Tek Serumda Çift C Vitamini Etkisi

Esthederm

Institut Esthederm Intensive Vitamin C2 Serum, yoğun C Vitamini ile formüle edilen, daha da önemlisi, C Vitamini’nin tamamlayıcı etkiye sahip iki farklı – toz ve su bazlı - formunu tek serumda birleştiren yepyeni bir ürün. Cilde canlılık katan, cilt lekelerinin rengini açan ve bu sayede cildin daha aydınlık bir görünüm kazanmasına yardımcı olan askorbik asit ile formüle edilen toz formlu saf C Vitamini, jel yapılı serumun ilk yıldızı. Bir diğeri ise serbest radikallerle savaşan, cildi UV ışınları ve kirlilik gibi dış etkenlere karşı koruyan askorbil glikozit içerikli su bazlı Provitamin C. Intensive Vitamin C2, etkinliği ayrı ayrı kanıtlanmış bu iki C vitamini formunu, maksimum etki için tek formülde bütünleştiriyor. Dahası var. Zira, ürünün alametifarikalarından biri de tazeliği muhafaza ederek performansı, sonuçları garantileyen teknolojisi. Öyle ki, Intensive Vitamin C2, ilk kullanım anında, yani ambalajını salladığınızda aktif hale geliyor ve dolayısıyla, hem etkinliğini hem de tazeliğini ürün bitene kadar, kullanım süresi boyunca koruyor. C vitamini gibi kararsız olduğu bilinen aktif bileşenlerin stabilitesini ve etkinliğini sağlamak için üstün bir teknoloji sunuyor. Üstelik C Gel Cream gibi ürünlerle birlikte cilt bakım rutinine dahil edilmesi ise daha katmanlı bir bakım sağlıyor.

Esthederm

Tüm bu özellikler ve Esthederm'in tabuları yıkarak her yaştan kadınının ışıldamasına zemin hazırlayan formülleri, geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen ürün tanıtım etkinliğine yoğun ilgi gösterilmesinin geçerli sebeplerinden. Eylül ayında İstanbul, Beyoğlu’nda konumlanan Il Cortile Restaurant’ta yapılan etkinlik, Institut Esthederm çatı şirketi olan NAOS’un Batı Avrupa Bölge Müdürü ve Türkiye Genel Müdürü Bayram Kaymak’ın konuşmasıyla açılmış, Institut Esthederm marka müdürü Kutay Özkan’ın moderatörlüğünde yapılan keyifli bir söyleşi ile devam etmişti. Pınar Hotiç ve Melodi Elbirliler’in #heryaştaışılda temasıyla pozitif yaş almak üzerine deneyimlerini paylaştığı, Selda Gamzeli, Merve Fırat, Duygu Batum ve Elif Karakışla gibi isimlerin de davetliler arasında olduğu samimi sohbet, en az etkinliğin yıldızı Intensive Vitamin C2 kadar ilgi görmüştü.

Esthederm

Dünyadaki ilk bağımsız cilt bakım şirketlerinden biri olan NAOS’a ait Institut Esthederm, yüzden fazla ülkede satılan bir cilt bakım markası. Dermokozmetik sektörünün ana oyuncularından biri olan Institut Esthederm, kırk beş yılı aşkın süredir ekobiyolojiyi esas alan, estetiğe bütünsel ve pozitif yaş yönetimi yaklaşımıyla cildin doğal mekanizmalarını güçlendiren ürünler üretiyor. “Cildin doğal dengesi bozulduğunda, cildi gerektiğinden fazla tedavi etmeye çalışmak yerine, cildin doğal mekanizmasını koruyarak düzgün bir şekilde nasıl çalışması gerektiği öğretilmeli” diyor markanın kurucusu Jean-Noël Thorel. Kıdemli eczacı ve biyolog, Intensive Vitamin C2 teknolojisini, tam da bu prensiple geliştirmiş. Alanında uzman dermatolog ve biyologların desteğiyle ilk patentini başarıyla kayda geçiren Thorel, Institut Esthederm ile cildimizi olduğu kadar cilt bakımına geleneksel yaklaşımımızı da kozmetiğe global bakış açımızı da değiştirmeye kararlı.

Kaynak: Vogue

Tek Serumda Çift C Vitamini Etkisi Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum