyecan katmak isteyen bayanlar stiletto ayakkabı giyebilir. Böylelikle daha şık olurken boyunuzun da daha uzun görünmesini sağlayan stilletto ayakkabılar maksi boyu ile daha dikkat çekici olabilir.

Eteğin Boyuna Göre Ayakkabı Seçimi Mümkün

Ancak daha midi boylarda bir pileli etek giymeyi tercih ediyorsanız daha düz ayakkabılar tercih edilmelidir. Bunun yanında spor ayakkabıları da kendisine yer bulabilir. Yaz aylarında daha rahat bir hareket sağlayan babet modelleri sizlerin pileli eteklerinize eşlik edebilir.

Mevsimine göre kumaşa sahip pileli eteklerden bahsetmek mümkündür. Bu sebeple dört mevsim istediğiniz pileli eteği giyebilirsiniz. Böylelikle kombin ile giyeceğiniz ayakkabılar da değişiklik gösterebilir. Özellikle sonbahar ve kış aylarında bot tercihleriniz olacaktır. Spor giyinmeyi ve görünmeyi tercih eden bayanlar eteğinin üzerine tişört ve spor ayakkabı giymeyi tercih etmektedir.

Kısa boylu bayanların daha uzun görünmek için tercih ettikleri pileli etekler aynı zamanda kişinin vücudu ile belindeki zarafeti gözler önüne sermektedir. Özel günlerde çok giymeyi tercih etmeyeceğiniz pileli etekler günlük kullanımlarda size muhteşem bir rahatlık ve konfor sağlar. Sizdeki cazibeyi ortaya çıkarır ve daha seksi bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

Bayanların en çok sorun ettiği hususlardan biri kilolarıdır. Bu anlamda kilolu bayanların da tercih edebileceği pileli etekler uzun olması halinde sizi daha kilolu gösterebilir. Bu sebeple kısa boylu pileli etek tercihi çok daha uygun olabilir.

Yüksek Topuklu Ayakkabılarla Daha Seksi Bir Görünüm

Pileli eteklerinizin altına topuklu hatta yüksek topuklu ayakkabılar giymeniz sizleri daha seksi bir görünüme kavuşturacaktır. Daha modaya uygun ayakkabı seçimleri sizlerin eteğinize göre uyumlu olmalıdır. Moda pileli etek ise resmi bir yere gidiyorsanız ayakkabınız üzerindeki değerli parlayan taşlar, düğmeler daha ilgi çekici olacaktır.

Kaynak: Cemre

Pileli Eteğin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum