Yiğit Ömer Özkan Kimdir?

Yiğit Ömer Özkan kimdir? Hande Aytar Ajans ile birlikte çalışan Yiğit Ömer Özkan hakkında merak edilenleri peşinde getirmeyi başardı. Kendisinin şu an için hem oyuncu hem de öğrenci olduğu bilinmektedir. İlk dizi deneyimini Emanet ile yaşayan çocuk oyuncu Yiğit Ömer Özkan hakkındaki detaylara hep birlikte göz atalım.

Yiğit Ömer Özkan Kimdir? Kısaca Tanıyalım.

İlk dizi deneyimini Emanet ile yaşayan Yiğit Ömer Özkan bu dizide Yaman karakterine hayat veren Halil İbrahim Ceylan’ın çocukluğunu oynamıştır. Birçok ünlü ismi bir arada tutan Emanet dizisinden sonra Yiğit Ömer Özkan hakkında hayranları araştırmaya koyuldu. Yiğit Ömer Özkan’a detaylı bir şekilde göz atmadan önce kısaca tanıyalım.

  • Doğum Tarihi: 7 Şubat 2012
  • Yaşı: 10
  • Nereli: İstanbul
  • Burcu: Kova
  • Boyu: 1,37 cm
  • Kilosu: 32
  • Meslek: Oyuncu

Bilgilerimiz sizde merak uyandırdıysa gelin hep beraber yakından Yiğit Ömer Özkan hakkındaki detaylara bir göz atalım. Keyifli okumalar.

Yiğit Ömer Özkan Ne Zaman Doğdu?

 

Çocuk oyuncu kısa zamanda oyuncular listesine adını altın harflerle kazıtmayı başardı. Yiğit Ömer Özkan’ın 7 Şubat 2012 tarihinde dünyaya geldiği bilinmektedir.

Yiğit Ömer Özkan Kaç Yaşında?

 

Yiğit Ömer Özkan biz yazımızı yazarken henüz 10 yaşındadır.

 

Yiğit Ömer Özkan Nereli?

Yiğit Ömer Özkan İstanbullu olduğu bilinmektedir. Lakin aslen nereli olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

 

Yiğit Ömer Özkan Burcu

Kova burcu olan başarılı oyuncu Yiğit Ömer Özkan, Kova burcunun başarısını üzerinde taşımaktadır.

 

Yiğit Ömer Özkan Boyu

Yiğit Ömer Özkan’ın boyu 1.37’dir.

 

Yiğit Ömer Özkan Kilosu

Yiğit Ömer Özkan’ın kilosu boyuna orantılı olarak 32’dir.

 

Yiğit Ömer Özkan Ne Okudu?

Yiğit Ömer Özkan’ın Cezayirli Gazi Hasan Paşa İlköğretim Okulu’nda okuduğu bilinmektedir.

 

Yiğit Ömer Özkan Hangi Dizi ve Filmlerde Oynamıştır?

  • Emanet - 2007- Halil İbrahim Ceylan

 

Yiğit Ömer Özkan İlk Hangi Dizide Oyuncu Olarak Yer Aldı?

Yiğit Ömer Özkan ilk olarak ekranlara kanal 7'nin vazgeçilmez dizisi Emanet ile merhaba demiştir. Emanet dizisi 2020'de ekranlarda yayınlamıştır. 

 

Yiğit Ömer Özkan Emanet Dizisinde Rolü Neydi?

Yiğit Ömer Özkan Emanet dizisinde Halil İbrahim Ceylan'ın canlandırmış olduğu karakter Yaman'ın çocukluğunu oynamıştır. Aynı zamanda  9 yaşında dizide yer almıştır. Emanet Yaman olarak tanınan kişi Halil İbrahim Ceyhan İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 1986 doğumlu olan oyuncu aynı zamanda 1.80 boyunda ve 76 kilodur. 

 

Yiğit Ömer Özkan Kullandığı Sosyal Medya Hesapları

“Yiğit Ömer Özkan Kimdir?” yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Yiğit Ömer Özkan’ın kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Yiğit Ömer Özkan’a ulaşım sağlayabilirsiniz. 3,911 takipçiye sahip olan Yiğit Ömer Özkan 129 kişiyi takip etmekte ve 57 gönderi paylaşımı bulunmaktadır. Daha çok kendisini paylaşan Yiğit Ömer Özkan siyah gözlükleriyle tanımlanmaktadır. 

Kaynak: Cemre

Yiğit Ömer Özkan Kimdir? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum