Yabancı Hayranları Kerem Bursin İçin Sürpriz Yaptı! Kimse Böylesini Beklemiyordu

Televizyon ekranlarının vazgeçilmez oyuncuları arasında yerini alan ve Sen Çal Kapımı isimli romantik komedi dizisi ile sadece Türkiye değil dünyanın tüm Ülkelerinde geniş hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Kerem Bürsin özellikle de İspanya’da ve İspanyolca konuşulan ülkelerde çok popüler hale gelmeyi başardı.

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin oyunculuk anlamında çok farklı konularda arayışlara büründüğü geçtiğimiz yıllarda İspanya’ya gitmişti. İspanya’da çeşitli ziyaretlerinin yanı sıra hayranı olmuş olduğu İspanyol aktörler ile de tanışma fırsatı bularak kariyerine yepyeni bir boyut kazandırmayı hedeflemişti. Ünlü oyuncu Kerem Bürsin İspanya’da kurmuş olduğu bağlar ise şimdilerde Türkiye’de yaşanan deprem felaketinde iyilik adamına dönüşüyor.

Kerem Bürsin İçin İspanya’dan Jest Geldi

 Ünlü oyuncu Kerem Bürsin İspanyol aktörlerine karşı sempatisi olduğu ve Kahramanmaraş’ta yaptırılan deprem felaketinde yaralanan insanların yaralarının tekrardan sarılması için ise bir yardım kampanyası başlatmış bulunmakta. Kerem Bursin hayranlar Uluslararası bir bağış çalışması yaptığı açıklamalarında bulunarak da ahbap derneği üzerinden bu insanlar için bağış toplama kararı aldığını duyurdu.

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin ise Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklamada ve yardım çalışması için sizi seviyorum diyerekten teşekkür notunu iletti. Ünlü oyuncu Kerem Bürsin’in yapmış olduğu bu paylaşıma yanıt veren hayranları ise yapacağımız hiçbir şey bu olaydan etkilenen tüm insanların yardımına yetmeyecek kadar küçük.

Herkes için bir ilham kaynağı olduklarını ve böyle olduğu için de çok minnettar olduğunu iletti. Yapılan yardım çalışmaları neticesinde 130.000 TL tutarında bir para toplandı ve bu kampanyanın halen devam ettiği biliniyor. Ünlü oyuncu Kerem Bürsin de depremin ilk günlerinden itibaren ahbap derneği aracılığıyla depremden etkilenen vatandaşların ihtiyaçlarını karşılama amacıyla 200.000 TL tutarındaki bağışı ulaştırmıştı.

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin ayrıca İngilizce olarak da bir video paylaşmış ve uluslararası anlamda da duyarlı olan tüm vatandaşlardan yardım istemiştim. Oyuncunu yapmış olduğu bu duyarlılık sayesinde sosyal medyada çok fazla ileti gelmiş ve yardım faaliyetleri çığ gibi büyüdü.

Kaynak: Cemre

Yabancı Hayranları Kerem Bursin İçin Sürpriz Yaptı! Kimse Böylesini Beklemiyordu Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum