Yumurta Büyüsü Nedir? Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?

İnsanlar, farklı beklenti ve istekleri için büyüleri tercih edebilmektedir. En çok merak edilen ve araştırılanların başında “yumurta büyüsü nedir?” sorusu gelir. Özellikle aşk hayatı için bu büyü tercih edilir. Yapılışı ve uygulanışının kolay olması seçilmesinde bir hayli etkili olur. Aynı zamanda yumurtanın her yerde bulunabilmesi ciddi şekilde kolaylık sağlar. Fakat işlem görmemiş tavuk yumurtaları etkileyicilik oranını yükseltir.

“Yumurta büyüsü nedir?” sorusunun en net cevabı ise ayırma büyüsüdür, diyebiliriz. Herhangi bir çiftin ayrılmasını veya sevgilisi olan birini elde etmek istiyorsanız, bu büyüyü kullanabilirsiniz. Arzularınızı gerçeğe dönüştürmek için başvurduğunuz metafizik yollar arasında yumurtayla yapılacak işlemlere dikkat edilmesi de önemlidir.

Öncelikle büyü ve muska gibi metafiziksel inanışların köklü bir geçmişi olduğunu belirtmeliyiz. Anlattıklarımız, yalnızca genel geçer bilgilerden ibarettir ve kesinlikle uygulamanızı tavsiye etmeyiz. Bu tür yaklaşımlar, ruh sağlığınızın bozulmasına yol açabileceği için üzerinizde büyü olduğunuzu düşünüyorsanız psikolojik destek almanız gerektiğini de bilmelisiniz. Bu noktalara değindikten sonra merak edenler için tüm detayları anlatmaya başlayabiliriz.

İçindekiler

 • Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?
 • Yumurta Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?
  • Toprağa Gömülü Yumurta Bulmak
  • Bahçede Yumurta Bulmak
  • Evin Bazı Yerlerinde Yumurta Bulmak
 • Yumurta ile Yapılan Büyü Çeşitleri
  • Toprağa Gömülen Yumurta Büyüsü
  • Kara Tavuk Yumurtası Büyüsü
   • Kara Tavuk Yumurtası Büyüsüyle Aşık Etme
  • Mezara Yumurta Gömme Büyüsü
  • Yumurta Büyüsü ile Sevgiliyi Geri Getirme
 • Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?
  • Yumurta Büyüsünü Bozan Dua
 • Sıkça Sorulan Sorular

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eğer “yumurta büyüsü nasıl yapılır?” diyorsanız, yazımızı okumaya devam etmelisiniz. Bu büyünün yapılışı oldukça kolaydır. Ancak bir kara büyü olduğunu unutmamalı ve yapılacak ufak hatalarda bile sorun yaşayabileceğinizi bilmelisiniz. Bu yüzden son derece dikkatli davranılması gerekir. Gerekli şartlara uyulsa ve hata yapılmasa bile problemler ortaya çıkabilir.

Yumurta büyüsü cinler aracılığıyla tamamlanır. Fark etmeden yanlışlık yaparsanız, cinler negatif şekilde size erişebilir. Sizi korkutabilir ve rüyanıza da girebilirler. Bu yüzden akıl sağlınızın bozulması tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Yeteri kadar bilgiyle beraber tecrübeniz varsa ve kendinize güveniyorsanız büyüyü yapabilirsiniz. Fakat bir medyumdan destek almak her zaman daha doğru olur.

Yumurta büyüsünün yapılışı, “yumurta büyüsü nedir?” şeklindeki merak içerisinde önemli bir yere sahiptir. Büyünün yapılması için doğal olarak en önemli malzeme yumurtadır. Uygulanacak ilk işlem ise yumurtanın sarısı ve beyazının ayrılmasıdır. Beyaz kısmı erkeği, sarı kısmı ise kadını temsil eder. Ritüeller bu doğrultuda ayarlanır. Yumurta sarısı güneşi doğrudan gören bir noktada saklanmalıdır. Beyaz bölüm ise güneş görmeyen ve zifiri karanlık bir ortamda muhafaza edilmelidir.

Yumurta Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?Yumurta Büyüsü Nedir? Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?Yumurta büyüsünü anlamak için yapabileceğiniz birkaç basit şey var!

“Yumurta büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır?” sorusu hakkında çeşitli belirtiler size ipucu verebilir. Böylece herhangi bir işlem yapılıp yapılmadığını anlayabilirsiniz. Siz herhangi bir kişi için büyü yapmak isterken aynı zamanda sizin içinde başkaları büyü yapmış veya yaptırmış olabilir. Bu yüzden belirtileri inceleyerek anlama şansına sahip olabilirsiniz. Belirtiler ise şu şekilde sıralanır:

 • Büyünün daha kolay anlaşılması için fiziksel olarak yumurta bileşenleri görülmelidir. Kabuk, beyaz ve sarı kısımlarının bulunması durumu anlamanızı kolaylaştırır.
 • İlişkiniz hakkındaki fikirlerinizde keskin değişimler olması, anlayabilmeniz yönünde detay verebilir.
 • Çeşitli yanlışlar sonrası ayrıldığınız kişiye yoğun geri dönme isteği duymanız, anlamınıza yardımcı olabilir.
 • İlişkinizde hiçbir sorun olmaması ve birdenbire büyük problemlerin yaşanması, diğer bir belirtidir.

Mutluluğunuzu kıskanan ve eşiniz veya sevgilinizden ayrılmanızı isteyen kişilerin yaptığı büyüleri anlamak için medyumlardan da destek alabilirsiniz.

Toprağa Gömülü Yumurta Bulmak

Toprağa gömülü yumurta bulmak, birçok kişinin karşılaşmak istemeyeceği durumlardan biridir. Çünkü yumurta büyüsü doğru yapıldığı zaman kısa sürede ve yüksek oranda etki eden bir büyüdür. Evinizin etrafında ve saksılarınızdaki toprakta yumurta bulursanız, birinin size büyü yaptığını düşünebilirsiniz. Toprak, saklama koşulları açısından en çok tercih edilen alanlardan biridir.

Bahçede Yumurta Bulmak

Günümüzde bahçeli evler artık çok fazla kalmasa da dikkatli olmak da fayda var. Bahçede yumurta bulmak durumu, hiç beklemediğiniz bir anda başınıza gelebilir. Kendinizi ve eşinizi korumak için bahçenizi zaman zaman kontrol etmelisiniz. Özellikle toprak üzerinde meydana gelene değişimler veya yaşanan diğer farklılıklar, durumu tespit etmenizi sağlar.

Evin Bazı Yerlerinde Yumurta Bulmak

Büyü için sadece toprak ve bahçe alanları kullanılmaz. Bunun için evinize gelen kişilere de dikkat etmeniz önemlidir. Evin bazı yerlerinde yumurta bulmak ile görebileceğiniz durumlar için tedbiri elden bırakmamalısınız. Tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerin davranışlarını göz ardı etmemelisiniz. Normalden çok farklı duygular hissediyorsanız, önlem almak ve büyünün olumsuz etkilerinden kurtulmak için harekete geçmeniz önemlidir.

Yumurta ile Yapılan Büyü ÇeşitleriYumurta Büyüsü Nedir? Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?Yumurta büyüsü, farklı türde büyüler için kullanılabiliyor!

“Yumurta büyüsü nedir?” tarzındaki merakın tam anlamıyla giderilmesi için çeşitlerin bilinmesi gerekir. Genel olarak dilek, aşk ve ayırma durumları için kullanılan büyünün türleri şu şekilde sayılabilir:

 • Toprağa gömülen
 • Kara tavuk
 • Mezara gömülen
 • Sevgiliyi geri getirme

Her insan belirli isteklerinin gerçekleşmesi hakkına sahiptir. Fakat bu isteklerden emin olmak ve bu doğrultuda harekete geçmek mutlaka öncelik olmalıdır. Büyü gibi yollara başvurmaya gerek kalmadan emek verilmeli ve olumsuz durumlar pozitife çevrilmeye çalışılmalıdır.

Toprağa Gömülen Yumurta Büyüsü

“Yumurta ile ne büyüsü yapılır?” sorusuna cevap olabilecek yöntemlerden biri toprağa gömülen yumurtalardır. Aşk büyüsü için kullanılan bu yöntemle istenen kişinin size karşı hislerinin gelişmesini sağlayabilirsiniz. Yoğun şekilde yaşanan duyguların karşılık bulması adına gerekli işlemlerin yapıldığı yumurta, toprağa gömülür.

Toprağa gömmek suretiyle uygulamaya geçmeden önce yumurtanın ortalama 24 saatlik bir sürede kuruması beklenir. Yumurtanın bu aşamada güvenli şekilde saklandığından emin olunmalıdır. Yumurtayla birlikte gerekli detayların yazıldığı kâğıtlar katlanarak belirli bir uzaklıktaki toprağa gömülür. Sonraki aşama ise büyü yapılan kişiye kendinizi göstermeniz gerekliliğidir. Ortalama iki hafta içerisinde beklenen etki net olarak ortaya çıkmaya başlar.

Kara Tavuk Yumurtası Büyüsü

Kara tavuk yumurtasıyla yapılan büyü, genellikle çiftlerin ayrılması için tercih edilir. Yapılacak büyünün ayrılık veya hastalık gibi olumsuz durumları ortaya çıkarması amacıyla olması nedeniyle kara büyü sınıfında bulunduğu bilinmelidir. Bu yüzden hem hata yapılması hem de beklenen sonucun alınmasında sorunlar olabileceği unutulmamalıdır.

Kullanılan yumurta, büyü belirtilerinde değişikliğe de sebep olabilir. Özellikle kara tavukların yumurtaları daha yüksek derecede etki eder. Ayrıca profesyonel destek alınabileceği de bilinen bir gerçektir. Size yapılan veya sizin yaptığınız büyülerin etkisi için uzman görüşü almanız fayda sağlayacaktır. Ancak büyülerden uzak durmak en mantıklı yoldur.

Kara Tavuk Yumurtası Büyüsüyle Aşık Etme

Aşık etme ritüeli için yumurta üzerinde 5 cinin ismi yazılması gerekir. Bir kişiyi kendine aşık etmek için yumurta, kırmızı renkteki cam şişe içerisine kırılmalıdır. Daha sonra kırılan yumurtanın kabuğuna yine kırmızı mürekkepli kalemle cin isimleri yazılır. Kabuklar, temiz kap içerisine alınarak üzerine su doldurulur. Kabuklar bir süre sonra suyun yüzeyine çıkar.

Kabukların su üzerine gelmesiyle birlikte 7 adet nohut kaba koyulur. Sonraki aşama ise âşık olunan kişinin ve annesinin adının 7 kez tekrar edilmesidir. Böylece çok geçmeden istenen kişinin ilgisi görülür. Bu noktada tekrar belirtmemiz gereken durum, büyünün sağlıklı bir yöntem olmadığıdır. Eğer birini seviyorsanız, kendinizi doğru şekilde ifade etmeniz ve karşı tarafın beklentilerini karşılamanız gerektiğini unutmamalısınız.

Mezara Yumurta Gömme Büyüsü

Mezara yumurta gömme büyüsü aşık etmek veya ayrılık için kullanılır. Aynı zamanda çift kutuplu bir büyü olarak da adlandırılır. Mezara gömülen büyüyle birlikte amaçlanan durumun tam tersi de ortaya çıkabilir. Aşık etmek için yapılan büyü, istenmeyecek şekilde ayrılık mesafesini daha fazla açabilir. Yine çiftleri ayırma hedefiyle yapılan işlemler, daha çok birbirlerine bağlanmalarını sağlayabilir.

Gerekli hazırlığın tamamlanarak mezara gömme yönteminin kullanılması noktasında çok hassas davranılması gerekir. Her ne kadar profesyonel bir destek bile alınsa beklediğinizin zıttı bir sonucu görebilirsiniz. “Yumurta büyüsü nedir?” sorusu içerisinde kritik bir öneme sahip olan mezara gömme büyüsü, en tehlikeli seçeneklerdendir.

Yumurta Büyüsü ile Sevgiliyi Geri Getirme

Yumurta büyüsü ile sevgiliyi geri getirme büyüsü için farklı nesne ve teknikler kullanılabilir. Özellikle yumurtayla yapılan işlemler yoğun şekilde tercih edilir. Büyü için sarı ve beyaz kısımların ayrılması önemlidir. Ayrıca özel tılsımlı sözlerle enerjilerin harekete geçirilmesi amaçlanır.

Tekniklerin sonuç vermesi için sabırlı davranmak gerekir. Aynı zamanda manevi enerjinin yönlendirilebilmesi adına titiz şekilde hareket edilmelidir. Ortalama bir hafta içerisinde büyünün etkileri görülebilir. Sevdiği kişi tarafından terkedilenler oldukça yoğun olarak bu yönteme başvurur.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?Yumurta Büyüsü Nedir? Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?Yumurta büyüsüne maruz kaldığınızdan mı korkuyorsunuz? Merak etmeyin, bozmak çok kolay!

“Yumurta büyüsü nasıl bozulur?” sorusuna verilebilecek en etkili yanıt dualardır. Dualar, kötü amaçlar çerçevesinde gerçekleştirilen bütün büyülerin bozulması adına her zaman ön plandadır. Bununla birlikte olmadık yerde yumurta bulmak durumunda kalırsanız, bulduğunuz yeri temizlemelisiniz. Temizlik sırasında ve sonrasında dua okuyarak kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Aynı zamanda hocalara danışarak diğer yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz. Büyülerin etkili olabileceğini ve bozma aşamalarına gerekli önemin verilmesi gerektiğini de göz ardı etmemelisiniz. İlişkinizde mutluluk ve huzurunuzun devam etmesi, dileklerinizin gerçekleşmesi ve art niyetli durumlardan uzak durulması için manevi yöntemler koruyucunuz olur.

Yumurta Büyüsünü Bozan Dua

Yumurta veya başka bir nesne kullanılarak yapılan kara büyüleri bozmak için dualardan yardım alabilirsiniz. Yumurta büyüsünü bozan dua çeşitlerini okuyarak olumsuz etkilerin önüne geçebilirsiniz. Okuyabileceğiniz dualardan bazıları şunlardır:

 • Fatiha suresi
 • Cin suresi
 • Felak suresi

Büyü etkisi altında olduğunuzu düşünüyorsanız ve bir an önce kurtulmak istiyorsanız, bu sureleri zaman kaybetmeden okumalısınız.

Tıpkı “yumurta büyüsü nedir?” sorusunda olduğu gibi pek çok konu hakkındaki merakınızı gidermek için bizi takip etmelisiniz. Cemre.com sitemiz üzerinden aradıklarınızı bulabilir ve keyifle incelemeye devam edebilirsiniz.

Hala emin olamıyor musunuz? “Bende büyü var mı?” testimize göz atmaya ne dersiniz?

Sıkça Sorulan Sorular Kırılmamış Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur? Kırılmamış yumurta aracılığıyla yapılan büyüler, medyumların yardımıyla tamamlanır. Yine büyülerin bozulması için medyum veya hocalardan yardım almak gerekir. Böylece olumsuz etkilerden kurtulmak ciddi anlamda kolaylaşır. Ayrıca önceliğiniz dua okumak olmalıdır. Evde Yumurta Bulmak Ne Anlama Gelir? Beklenmedik bir anda ve alakasız şekilde evinizde yumurta veya kalıntılarını bulursanız, büyük olasılıkla size büyü yapıldığını bilmelisiniz. Evde bulunan yumurtaların amaçları ilişkinizi bozmak ve sizi kendisine aşık etmek isteyen biri tarafından yapılmış olabilir. Toprağa Gömülen Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur? Toprağa gömülü yumurta bulursanız öncelikli olarak dua etmelisiniz. Daha sonra bir hocadan yardım alabilirsiniz. 

Kaynak: Cemre

Yumurta Büyüsü Nedir? Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum