Ralph Lauren’in 2023 İlkbahar/Yaz Defilesinden Victoria Beckham’ın Göz Alıcı Botlarına Haftanın Moda Haberleri

Geçtiğimiz günlerde moda dünyasının radarına takılan haberleri derledik.

 

 • İhtişam Dozu Yüksek Botlara Ne Dersiniz?

 

1/8

 • İhtişam Dozu Yüksek Botlara Ne Dersiniz?

 

Stil ikonlarından Victoria Beckham, tercihleriyle trendlere yön vermeyi de başaran bir isim. Geçtiğimiz gün New York’ta görüntülendiğinde mavi saten elbisesinin iddialı tamamlayıcısı rolündeki parlak botları ise kış aylarına ihtişam katmak isteyenlere yol gösterecek konumda.

 

2/8

 • Ralph Lauren 2023 İlkbahar/Yaz Defilesini California’da Düzenledi

 

Moda haftalarından bağımsız olarak Ralph Lauren, 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu California’da düzenlendiği bir defileyle tanıttı. Gecenin davetlileri arasında ise Jennifer Lopez, Ben Affleck, Lily Collins, Jessica Chastain, Mindy Kaling, James Marsden ve John Legend vardı.

 

 

 • Valentino

 

3/8

 • Valentino

 

4/8

 • Prada’nın İlk Mücevher Koleksiyonu

 

Amanda Gorman, Maya Hawke ve Somi Jeon gibi isimlerin yer aldığı kampanyayla birlikte Prada, ilk mücevher koleksiyonunu görücüye çıkarıyor. “Eternal Gold” isimli koleksiyon, geri dönüştürülmüş altından yapılmış takılardan oluşuyor ve tasarımların gerçekliğinin doğrulamasını sağlayan Aura Consortium Blockchain sayesinde her parça doğrulanabiliyor.

 

 

 • Hummel’ın Yeni Yüzü Aybüke Pusat Oldu

 

5/8

 • Hummel’ın Yeni Yüzü Aybüke Pusat Oldu

 

Hummel, Aybüke Pusat’ın yüksek enerjisiyle birlikte 2022-23 Sonbahar-Kış sezonuna merhaba diyor. “Hummel x Aybüke” adını taşıyan bir koleksiyonla duyurulan birliktelik, #SenKararVer mottosundan hareketle herkesin hayatı ve istekleri doğrultusunda yaşaması gerektiği mesajını veriyor.

 

6/8

 • Pharrell Williams

 

Jacob & Co., Pharell Williams’ın sahne performansları için hazırladığı 19 yüksek mücevherat tasarımını “Son of a Pharaoh” adlı bir online açık arttırmayla satışa sunmaya hazırlanıyor. NERD pendant’tan Asscher kesim Tennis platinyum kolyeye 90’lar ile 2000’lerin başlarına ait bu özel parçalar bizleri moda dünyasında nostaljik bir yolculuğa çıkarırken markanın değişim sürecini de mercek altına alıyor.

 

 

 • Balenciaga Mirası Hollanda’da

 

7/8

 • Balenciaga Mirası Hollanda’da

 

Siyahın asil duruşunu sıklıkla koleksiyonlarına yansıtan Cristóbal Balenciaga’nın tasarımları, Hollanda’da bulunan Kunstmuseum Den Haag müzesinde boy gösteriyor. “Balenciaga in Black” isimli sergi, Balenciaga'nın ölümünün 50. yılı anısına düzenlenirken, yalnızca bir tasarım tercihi olarak değil, aynı zamanda İspanyol kimliğiyle bir bağlantı noktası olarak kullandığı siyah renkteki yaklaşık 100 parçayı 2023 Mart ayına kadar ziyaretçilerle buluşturacak.

 

8/8

 • Gerçek Olmanın Cesareti

 

Coach ve Lil Nas X, Courage to Be Real isimli reklam kampanyası için bir araya geliyor. Popüler şarkıcı, bu kapsamda bugün olduğu kişiyi nasıl yarattığın hikayesini ve gerçek benliği olma yolunda karşılaştığı engelleri anlatıyor. Coach kreatif direktörü Stuart Vevers, “Coach için vizyonum her zaman insanların kendilerini oldukları gibi ifade etmekte özgür hissettikleri bir moda dünyası yaratmak olmuştur.” diyerek de kampanyanın arkasındaki fikri özetliyor.

 

Kaynak: Vogue

Ralph Lauren’in 2023 İlkbahar/Yaz Defilesinden Victoria Beckham’ın Göz Alıcı Botlarına Haftanın Moda Haberleri Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum