Üç Kız Kardeş Ve O Kız Dizilerinin Yepyeni Bölümleri Ekrana Gelecek

Geçtiğimiz hafta Kahramanmaraş merkez üssü ayrı ayrı yaşanan iki büyük deprem neticesi ile tüm dünya ve Türkiye yasa boğdu. Televizyon ekranlarında günlerdir deprem bölgesinde yaşanan ayrıntılar en ince noktasına kadar yansıtılmaya çalışılıyor. Binlerce yerli ve yabancı insanlar da deprem bölgesindekilerin yardımına koşmaya çalışıyor.

Yüzlerce insanımızın hayatını kaybettiği ve binlerce kişinin de yaralanmış olduğu deprem bölgesinde ise şu günlerde artık yaralar sarılmaya çalışılıyor. Yaklaşık olarak 10 ilimizi çok büyük derecede etkileyen olay neticesinde Türkiye çok büyük üzüntüye boğuldu.

Televizyon ekranlarında yayınlanan birçok dizinin televizyon kanalı da yayınları ara verdiğini ve haber yayınlarında ortak yayın yapma anlaşmasına vardıklarını açıkladılar. Deprem bölgelerinden gelen haberlerin anında aktarıldığı süreçle birlikte bazı kanallarda da yayın akışları tekrardan revize edildi.

Perşembe Gününün Gelmesi İle Birlikte Diziler Revize Edildi

 Dizilerin tekrardan yayınlanmaya ve takipçileriyle buluşmaya başlayan Fox TV ATV ve Star TV’nin hemen arkasından diğer kanallarda normal yayın hayatına dönmeye hazırlanıyor. Toplamda 10 ile etkisi altına alan deprem öylesine derin yaralar açtı ki izleyiciler bile sıkı bir şekilde takip ettikleri dizileri izlemenin çok erken olduğunu düşünüyor. Televizyon ekrandaki kanalların çok büyük bütçesini oluşturan diziler ise yayınlanarak bu haftanın itibaren tekrardan izleyicileri ile buluşturulacağı konuşuluyordu.

Bu haftaya bakıldığında ise Show TV Star TV FOX TV ve Kanal D kanallarının tekrardan yayınlarıyla birlikte dizileri yavaş yavaş geçiş yaptığı görüldü. İlk olarak kanalda ekranlarında birkaç gün öncesine kadar yayın akışını bazı dizilerin yeni bölümüne aldığı da gözlemlendi. Detaylı olarak aksedilen günlük yayın akışının planında ise bu hafta salı gününden itibaren dizilerin yeni bölümleri de izleyicileri ile buluşturulacağı bildirildi.

Kanal D’nin internet sitesinde 3 Kız Kardeş, Camdaki Kız ve O Kız dizisinin yeni bölümlerinin hiçbir değişiklik yapılmadan kendi gününde izleyicileri ile buluşturulacağı bilgisi de eklendi. Kanal D ekranlarında Salı akşamları diziler birbiri verilmeye başlanacak 3 Kız Kardeş, Camdaki Kız ve O Kız dizilerinden de yeni bölüm haberi ulaştı.

Kaynak: Cemre

Üç Kız Kardeş Ve O Kız Dizilerinin Yepyeni Bölümleri Ekrana Gelecek Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum