Yemek Sepeti Alışverişlerinizi Daha Avantajlı Hale Getirmek İçin Öneriler

 Yemeksepeti kullanmanın avantajları nelerdir ve hangi kampanyalar vardır?

Yemeksepeti uygulamasını kullanmanın bilinen çok fazla avantajı vardır. Bunlardan belki de en önemlisi dilediğiniz adrese oturduğunuz yerden birkaç tıkla dakikalar içerisinde yemek siparişi vermektir. Gelin biraz da diğer merak edilen avantajlarından ve kampanyalarından bahsedelim.

Yemeksepetine üye olmuş yeni kullanıcılar için ilk siparişlerine özel 30 TL Yemek Sepeti indirim kodu verilir ve restoranın getirme ücretine ulaştığınız takdirde dilediğiniz restoranda dilediğiniz yemek için bu özel indiriminizi kullanabilirsiniz. Ayrıca Yemeksepeti bana bi’ den yapacağınız market alışverişlerinizde yine ilk siparişinize özel 20 TL indirim yeni üyeliklerini gerçekleştirmiş müşterilere sunulmaktadır.

Yemeksepeti uygulamasını kullanan aktif üyeler her yemek siparişinden sonra artı puan kazanarak puanlarının biriktiği, uygulamada bir kısım vardır ayrıca sadece yemek siparişlerinden sonra değil ek olarak her yemek siparişinden sonra restoran oylama kısmından sipariş ettiğiniz yemeği, servisi ya da kuryeyi oylayarak yine artı puan kazanabilirsiniz. Daha sonra topladığınız bu puanları uygun kategorideki yemek siparişlerinizde özel indirim olarak kullanabilirsiniz.

Yemeksepeti uygulamasında ana sayfada bulunan ‘indirim yağmuru’ adı altında sunulan bir Yemeksepeti kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanya uygulamanın yılın özel günlerinde yaptığı bir kampanya türüdür. Kampanyada farklı birçok restoran için farklı indirim yüzdeleriyle özel indirimler sunulmaktadır. Ayrıca aktif kullanıcılar için her gün, günün belirli saatlerinde 'joker indirimleri’ yer almaktadır. Bu indirimi kullanıcılar sipariş uygulamasındaki hesabım kısmında yer alan fırsatlar bölümünden takip edebilir ve ayrıca kuponlarım kısmında aktif kullanıcılar için özel indirimler olup olmadığını takip edebilirler.

Vodofone’lulara özel indirimler Yemeksepetinde kullanıcılarını beklemektedir. Anlaşmalı restoranlarda Vodofone kullanıcılarına özel yüzdelik indirimler Vodofone kullanıcılarına sunulmaktadır. Ayrıca üniversite kampüslerine özel kampüs fırsatları kategorisinde, üniversite öğrencileri, öğretim elemanları ve daha birçok kampüs çalışanına özel %10 ile %20 arası özel indirimler kampüste siparişlerini beklemektedir.

Hemen hemen tüm yemek sepeti kullanıcıları Yemeksepeti indirimlerinden geç kalmadan haberdar olmak ister. Yemek Sepeti dahil diğer bşrçok online alışveriş sitelerinin güncel kampanyalarını https://indirimkuponkod.com/  adresi üzerinden taki ederek alışverişlerinizde ekstra indirim ve diğer avantajlardan kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Kaynak: Cemre

Yemek Sepeti Alışverişlerinizi Daha Avantajlı Hale Getirmek İçin Öneriler Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum