Sezonun Radikal Saç Kesimi: Jellyfish Cut

sora-park-beauty-hair-cut

Fotoğraf: @sora_pppp

Sonbahara giriş yaparken biraz daha radikal bir saç modeline merhaba demek istiyor ya da uzayan perçemlerinizle nasıl başa çıkacağınızı düşünüyorsanız, sezonun yıldızı parlayan saç modeliyle tanışın: Jellyfish cut.

elevate-hair-jellyfis

Fotoğraf: @sakiyama_miyuki

Tiktok'ta da oldukça popüler olan bu saç görünümü iki farklı boya sahip keskin katlardan oluşuyor. Bir derginin kapağında kızıl saçlarıyla poz veren Nicole Kidman ve Milano Moda Haftası'nda farklı güzellik portreleriyle karşımıza çıkan Chiara Ferragni ise jellyfish cut'ı hime saç kesimiyle harmanlayarak ortaya daha evcil ve güncel bir görünüm çıkarıyor.

sora-park-beauty-hair-cut

Fotoğraf: @chiaraferragni

Eğer bu saç modelini tercih edecekseniz sahip olmanız gereken birkaç parça var. Görünümün imzası, jet bitişe sahip, parlak ve dümdüz tutamlar. Dolayısıyla saç tellerini ısıya karşı koruyan bir ürün, kaliteli bir saç düzleştiricisi, elektriklenmeyi önleyen ve saçlara ışıltı katan bir sprey el altında bulundurmanız gerekenler arasında. Yeni sezonu yeni ve fark yaratan bir saç kesimiyle karşılamak, minimal bir dokunuşla alternatif bir görünüme sahip olmak için jellyfish cut'ı ilham panonuza mutlaka ekleyin.

Kaynak: Vogue

Sezonun Radikal Saç Kesimi: Jellyfish Cut Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum