Şık Kadınların Olmazsa Olmazı Pırlanta Yüzük Ediz Dereli’de

Hem şıklığın hem lüksün hem de kusursuz güzelliğin sembolü pırlanta yüzük, Ediz Dereli mücevher sanatçılarının elinden yeniden yorumlanıyor. Hemen tüm yaş kadınlarının gözlerinde ışıldamaya neden olan pırlanta, eşsiz kesimleri ve dikkat çekici yansımaları ile neredeyse tüm kadın aksesuarlarında sıklıkla kullanılıyor. Pırlanta yüzük modelleri ise tüm bu aksesuarlar arasında en çok tercih edilen parçalardan. Tek başına ya da alyansla kullanıldığında farklı anlamlar taşıyan tektaş pırlanta yüzük başta olmak üzere, baget, beştaş ya da fantezi modelleri ile karşımıza çıkan bu değerli taş, içinde yer aldığı her tasarımı daha özel ve daha etkileyici hale getiriyor. Ediz Dereli, özel pırlanta yüzük koleksiyonlarıyla, her sezon kullanıcılarını büyülemeyi başarıyor.

Yeni sezon pırlanta yüzük koleksiyonunu henüz tanıtan Ediz Dereli, kısa sürede birçok modeline yoğun talep toplamayı başardı. Özellikle el işçiliğinin en yoğun hissedildiği fantezi pırlanta yüzük kategorisinde, sektöre ilham olacak pırlanta yüzük modelleri ile karşımıza çıkan marka, yeni sezon da adından sıklıkla söz ettirecek gibi görünüyor.

Farklı Tarzlara Farklı Tasarım Pırlanta Yüzükler Ediz Dereli’de

Satışa sunduğu onlarca farklı pırlanta yüzük modeli il hemen tüm tarzların ruhunu okşamayı başaran Ediz Dereli, genç ya da ileri yaş, spor ya da şık, modern ya da geleneksel tüm kadınların, kendilerinden bir şeyler bulacağı etkileyici tasarımlara imza atıyor. Uygun ödeme yöntemleri ve son derece cazip pırlanta yüzük fiyatları ile oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahip olan markanın, Türkiye’nin hemen her köşesine garantili ve ücretsiz kargo hizmeti sunması da kullanıcılarından tam not alıyor.

Tasarımı ile oldukça farklı ve etkileyici görünen 0.03 karat fantezi pırlanta yüzük modeli, 14 ayar beyaz altın kullanılarak üretilmiş. Tamamen el işçiliği ile üretilen tüm Ediz Dereli pırlanta ürünleri gibi bu üründe de hem tasarımın hem de işçiliğin kusursuzluğuna şahit olmak mümkün.  Özel kesim pırlantanın etkileyici bir çanak içerisinde yer aldığı bu özel tasarım pırlanta yüzük, sade ve şık görüntüsü ile tüm tarzlara sahip kadınlara hitap ediyor. %50 ye varan indirimli fiyatı ile de gözleri üzerine çeken modele, online olarak ya da satış kanalları üzerinden sahip olmak mümkün.

Safir taşının etkileyici güzelliği bu özel pırlanta yüzük modelinde hem modern hem de nostaljik dokunuşlarla çok daha ön plana alınmış. Son derece dikkat çekici ve özgün tasarımı ile özellikle davet ve özel günlerde kadınların zevkle kullanabileceği modeller arasında gösteriliyor. Beyaz altın, özel işlemlerle özel bir parlaklığa kavuşturulurken, sahip olduğu değerli mavi ışıkla tüm bakışları üzerinde toplamayı sonuna kadar hak ediyor.

Yeni sezon pırlanta yüzük modelleri arasında yer alan bu tasarım, baget taş yapısı ve özel el işçiliği ile parmaklarını parıltı ile süslemek isteyen kadınların tercih edebileceği etkileyici alternatifler arasında yer alıyor. 0,17 karat baget pırlanta yüzük modeli, özel günler, davet ve toplantılarda kullanılabileceği gibi gündelik kullanım için de son derece uygun ve hafif bir model olması nedeniyle dikkat çekiyor.

Kaynak: Cemre

Şık Kadınların Olmazsa Olmazı Pırlanta Yüzük Ediz Dereli’de Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum