Victoria Beckham’ın Yeni Parçalarından Saint Laurent’in Yıldızlarla Dolu Defilesine Haftanın Moda Haberleri

Hem ünlü stilleri hem de yeni koleksiyon haberleriyle bir haftayı daha geride bırakmaya hazırlanıyoruz.

 

  • Balenciaga’nın Dijitale Uyumlu Kampanyası

 

2022 İlkbahar/Yaz sezonunda Balenciaga, sanatçı Claudia Maté ile güçlerini birleştirerek sanal dünyaya adapte edilmiş bir kampanyaya hayat veriyor. Oyun tasarımı ve VR dahil olmak üzere çeşitli formatları kapsayan çalışmalarıyla tanınan Maté, bu kampanya için 3 boyutlu avatarlar yaratırken, bunun aracılığıyla hazır giyim, gözlük, mücevher ve ayakkabı gibi kadar farklı parçalar tanıtılıyor.

Tarzıyla ilham kaynaklarımız arasında yer alan isimlerden Victoria Beckham, tasarımcı kimliğiyle kendi stilini yansıtan parçalar yaratmayı da yıllardır sürdürüyor. Paris Moda Haftası’nda yoğun bir programa sahip olan Beckham, oluşturduğu günlük görünümlerinden birinde ise markasının yeni koleksiyonunda yer alan elbise ve çantayı sergiledi.

 

 

  • Denim on Denim Trendine Dua Lipa Yorumu

 

Geçtiğimiz akşam The Tonight Show Starring Jimmy Fallon programının konuklarından olan Dua Lipa, çekimlere giderken seçimini baştan aşağı denim parçalardan yana kullandı. 90’lı yılları çağrıştıran bu trendi yeniden canlandıran Lipa’nın görünümü Diesel imzası taşıyor.

Paris Moda Haftası’nda yüksek moda üyesi pek çok marka 2022-23 Sonbahar/Kış koleksiyonlarını tanıttı. Bu kapsamda Saint Laurent de iddialı bir defile düzenlerken, ünlü isimler ön sırada koleksiyonu keşfetmeye hazırdı. Son zamanların en popüler dizilerden Euphoria’nın oyuncuları Jacob Elordi ve Maude Apatow da defileyi izlemeye gelenler arasındaydı.

 

 

  • Veja ve Marni’den Sürpriz İşbirliği

 

Minimal stilin temsilcilerinden Marni, sürdürülebilir yanıyla ünlenen Veja’yla bir araya geliyor. Sneaker’ların başrolde olduğu koleksiyon, hem Veja'nın hem de Marni'nin DNA’larından izler taşıyor.

Marc Jacobs çatısı altında kendine yer bulan Heaven’ın yeni yüzü Nicki Minaj oluyor. Harley Weir tarafından çekilen ve Minaj'ın yanı sıra Sky Ferreira, Yung Lean, Steve Lacy, Paloma Elsesser ve Mena Suvari gibi isimlerin yer aldığı kampanyada Y2K'dan ilham alan parçalar yer alıyor.

 

 

Kaynak: Vogue

Victoria Beckham’ın Yeni Parçalarından Saint Laurent’in Yıldızlarla Dolu Defilesine Haftanın Moda Haberleri Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum