Serra Arıtürk Kimdir?

Aşkın Tarifi adlı dizinin Kanal D ekranlarında fragmanın dönmeye başlamasından itibaren dikkat çeken isim Serra Arıtürk rol arkadaşı Kadir Doğulu ile arasındaki enerjiden dolayı da sık sık anılmıştır. İkili hakkında çıkan aşk dedikoduları ile iyice merak edilmeye başlanan Serra Arıtürk hakkında merak edilenler yazımızda yer alıyor. 

Serra Arıtürk Kısaca Hayatı 

22 Haziran 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı isim Boğaziçi Caz Korosu ekinde yer almıştır. Lise eğitimini Özel Denizatı Anadolu Lisesi’nde tamamlayan Serra Arıtürk, Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesini kazanmıştır. 

Baba tarafı Yörük anne tarafı ise Kırım göçmeni olan güzel isim İstanbul’da doğmuştur ve İstanbul’da yaşamına devam etmektedir. 7 yaşından beri müzikle ilgilenen ve gitar çalan Serra Arıtürk, Uykusuzlar Kulübü ve Genç Sahne gibi programlarda performans sergilemiştir. Youtube platformunda paylaştığı coverlar ile adını duyurmayı başaran isim, ilk ekran ve oyunculuk deneyimini 2021 yılında başrolünü Kadir Doğulu ile paylaştığı Aşkın Tarifi adlı dizi ile yapmıştır. Serra Arıtürk dizide Naz karakterini canlandırmıştır. 

Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven ile aşk yaşayan ve bir süre sonra ilişkilerini bitirdiklerini duyuran Serra Arıtürk’ün en son birliktelik yaşadığı isimse kendi gibi oyuncu olan Mert Ramazan Demirdir. İkilinin ilişkilerinin devam edip etmediği ise bilinmemektedir.  

Serra Arıtürk Aslen Nereli? 

Baba tarafından Yörük Anne tarafından ise Kırım göçmeni olan Serra Arıtürk, İstanbul’da doğup büyümüştür ve halen İstanbul’da yaşamaktadır. 

Serra Arıtürk Hangi Burç? 

22 Haziran tarihinde dünyaya gelen güzel isim Yengeç burcu grubuna dahildir. Burcunun özelliklerini taşıyan isim, duygusal, sakin ve anaç bir yapıya sahip olduğunu belirtmektedir. 

Serra Arıtürk’ün Boyu ve Kilosu? 

Fiziği ve güzelliği dillere destan olan Serra Aritürk, 168 boyunda ve 54 kilodur. Güzel oyuncunun sahip olduğu fiziğin sırrı da oldukça merak edilmektedir. Serra Arıtürk’ün fit vücudunun sırrı ise genetik ve pilates. 

Serra Arıtürk’ün İdolü Kimdir? 

Güzel ve başarı oyuncu oldukça güzel bir sese de sahiptir. Ünlü isim Amy Winehouse hayranıdır. 

Serra Arıtürk’ün Yer Aldığı Projeler 

Müzik kariyeri ile tanınan isim 2021 yılında başrolünü Kadir Doğulu ile paylaştığı Aşkın Tarifi adlı dizi ile oyunculuğunu televizyon izleyicileri ile paylaşmıştır. 

Aşkın Tarifi adlı dizisinden sonra 2022 yılında Netflix’te yayınlanan Kulüp adlı dizide Keriman rolünü canlandırmıştır.  

Serra Arıtürk Instagram Hesabı 

Instagram platformunda en aktif ünlülerden biri olan Serra Arıtürk, 183 bin takipçiye ve 130 gönderiye sahiptir. 

Kaynak: Cemre

Serra Arıtürk Kimdir? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum