Ceren Yaldız

Ceren Yaldız özellikle TikTok uygulamasıyla tanınmış olan bir sosyal medya fenomenidir. TikTok’da tanındıktan sonra diğer sosyal medya hesaplarında da aktif olarak içerik üretmeye başlamıştır. TikTok’dan sonra İnstagram’da kullandığı ürünleri tanıtarak reklam almaya başlamıştır. 

Daha sonrasında kısa zamanda binlerce kişiye hitap etmeyi başardı. Kariyer basamaklarını hızla yükselmesinden sonra güzelliği de Instagram hesabına gönderilerle birçok genç kıza örnek olmayı başardı. Peki Ceren Yaldız kimdir? Gelin hep beraber sempatik sosyal medya fenomeni hakkında daha detaylı bilgi sahibi olalım.

Ceren YaldızCeren YaldızCeren Yaldız

İçindekiler

 • Ceren Yaldız Kimdir?
 • Ceren Yaldız Kaç Yaşında?
 • Ceren Yaldız Evli Mi?
 • Ceren Yaldız Mesleği Nedir?
 • Ceren Yaldız Telefon Numarası
 • Ceren Yaldız Nasıl Tanındı?
 • Ceren Yaldız Fotoğrafları
 • Ceren Yaldız Boyu
 • Ceren Yaldız Ara Ara Şarkı Sözleri
 • Ceren Yaldız Hamile Mi?
 • Ceren Yaldız Doğurdu Mu?
 • Ceren Yaldız Doğurdu!
 • Ceren Yaldız Bebeği
 • Ceren Yaldız Fotoğrafları

Ceren Yaldız Kimdir?

Ceren Yaldız bugünlerde adını sıkça duyduğumuz Sosyal medya fenomenidir. Özellikle TikTok’da ürettiği kaliteli ve izlenme seyri yüksek içerikleriyle karşımıza çıkmaktadır. Peki Ceren Yaldız kim?

Her gün yeni ve farklı içerikler üreterek takipçilerinin sevgisini ve ilgisini kazanmayı başarmıştır. Çektiği videolarda genellikle ön planda kendisi bulunmaktadır. Bazen arkadaşlarıyla da içerikler üretmektedir. Renkli ve enerjik bir karaktere sahip olması ürettiği içeriklere de oldukça yansımaktadır. İzleyenlerine geçirdiği enerjisiyle kendini izlettirmeyi başardı. 

Binlerce kişiye kısa zamanda hitap etmeyi başaran Ceren Yaldız yıldızını hala sosyal medyada göstermektedir.

Ceren YaldızCeren YaldızCeren Yaldız Kaç Yaşında?

Sempatikliği ve güzelliği ile sosyal medyada oldukça sık konuşulan Ceren Yaldız kaç yaşında? Güzelliği ve fit vücudu ile Tik Tok platformunda oldukça gündeme gelmişti. Bununla birlikte öncelikle doğum tarihi merak edildi.

Gündeme katılmış olduğu bir canlı yayında fenalaşması ile geldi. Şu anda bir hastalığı bulunmamakla birlikte hayatına sağlıklı olarak devam etmektedir. 

Bu merak edilen bilgilerin üzerine Ceren Yaldız doğum tarihi ile de oldukça merak edildi. Ceren Yaldız 7 Şubat 2002 yılında dünyaya gelmiştir. Yaldız kova burcuna sahip olduğunu ve burcunun özelliklerini taşıdığını belirtmiştir. Kendisi biz yazımızı yazarken 21 yaşındadır.

Ceren YaldızCeren YaldızCeren Yaldız Evli Mi?

Ece Ronay’dan sonra evliliği oldukça sık konuşulan sosyal medya fenomeni Ceren Yaldız evli mi? Sorusu özellikle Ceren Yaldız’ı tanımayanlar tarafından oldukça araştırıldı. 

Yaldız aslında canlı yayınlarında defalarca kez evleneceğini açıklamıştır. Lakin bir çok fenomenin inanmamasıyla karşı karşıya kaldı. Belli bir zaman geçtikten sonra mutlu evliliğini sosyal medyaya taşımıştır.

Durum böyle olunca da Ceren Yaldız eşi oldukça merak edildi. Ceren Yaldız’ın eşi Burak Işık’tır. Burak’ında tıpkı Ceren Yaldız gibi sosyal medya fenomeni olduğu bilinmektedir. 

Ceren YaldızCeren YaldızCeren Yaldız Mesleği Nedir?

Şu an da birçok sosyal medya uygulamasında göz önünde olan ünlü fenomen birçok platformda içerik üretmeye devam etmektedir. Bununla birlikte arama motorlarında Ceren Yaldız mesleği nedir? Sorusu oldukça popüler oldu.

Ceren Yaldız’ın mesleği İnfluencer’dır. Kendisi aktif olarak İnfluencer olarak gelirini sağlamaktadır. Sosyal medyada içerik üreterek hayatını devam ettiren Ceren Yaldız’ın kaliteli içeriklerini fark eden birçok firma Ceren Yaldız’a reklam filmi gibi tekliflerde bulunmuşlardır. Birçok ünlü markanın reklam filminde oynamıştır. 2016 yılında bir arkadaşının yanında otururken Tik Tok uygulamasını gören Yaldız, uygulamayı beğenerek kendisi de içerik paylaşmaya başlamıştır. İçeriklerinin kalitesini fark edip takip etmeye başlayan kullanıcı sayısı günden güne hızlanarak artmıştır. 

Ceren YaldızCeren YaldızCeren Yaldız Telefon Numarası

Google arama motorlarında birçok kişi Influencerların telefon numaraları aratıldı. Bu Influencerlar arasında Ceren Yaldız’ın telefon numarası da oldukça sık aratıldı. Lakin kendisi bu konuda herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamıştır.

Bu bilgilere ek olarak aslen Bursalı olan Ceren Yaldız fenomen olduktan sonra Antalya’ taşınmıştır. Artık hayatına Antalya’da devam etmektedir. Antalya ya taşındıktan sonra daha fazla içerik üretmeye başlamıştır. Tam olarak ev adresi özel hayata girdiği için bir bilgi bulunmamaktadır.

Ceren YaldızCeren YaldızCeren Yaldız Nasıl Tanındı?

Ceren Yaldız sosyal medyaya içerik üreterek tanınmış fenomenlerdendir. Peki başka Ceren Yaldız nasıl tanındı? Kendisine ünlü markalardan reklam teklifleri gelince Ceren Yaldız’ın ışığı bir hayli parladı.

Aynı zamanda Ceren Yaldız Tik Tok platformunda da aktif bir şekilde içerik üretmektedir. Ek olarak Instagram hesabı üzerinden de fanları ile sık sık iletişimdedir. Bu iletişimi canlı yayın üzerinden sağlamaktadır.

Ceren YaldızCeren YaldızCeren Yaldız Fotoğrafları

Ceren birçok içerik üretmekte olup aralarında en dikkat edilenlerden birisi de fotoğraflarıdır. Fotoğraf çekme ve çekilme konusunda kendisini geliştiren Ceren Yaldız fotoğrafları ile uzun zamandır dikkat çekmektedir. Çünkü 2021 yılına geldiğimizde paylaştığı fotoğrafların kalitesi ön plana çıkmaktadır. 

Dış ve iç mekan çekimlerinde kaliteli fotoğraflar paylaşmaktadır. Özellikle İnstagram üzerinden paylaştığı fotoğrafları birçok kesim tarafından beğenilmekte ve ilgi görmektedir. Bununla birlikte kısa zamanda oldukça ilgi çekmektedir. Yinede bir kesim Ceren Yaldız shop mu yapıyor? Sorusunu oldukça sık sormaya başladı. Her ne kadar fotoğrafları ile oynandığı düşünülse de zaten Ceren Yaldız videolarında gerek makyajsız gerekse günlük halinde kamera karşısına geçmektedir. Dolayısıyla Yaldız her haliyle güzel olduğunu herkese göstermiştir.

Instagram hesabından ziyade kendisi TikTok videolarında makyajsız halini paylaşmaktadır. Değişim videolarına önem veren Ceren Yaldız makyajsız hali ile de oldukça güzeldir.

Ceren YaldızCeren YaldızCeren Yaldız Boyu

Yaldız güzelliği ve fiziğiyle tüm dikkatleri üstüne çekmiş ve kilosu ve boyu merak edilmeye başlanmıştır. Ceren Yaldız boyu 1,68 cm’dir. 50 kg kilosu ile fit ve güzel bir fiziğe sahiptir. Fiziğinin bu kadar iyi olmasını düzenli spor yapmasına diyet programları uygulamasına ve dans etmesine bağlı olduğunu söyleyebiliriz. 

Özellikle Influencerlar arasında Ceren Yaldız boy kilo olarak oldukça orantılı bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz. 

Ceren YaldızCeren YaldızCeren Yaldız Ara Ara Şarkı Sözleri

Geçtiğimiz günlerde şarkı çıkararak gündeme gelen Ceren Yaldız Ara Ara şarkı sözleri ile de ışığını parlattı. Aşağıda sizin için Ara Ara şarkısının sözlerini derledik.

Ara ara beni arar ama dönemem

Anca yana yana söner, kendini kül eder

Neye yarar tüm bu çaban bunu bilemem

Dikkat yaldızım kör eder

Ara ara beni arar ama dönemem

Anca yana yana söner, kendini kül eder

Neye yarar tüm bu çaban bunu bilemem

Dikkat yaldızım kör eder

Ben dönemem çünkü

Unuttum bile dünü

Umrumda da değil

Olanlara bence yeterince güldük

Uçtum, kanatlandım en dibi de gördüm

Uç Bucaksız gezip tozup sonra geri döndün

Işıl ışıl gece karanlığa döndü

Işıklarım teker teker ardına söndü

Ara ara beni arar ama dönemem

Anca yana yana söner, kendini kül eder

Neye yarar tüm bu çaban bunu bilemem

Dikkat yaldızım kör eder

Ara ara beni arar ama dönemem

Anca yana yana söner, kendini kül eder

Neye yarar tüm bu çaban bunu bilemem

Dikkat yaldızım kör eder (yaldızım kör eder, yaldızım kör eder)

Yaldızım kör eder (yaldızım kör eder, yaldızım kör eder)

Yaldızım kör eder

Parlıyo’ yaldızım elmas gibi

Fazla göz alıcı, değmesin nazar (nazar)

Farkedersin baksan uzaktan

Yağsın, dolsun üzerime karlar (karlar)

Zaman akar, tiktak

Etmelisin dikkat

Dinler bunu tekrar, edemezse idrak

Ara ara beni arar ama dönemem

Anca yana yana söner, kendini kül eder

Neye yarar tüm bu çaban bunu bilemem

Dikkat yaldızım kör eder

Ara ara beni arar ama dönemem

Anca yana yana söner, kendini kül eder

Neye yarar tüm bu çaban bunu bilemem

Dikkat yaldızım kör eder

Ara ara beni arar ama dönemem

Anca yana yana söner, kendini kül eder

Neye yarar tüm bu çaban bunu bilemem

Dikkat yaldızım kör eder

Ara ara beni arar ama dönemem

Anca yana yana söner, kendini kül eder

Neye yarar tüm bu çaban bunu bilemem

Dikkat yaldızım kör eder

Ceren YaldızCeren YaldızCeren Yaldız Hamile Mi?

Tıpkı bir çok sosyal medya fenomeni gibi kısa zamanda büyük bir kemik kitleye ulaşmayı başaran Ceren Yaldız hamile mi?

Geçtiğimiz yıl kendisi gibi fenomen Burak Işık ile dünya evine giren Ceren Yaldız sevindirici bir haberi canlı yayında takipçileri ile paylaştı. Ceren Yaldız hamile olduğunu fanlarına duyurdu. Bunun üzerine Yaldız’ın fanlari bebek hakkında Ceren’e bir çok soru sordu. Bunlardan en sık sorulan soru ise Ceren Yaldız’ın çocuğunun cinsiyeti oldu.

Geçtiğimiz aylarda Yaldız Instagram hesabına eşi ile birlikte mutlu bir gönderi paylaştı. Gönderinin bebek cinsiyet öğrenme partisinde çekilmiş olduğu görüldü. Yaldız bebeğinin erkek olduğunu takipçilerine duyurdu.

Cinsiyetinin öğrenilmesinden sonra yine Yaldız’ın fanları bu kez de bebeğin adını oldukça merak etti. Ceren Yaldız’ın çocuğunun ismi Atlas’tır. Atlas’ın daha şimdiden annesi fenomen Ceren Yaldız tarafından yönetilmekte olan bir Instagram hesabı vardır.

Ceren YaldızCeren YaldızCeren Yaldız Doğurdu Mu?

Hamileliği ile sosyal medyada yankı uyandıran Ceren Yaldız doğurdu mu? sorusu da oldukça merak edildi.

Hamileliğinin en başından itibaren sosyal medyada fanlari ile iletişim halinde olan  Yaldız biz yazımızı yazarken henüz doğurmamıştır.

Ekstra bir bilgi gelmesi halinde yazımız güncellenecektir. En güncel bilgiler için bizleri takip etmeyi unutmayın.

(Güncelleme)

Ceren YaldızCeren YaldızCeren Yaldız Doğurdu!

Geçtiğimiz saatlerde anne olan Ceren Yaldız takipçilerine 1 gün önceden Instagram’da yayınladığı bir yazı ile haber verdi. Bununla beraber kendisinden ziyade Ceren Yaldız çocuğu da merak edildi. Sosyal medya fenomeni şu sözlere yer verdi:

”Yarın atlasım geliyor. Ben aslında sancılarım bundan 2 3 hafta önce başladığında doğum olacak zannettim. Hatta sizlere söylemiştim doğum çantası hazırladım falan diye. Neyseki onlar yalancı sancılarmış. Yoksa bayağı erken doğum olmuş olacaktı. İki gün önce kontrole gittiğimizde doktorumuz atlasın kalp atışları ve suyu istediğim gibi değil dedi. Biraz bekledik ve bugün gittiğimizde yine aynı şeyle karşılaştık. Normal doğum istiyordum ama normal için beklemek riskli olacağını öğrendik. O yüzden yarın sabahtan ben sezeryan doğuma giriyorum. Duygularımı ifade edemem. Gerçekten daha önce hissettiğim bir şey var içimde. Dua edin bol bol atlası sağlıkla kucağıma alayım. Sabah zaten Story atar sizlerde merakta bırakmam.”

Ceren YaldızCeren YaldızCeren Yaldız Bebeği

21 yaşındaki başarılı sosyal medya fenomeni geçtiğimiz günlerde doğum yaptı. Bununla beraber Ceren’in bebeği merak edildi. Ceren Yaldız çocuğunun ismi Atlas’tır. Şimdiden Atlas adına açılan fan sayfaları göze çarpmıştır. Aynı zamanda Ceren sade bir cinsiyet partisi ile de bebeğinin cinsiyetini fanları ile paylaşmıştır.

Sosyal medyada kız ve erkek olarak iki gruba ayrılsalarda patlanan balonda mavi renk çıkmıştır. Yani Ceren Yaldız bebeğinin cinsiyeti erkektir.

Ceren YaldızCeren YaldızCeren Yaldız Fotoğrafları

Başarılı sosyal medya fenomeni birçok platformda yerini almayı başarmıştır. Kendisi aktif olarak ınstagram ve Tik Tok kullanmaktadır. Bununla beraber Ceren Yaldız en güzel fotoğrafları Instagram üzerinde yer almaktadır. Kendisi aynı zamanda gittiği yerleri Instagram storysinde takipçileri ile paylaşmaktadır. Ek olarak eşi ile olan fotoğraflarını da burada paylaşmaktadır.

Her fenomende olduğu gibi Ceren Yaldız’ında fan hesapları bulunmaktadır. Bu fan hesaplarından Ceren Yaldız havalı fotoğrafları paylaşılmaktadır. Bu hesaplar Yaldız’ın videolarından ve canlı yayınlarından ekran kopyası alarak kendisinin en havalı açılarını yakalamaktadırlar.

Kaynak: Cemre

Ceren Yaldız Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum