“Milka’s Party” ile Kutlama Zamanı

Kısmet by Milka

İçinde keşif duygusu barındıran herkes için özgün tasarımlar hazırlayan Kısmet by Milka, en yeni koleksiyonu Milka’s Party ile sizleri hayatın sorumluluklarından ve kaygılarından uzaklaştırıp anı kutlamaya davet ediyor. Herkesin biraz olsun durup dinlenmeye ve iyi hissetmeye ihtiyacı olduğuna inanan koleksiyon: ”Kendini ve başarılarını takdir et, serbest bırakmayı ritüel haline getir” mesajı veriyor. Deneyimleyebileceğiniz özel bir alan sunan koleksiyon; benzer bir geleceği hayal eden, barışı, sevgiyi ve dayanışmayı düşleyen bireyleri bir araya getirmeyi arzuluyor.

Kısmet by Milka                                                  

“Toplumdaki herkesin inanç, köken, yaş, cinsiyet, cinsel yönelim fark etmeksizin davetli olduğu bu partide tüm negatifliklerden arınmış bir dünya yaratıyoruz” diyen Kısmet by Milka’nın kurucusu ve Milka’s Party’nin yaratıcısı Milka Karaağaçlı İnce, gerçekten yaşadığını hissettiğin; mutlu, keyifli, enerji dolu anlarını çoğaltmanın aslında hayatına neşe, heyecan ve sürprizler katmak anlamına geldiğini de vurguluyor.

Koleksiyon, ROSLOW gold, pırlantalar ve renkli değerli taşlarla hazırlanmış, kendine özgü tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Disko topunun stilize edilmesiyle yaratılan yeni doku, el işçiliğinin teknolojiyle birleşmesiyle karşınıza çıkıyor. Parlak zincirlerin ve seramik kaplamaların kullanıldığı küpeler; karışık mıhlama tekniğiyle hazırlanan yüzükler; pırlantaların yanı sıra zümrüt, yakut, safir ve tanzanit gibi değerleri taşlarda koleksiyon içerisinde yer alıyor. Bilezik, kolye, yüzük, küpe ve piercing alternatifleriyle zengin bir seçki sunan koleksiyona burun takısı ve saç tokası da eklenerek çeşitleniyor.

Göz alıcı vitrin tasarımları

Bu etkileyici koleksiyonun yer aldığı vitrinler ve mağazalar ise sanatçı ve vitrin tasarımcısı Sergen Şehitoğlu ile dokunuşuyla yenilendi. Berlin, Brüksel, Amsterdam, Londra, Paris gibi şehirlerde çeşitli galerilerde ve fuarlarda işleri sergilenen Sergen Şehitoğlu, 2020’den itibaren yaratıcı çalışmalarını vitrin tasarımları üzerinde de sergilemeye başladı. Markaların ruhuna uygun yaratıcı ve ikonik çalışmalar ortaya çıkaran Sergen Şehitoğlu; Milka’s Party için etkileyici tasarımlar yaratıyor.

Koleksiyon için vitrin ve mağazanın tamamına hazırladığı tasarımları “tanımsız, mekansız ve zamansız” olarak nitelendiren Sergen Şehitoğlu: “’Kısmet by Milka için tasarımlarımı çalışırken önce partiyi hayal ettim; tanımsız, mekansız ve zamansız bir parti. Herkesin kendinden bir şeyler bulduğu bir parti… Sonrasında ise mücevherlerin somut tasarımlarını ve verdiği mesajı dans eden, eğlenen ve ışıldayan cinsiyetsiz heykellerle, neon ışıklarla öne çıkardım. Bu noktada yapay zeka kullanarak markanın cesur avant-garde çizgisini yakaladık” diyor. Ayrıca koleksiyonun konseptinin çok güçlü olduğunu vurguluyor ve amaçlarının mağaza önünden geçen herkesin dikkatini çekerek partiye davet etmek, onlara katılmasını sağlamak olduğunu söylüyor.

Kısmet

Kısmet by Milka kreatif direkötürü Milka Karaağaçlı İnce; vitrin ve mağaza tasarımları hakkında: “Sergen, çalışmalarını hayranlıkla takip ettiğim bir isim. Milka’s Party’nin renkli ve heyecanlı enerjisini mağazalarımızda öne çıkarmak istediğimizde bunu en iyi Sergen’in yapabileceğini biliyorduk. Sanat ve moda birlikteliğini kendine has bakış açısıyla yorumlayarak mağazalarımıza yeni bir dokunuş kattı” dedi. Yaratıcılığın sınırlarının olmadığı bu birlikteliği ve büyüleyici koleksiyonu Kısmet by Milka mağazalarında deneyimleyebilirsiniz.

Kaynak: Vogue

“Milka’s Party” ile Kutlama Zamanı Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum