Tiktok Fenomeni i7malik Kimdir?

i7malik adı ile tanınan Tiktok Fenomeni Abdulmalik Mohamed, sosyal medya fenomeni olarak ünlenmiştir. 2005 yılında Riyad’da doğmuş olan Abdulmalik, şu anda 18 yaşındadır. Abdulmalik, anne ile basının ayrılmasının ardından annesinin yanında yaşamaktadır. Özellikle Tiktok’da yaptığı yayınlar ile takipçilerinin beğenisini toplamış ve sempatik kişiliği ile hızla yükselmektedir.

i7mailk

İçindekiler

  • Abdulmalik Mohamed Eğitim Hayatı?
  • Kısa Sürelerde Yüksek İzleyici Kitlesine Ulaştı 

Abdulmalik Mohamed Eğitim Hayatı?

 

Hali hazırda Aksaray’da ikamet etmekte olan ünlü isim, Üniversitede BESYÖ bölümünde öğrenim görmektedir.

Abdulmalik, son 3 yıl içinde yaklaşık 3 farklı platformda toplamda 2 milyon takipçiye ulaşarak büyük bir kitleye hitap etmeyi başarmıştır. 

i7mailk

Farklı bir kültürden gelmesi ve farklı bir dil konuşması, insanların ilgisini çekmesinde oldukça etkili olmuştur. Arapça, Somalice, Türkçe ve İngilizce dillerini çok iyi konuşabilen Abdulmalik, bu yeteneğiyle geniş bir izleyici kitlesi oluşturmuştur. 4 farklı dile sahip olması kısa sürede fraklı ülke insanlarının takipçisi haline gelmesinde büyük etkendir.

i7mailk

176cm boya ve 65 kiloya sahip olan ünlü sosyal medya fenomeni, Abdulmalik, YouTube kanalında eğlenceli videolar çekerek takipçilerini eğlendirmektedir. Kendi kanalını geliştirip daha ileriye taşımak için çaba sarf etmektedir.

Kısa Sürelerde Yüksek İzleyici Kitlesine Ulaştı 

Sosyal medya hesaplarında @i7malik kullanıcı adını kullanan Abdulmalik, Instagram ve Tiktok üzerinde aktif olarak görev almaktadır.

.

 

i7malik

Sürekli bu adres üzerinden takipçileriyle etkileşim halinde bulunmaktadır Fenomen, sahip olduğu takipçi kitlesine faydalı ve komik içerikler üretmeye devam ederken her defasında daha fazla gelişim ve değişim hedefine sahip olan bir kişiliğe sahiptir.

Şu an Tiktok hesabında 319.000’den fazla takipçi bulunmaktadır. Yükselişini hızla sürdüren Tiktok fenomeni ayrıca Youtube’da da içerikler üretmektedir.

Kaynak: Cemre

Tiktok Fenomeni i7malik Kimdir? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum