Stilinizi Yansıtan Çoraplar

                                        Pentilicous

Soğuk havalarda; etekler, şortlar ve elbiselerle sizleri sıcak tutarken, bacaklarınızı kusursuz gösterecek çorapları bir araya getiren Penti, ince çoraplarıyla tüm kombinasyonlarınıza uyum sağlıyor. Göz alıcı, büyüleyici, nefis gibi kelimeleri bir araya getirerek oluşturdukları Pentilicious koleksiyonu; farklı renk, desen, uzunluk ve özelliğe sahip geniş bir koleksiyondan oluşuyor. Ofis hayatından eğlence hayatına kadar her türlü okazyonda yanınızda olan Penti, ince çorap seçenekleriyle hem rahat hem etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz.

                                      Pentilicous

Penti; kusursuz bir bacak görünümü sağlamak için tasarladığı kapatıcılık özelliğine sahip Cream ve Yok gibi, fit bir görünüm kazanmanızı sağlayan Body Control ve Siluet Korse, çok ince bir duruşa sahip Premium Nu ve Premium Invisible, kalın ve kış mevsimine uygun Opak ve Termal serilerini de bir araya getirerek geniş bir koleksiyon sunuyor. Serilerin yanı sıra ise hem moda hem fonksiyonellik sunan desenli, simli, file, parlak, jartiyerli gibi seçenekleriyle de stilinizi daha çarpıcı hale getiriyor.

Farklı renk, desen, uzunluk ve özelliğe sahip Penti; ince çorap koleksiyonuyla şıklık, rahatlık ve kusursuz bir görünüm sağlayarak Pentilicious dedirtiyor.

Kaynak: Vogue

Stilinizi Yansıtan Çoraplar Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum