Kısmetse Olur Sedat Polat Kimdir?

Kısmetse Olur Sedat Polat kimdir? Yarışmanın en başından beri duruşu ve özgüveni ile dikkatleri üzerine toplayan Polat hakkında bir çok soruyu beraberinde getirdi. Bunlar arasında özellikle nereli olduğu, boyunun kaç olduğu ve Kısmetse Olur programının ilk bölümünde burcunu söylememesinden dolayı burcuda merak edilenler arasında.

Naylon, Antipatik, Emin Oldum ve Hedef gibi şarkılarıyla binlerce beğeni toplayan Sedat Polat hız kesmeden şarkılarına da devam ediyor. Küçük yaşlardan itibaren rap müzik ile ilgilendiğini belirten Sedat gerek YouTube hesabında gerekse Instagram hesabında takipçileri ile sık sık iletişim kurmaktadır. Aynı zamanda şimdilerde diğer Kısmetse Olur programının yarışmacılarıyla canlı yayınlar açmaktadır. Bu canlı yayınlarda da gerek takipçilerinden gelen sorular olsun gerekse hakkında merak edilenleri paylaşmaktadır.

Yazımızda son zamanlarda pozitif oylarının artış göstermesi ile dikkatleri üzerine toplayan Kısmetse Olur erkekler evinin favori ismi Sedat Polat hakkında bilinmeyenleri derledik.

Kısmetse Olur Sedat Polat Kimdir?Kısmetse Olur Sedat Polat Kimdir?

İçindekiler

  • Kısmetse Olur Sedat Polat Kimdir?
  • Kısmetse Olur Sedat Polat Elendi Mi?
  • Kısmetse Olur Sedat ve Elif

Kısmetse Olur Sedat Polat Kimdir?

Kısmetse Olur Sedat Polat kimdir? Programının sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği Kısmetse Olur programında yarışmacı olan Sedat Polat haftalardır aşk yaşamamıştı. İlk bölümden itibaren dürüstlüğü ve duruşu izleyenlerin dikkatini toplamıştı. Daha sonralarında erkekler evinin yakışıklı ismi Erhan ile tartışmasıyla gündeme geldi. ikili arasında halen ipler çok gergin. 

Özellikle Kısmetse Olur yarışmasının ilk bölümünde TikToker Aybüke’ye ‘’Sana hiç saygı duymuyorum.’’ cümlesi ile çok konuşuldu. Biranda negatif oyları artan Sedat’ın uzun bir süre pozitif oy sayısı düşük kaldı. Lakin daha sonradan Merve ve Zeyd’in elenmesi üzerine 2 yeni yarışmacı daha eklendi. Kızlar evine Elif ve erkekler evine ise Çağrı Özer geldi. 

Yeni yarışmacı 19 yaşındaki Elif ile tanışma yoluna giren Sedat programda ‘’Elif Polat’ını arıyormuş. Çok uzakta aramasın Polat’ı burda.’’ diyerek duygularını belli etmişti.

Bu bilgilere ek olarak Kısmetse Olur Sedat Polat yaş konusu Polat’ın hayranlarını bir hayli merak ettirdi. 24 yaşındaki genç yarışmacı aynı zamanda yarışmacı olmanın yanı sıra rap müzik ile de ilgilenmektedir. Özellikle yarışmada Antipatik şarkısının spoilerını veren Sedat şarkının çıkması ile bir hayli patladı. Ardından yeni yarışmacı Elif ile aşk yaşaması Sedat’ın pozitif oylarını bir hayli yükseltti.

Kars Sarıkamışlı olan sempatik yarışmacı İstanbul’da yaşamaktadır. Ne zamandan beri bilinmemekle birlikte burcunu da yarışma boyunca saklaması hayranlarının araştırmasına neden oldu. Arama motorları Kısmetse Olur programının ilk bölümünden itibaren Kısmetse Olur Sedat Polat burcu olarak aratıldı. Kendisi ilk bölümde ‘’Beni hangi burç ile iyi anlaşıyorsanız o burç olarak düşünebilirsiniz.’’ ifadesinde bulunmuştu. Lakin Instagram üzerinde yapmış olduğu paylaşımlarda kendisinin Kova burcu erkeği olduğunu öğrendik. Polat’ın Kova burcu erkeğinin pozitif tüm yönlerini taşıdığını görmekteyiz. Dürüst olmak, sempatiklik gibi.

Sedat özellikle yarışmada yakışıklılığı ile de fan kitlesi toplamayı başardı. Adına onlarda fan sayfası açıldı ve burada hayranları Sedat’a olan sevgisini gerek gönderilerle gerekse storylerle ifade etti. Buna kayıtsız kalmayan Kısmetse Olur Sedat Polat Instagram canlı yayınlarını arttırarak takipçileri ile iletişimi koparmadı. Aynı zamanda kendisi sosyal medya hesaplarında birbirinden yakışıklı pozlarınıda paylaşmaktadır.

Kısmetse Olur Sedat Polat Kimdir?Kısmetse Olur Sedat Polat Kimdir?Kısmetse Olur Sedat Polat Elendi Mi?

Youtube’da haftanın 6 günü yayınlanan Kısmetse Olur programı reytingleri toplamaya devam ediyor. Bununla birlikte elemelerde her hafta durmadan devam ediyor. İlk hafta erkekler evinden Kaan Seyhan elendi. 2. haftada ise kızlar evinde Tuğçe Aleyna veda etti. 3. haftada ise oyların eşit çıkması üzerine favoriler kimseyi koruyamadı. Dolayısıyla erkekler evinden Zeyd Gümüştutan ve kızlar evinden Merve Demirbilek elendi.

Kısmetse Olur Sedat Polat rap dünyasında tanınmaya başlanan isimlerden bir tanesidir. Dolayısıyla Kısmetse Olur yarışmasından sonra daha da tanındı. Durum böyleyken hayranları Sedat’ın elenmemesi için günden güne pozitif oylarını arttırmaya başladı. Biz yazımızı yazarken Sedat Polat Kısmetse Olur yarışmasından elenmemiştir.

Kısmetse Olur Sedat ve Elif

Sevilen yarışma programında 9 kız 9 erkek farklı evlerde bulunarak aşk yaşamaktadırlar. Burada en çok sevilen çift Kısmetse Olur Sedat ve Elif oldu. Sonradan yarışmaya dahil olan Elif’in eve geldiği ilk günden beri Sedat ile aşk yaşamaktadırlar. Lakin ikili arasında son zamanlarda her ne kadar sular durulmasa da ikisi sıkça Twitter üzerinden takipçileri tarafından shiplenmektedir.

Kaynak: Cemre

Kısmetse Olur Sedat Polat Kimdir? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum