Yasak Elma’da Yaşanan Büyük Şaşkınlık! Şevval Sam Bile Şaşırdı! Şimdi Ne Olacak?

Yasak Elma her bölümüyle şaşırtmaya ve yeni serüvenlerini ortaya koymaya devam ediyor. Yeni bölümleri entrikaları ve şaşırtan senaryosu ile oldukça gelişmiş bir potansiyele sahip olan ve başarılı oyuncularından oluşan kadroda izleyicinin yanı sıra Şevval Sam bile şaşırdı.

6 sezondur ekranda olan ve halen seyircisinin büyük ilgisini toplayan Fox TV ekranlarının en başarılı yapımlarından bir tanesi olan Yasak Elma, şaşırtmaya devam ediyor.

 Yasal Elma’da Hep Ters Köşe! Reytingleri Zirvede!

Nesrin Cavadzade’nin hayat verdiği ve çok başarılı bulunan Şahika karakterinin unutulmaz yankısı hala sürerken, şimdi de unutulmayacak listesine girecek yepyeni bir karakter dizi de yerini alıyor. Hem unutulmaz sahnelerin hem de usta oyuncuların yer aldığı dizi de yepyeni bir karakter canlanıyor.

Yasak Elma’ya Flash İsim!

Uzun süren oyunculuk hayatına bir süre ara veren ve çok sevilen usta ve güzel oyuncu, Nehir Erdoğan; Julia karakterine hayat verecek.

yepyeni bir isim yepyeni bir serüven ile yayın hayatına devam edecek olan dizide entrika ve kaos izleyenleri bekliyor olacak. Yayınlandığı ilk günden itibaren çok sevilen ve 6 sezondur dizi hayatına devam eden Yasak Elma yepyeni bölümleri ile her pazartesi Fox TV’de olmaya devam ediyor.

Şimdilerde ise yepyeni transferi ile gündeme gelen ve oldukça beğenilen dizi nehir Erdoğan’ın hayat verdiği Julia karakteriyle izleyenleri büyüleyici bir havaya katmaya hazırlanıyor. Her sezon yepyeni hikâyeleri ve yepyeni oyuncuları ile devam ederken Şevval sam ve Eda Ece gibi önemli isimlerinde yer aldığı dizide serüven asla ama asla bitmiyor. Her hafta reyting listelerini alt üst eden ve reytingleri bir türlü düşmeyen dizide yepyeni bir serüven ve Julia karakteri izleyicinin de çok hoşuna gidecek.

Kaynak: Cemre

Yasak Elma’da Yaşanan Büyük Şaşkınlık! Şevval Sam Bile Şaşırdı! Şimdi Ne Olacak? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum