Yalı Çapkını Toparlan! Yüksek Reyting Senaristleri Yanıltmasın! Her Şey Değişebilir!

Star TV ‘nin yeni gözdesi olan ve Cuma gecesi izleyici ile buluşan popüler dizi Yalı Çapkını, başarısı ile göz doldurdu. Yoluna harika bir şekilde devam ediyor. Bu büyük sürpriz izleyicileri çok mutlu etti. Dizinin hayranları Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun çift uyumuna bayılıyor. Çok yakıştırılan ikili izleyicileri ekrana kilitliyor.

Senaryonun da güzel olması dizi severleri çok mutlu ediyor. Profesyonel oyuncular rollerini harika yapıyor. Dizinin inişli çıkışlı heyecanlı sahneleri izleyiciyi ekrana kilitliyor.  Milyonlarca hayranı olan dizi reytinglerde çabalarının karşılığını alıyor.

Reytingler Şaşırttı

Reyting sıralamasında 15’lere yükselen başarılı yapım, sezona damga vurdu. Zirveyi yaşayan ve başarılı bir iş çıkaran dizi harika bölümleri ile çok konuşuluyor.  Fakat senaryodaki ilerleyişin inişli çıkışlı olması ve senaryonun gidişatı izleyicileri biraz rahatsız etti. Bu etiket sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medyadaki bu kampanya büyük ses getirdi. Dizinin hayranları bu kez kendi fikirlerini belli edecek paylaşımlarda bulunmaya başladı. Senaristlere seslenen hayranlar sosyal medya üzerinden sitemler ve fikirler beyan etti.

Bunu İstemiyoruz!

Senaryonun bu değişiminden mutlu olmayan hayranlar “Senaryonun bu gidişini izlemek istemiyoruz” diye paylaşımlarda bulunarak rahatsızlıklarını dile getirdiler.

Esme karakterinin yaşadığı çilenin tüm detaylarını görmek isteyenler ve Necip Usta karakterinin diziden ayrılışına anlam veremeyen hayranların paylaşımları sosyal medyada yerini aldı.

Bir diğer hayran ise tüm karakterler için güçlü bir karakter yok eleştirisinde bulundu.

Bazı karakterlerin neredeyse dizide bir figüran olduğunu bahseden hayran, “Senarist bir tek Pelin’e yoğunlaşıyor bununla meşgul” diyerek sitem ediyor.

Yalı Çapkını senaristlerinin, bu yüksek reytinge güvenerek hikâyenin gidişatını bozduğu düşünülüyor. Dizi hayranları diziyi bambaşka görmek istiyor.

Dizinin bu anlamda büyük kayıp yaşayacağını düşünen izleyiciler bu gidişata dur demek istiyor. Hikâyenin istediği yönde değişmesini isteyen izleyiciler diziyi bu hali ile daha çok seveceğe benziyor. Reytinglerdeki başarıya güvenmesi ise diziye büyük kayıp yaşatacak diyen hayranlar fikirlerini paylaşıyor.

Kaynak: Cemre

Yalı Çapkını Toparlan! Yüksek Reyting Senaristleri Yanıltmasın! Her Şey Değişebilir! Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum