Ankara çocuklar için gezilecek yerler

Ankara çoçuklar için gezilecek yerler birçok aile tarafından araştırma konusu oldu. Bizde hem ailelerin rahat edebileceği hem de çocukların görmeye doyamayacağı birçok yer derledik. Gittiğinizde kendinizi çocukluğunuzda bulacağınız yerler için okumaya devam edin.

Ankara Üniversitesi oyuncak müzesiAnkara Üniversitesi oyuncak müzesiAnkara Üniversitesi oyuncak müzesi

20 Nisan 1990 tarihinde kurulan Ankara Üniversitesi oyuncak müzesi Türkiye’nin ilk oyuncak müzesi olarak geçmektedir. Müzenin açılmasına Prof. Dr. Bekir Onur vesile olmuştur. Müzenin amacı kaybolma tehditi olan oyuncakları korumaktır. Müzede taş bebeklerden, tahta oyuncaklara kadar her çeşit oyuncak bulabilmeniz mümkün. Müze kartı geçerli değildir. Aynı zamanda oyuncak müzesi Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ziyaretçilere açılmıştır.

Ankara Üniversitesi oyuncak müzesine nasıl gidilir?

Ankara Üniversitesi oyuncak müzesine ulaşım aslında oldukça kolaydır. Beşevler ya da Andolu metre istasyonlarında inip 10 dakika yürüme mesafesinde Ankara Üniversitesi oyuncak müzesine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Trambolin Park AnkaraTrambolin Park AnkaraTrambolin Park Ankara

Yaş, boy, kilo gibi sınırların bulunmadığı Trambolin Park Ankara’da çocuğunuzla eğlenceli vakitler geçirmeye ne dersiniz? 85 adet trambolinin yanı sıra, tırmanma duvari, sünger havuzu ve balange board gibi birçok faliyet gerçekleştirebileceğiniz Trambolin Park Ankara’da özgürce zıplamaya hazır mısınız?

Trambolin Park Ankara’ya nasıl gidilir?

Trambolin Park Ankara’ya ulaşım oldukça basittir. Trambolin Park Ankara Antares AVM’de bulunmaktadır. Antares için Hastane durağında inip dolmuş ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankamall macera adasıAnkamall macera adası Ankamall macera adası

Macera ormanı, macera kasabası ve kum havuzu gibi birçok alanın bulunduğu macera adasında 7D sinema dahip daha birçok eğlenceli alan bulunmaktadır. Çocuğunuzun özgürce vakit geçirip enerjisini dökebileceği en güzel alan tabiki Ankamall macera adası.

Ankamall macera adasına nasıl gidilir?

Ankamall macera adasına metro üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Akköprü durağında inmeniz yeterli olacaktır.

Tepetaklak ev Neşeli KöyTepetaklak ev Neşeli KöyTepetaklak ev Neşeli Köy

Sabah 10:00 ve akşam 19:00 saatleri arasında faliyet gösteren Tepetaklak ev, çocukların sürekli olarak gelmek isteyeceği bir yer olacağına garanti ediyoruz. ”Hayatım biranda alt üst oldu.’ lafının karşılığını tamda burada görmeniz mümkün. Eğlenceli vakit geçirebileceğiniz hemde birbirinden çılgın fotoğraflar çekebileceğiniz tepetaklak eve en kısa zamanda gitmeniz, bizden tavsiye.

Tepetaklak ev Neşeli Köy’e nasıl ulaşım sağlanır?

Tepetaklak ev Neşeli Köy’e 112-2, 339-5, 528-3 hattı otobüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sincan evcil hayvanlar parkıSincan evcil hayvanlar parkı Sincan evcil hayvanlar parkı

Birbirinden farklı hayvanlara ev sahipliği yapan Sincan evcil hayvanlar parkını daha önceden duydunuz mu? Çocuğunuza birbirinden farklı hayvanları tanıtarak oldukça kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

Sincan evcil hayvanlar parkına nasıl gidilir?

Sincan evcil hayvanlar parkının yakınında metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Harikalar Diyarı durağında inerek 15 dakika yürüme mesafesindedir.

Kaynak: Cemre

Ankara çocuklar için gezilecek yerler Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum