Düğüm Büyüsü Nedir? Nasıl Bozulur?

Düğüm büyüsü, bir kişiyi başka birine bağlamak amacıyla yapılan büyülerdir. Aşk büyülerinden biri olarak bilinen bu büyüler, birçok kişi tarafından yapılır. Evinden uzaklaşan koca, eski sevgili ve daha birçok kişiye etki eden büyülerden biridir. Peki, düğüm büyüsü nedir? İçeriğimizde bu büyüyle alakalı ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İçindekiler

 • Düğüm Büyüsü Nedir?
 • Düğüm Büyüsü Ne İçin Yapılır?
 • Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?
 • Düğüm Büyüsü Çeşitleri
  • 41 Düğüm Büyüsü
  • Kırmızı İple Düğüm Büyüsü
  • 40 Düğüm Büyüsü
  • 7 Düğüm Büyüsü
  • 11 Düğüm Büyüsü
 • Düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur?
 • Sıkça Sorulan Sorular

Düğüm Büyüsü Nedir?

Düğüm büyüsü nedir?” sorusunun cevabı, sevdiği kişiyi kendine bağlamak isteyenler tarafından sıkça merak edilir. Bu büyü, yüzyıllar öncesinden beri yapılan bir bağlama büyüsüdür. Genellikle evli kadınların kocalarını eve bağlaması amacıyla yapılır. Böylece gözü dışarıda olan ve evinden uzaklaşan koca, çocuklarına ve eşine daha sadık bir hale gelir.

Sevilen kişiyi kendine aşık etme için de en çok bu büyü kullanılır. Örneğin, sevdiğiniz bir erkek var ve size yüz vermiyor. İşte böyle bir durumda düğüm büyüsünü yaptırmanız mümkündür. Ancak söylemeliyiz ki bu büyüler, uzman bir medyum aracılığıyla gerçekleşmelidir. Masumane duygularla yapılsa bile her büyü gibi düğüm büyüsü de tehlikelidir.

Düğüm büyüsü nedir?” sorusu dışında günah olup olmadığı merak edilenler arasındadır. Bu büyü, genellikle temiz, saf duyguları içinde barındırıyorsa beyaz büyüdür. Ancak bir kişiyi, eşinden ayırıp başka birine aşık etmek amacı taşıyorsa kara büyü sınıfına girer. Yani büyünün niyeti, tamamen size bağlıdır. Bu nedenle unutmamalısınız ki kara büyüler, dinimizce çok büyük günahtır.

Düğüm Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Düğüm büyüsü genellikle ilişkiye bağlama amacı taşır.

Düğüm büyüsünün amacı, bir kişiyi başkasına bağlamaktır. Evden uzaklaşan koca, ayrılan sevgili ve daha birçok kişinin birine bağlanmasını sağlar. Ancak büyünün etki etmesi için bir medyumla çalışmak gerekir. Zira büyülerde söylenen tılsımlı sözlerin doğru okunması ve şekillerin düzgün biçimde çizilmesi çok önemlidir.

Büyüyle alakanız yoksa uzman bir medyuma gitmelisiniz. Bunun için internetten ufak bir araştırma yapmanız mümkündür. Yorumlara bakarak kişilerin medyumdan nasıl bir etki aldığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca medyuma gittiğiniz zaman size gerekli tüm bilgiler verilir. Mutlaka buna harfiyen uyun. Şayet büyü yaptırmak, her zaman içerisinde tehlike barındırır ve dikkat etmezseniz riske girersiniz.

Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgilisini, eşini kendine bağlamak isteyenler, düğüm atarak aşık etme büyüsünün nasıl yapıldığını merak eder. Bu büyünün yapılması için genellikle kırmızı bir ipe ihtiyaç vardır. Ancak ipe düğüm atmadan evvel gözleriniz kapalı şekilde üç defa besmele çekmelisiniz. Sonrasında kimsenin sizi rahatsız edemeyeceği, kimsesiz ve sakin bir odaya geçin.

Genellikle düğüm büyüsünün gece geç saatlerde, herkes uyuduktan sonra yapılması önerilir. Aynı zamanda ipin mutlaka kırmızı olmasına dikkat etmelisiniz. Başka renkte bir iplerin çok daha farklı anlamları vardır. Kırmızı, bağlama büyüsünün amacına uygundur. Bunun yanında ipin uzunluğunun yarım metre kadar olması gerekir.

İpin rengi ve boyutu tamamsa karşınıza alın ve 3 defa belirli yerlerine kuvvetli düğümler atın. Bu noktada düğümlerin bir daha açılmayacağından emin olmanız gerekiyor. Çünkü büyünün bozulması için düğümlerin çözülmüş olması yeterlidir.

Düğümleri tamamladıktan sonra yapmanız gereken büyüyü yaptığınız kişinin kapısına ipi yerleştirmektir. Ancak ipi kimsenin görmediğinden emin olmalı ve daha sonrasında “Allahümme  innâ neûzübike min cüdâi’l füc’eti” duasını 10 defa okumalısınız.

Düğümlü ipi bıraktıktan sonra evinize geri dönün. Bir bardak saf ve temiz su alıp aynı duayı üç defa okuyun ve suyu için. Artık düğüm büyüsünü yaptığınıza göre etkisini bekleyebilirsiniz. Büyünün etki süresi, yapan kişiye, niyetin gerçekliğine ve büyü yapılana bağlı olarak değişiklik gösterir.

Düğüm Büyüsü ÇeşitleriDüğüm büyüsünün birkaç farklı çeşidi vardır.

Bir kişiyi kendinize bağlamak için çeşitli düğüm büyüleri vardır. Bu büyüler, etki hızına ve ihtiyacınıza göre değişiklik gösterir. En doğru büyüye medyum hocalar karar verir. Adından da anlaşılacağı üzere bu büyü için ihtiyacınız olan iptir. Ancak ipler, renklerine göre farklı işlemler için kullanılır. Genel olarak düğüm büyüsünde kullanılan renklerin anlamları aşağıdaki gibidir:

 • Kırmızı: Aşk için kullanılan renktir.
 • Mor: İlişkiyi monotonlaşmak çıkarmak için kullanılır.
 • Siyah: Kişinin kara sevdaya düşmesi ve ondan başka kimseyi görmemesi üzerinedir.
 • 7 Renkli: En etkili bağlama büyüsünde kullanılan iptir.

Büyü yaparken önemli olan niyete uygun rengi seçmektir. Aynı zamanda büyüyü yaptırdıktan sonra bakımlara devam etmelisiniz. Aksi takdirde hangi renk ip kullanılırsa kullanılsın sıkıntıya düşmeniz muhtemeldir.

“Yumurta büyüsü nedir?” yazımıza göz atarak büyü hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

41 Düğüm Büyüsü

Düğüm büyüsü nedir?” sorusundan sonra en etkili büyü çeşitleri birçok kişi tarafından sorulur. 41 düğüm büyüsü, bunlar arasında etkisini kısa sürede gösterir. Ancak bu büyüyü tek başınıza evde denemek, doğru değildir. İşin sonunda kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun için uzman bir medyum hocadan bilgi almanız gerekir.

41 düğüm büyüsü, aşağıdaki şekilde uygulanır:

 • Büyünün yapılacağı zaman kadınların regli dönemine denk gelmelidir.
 • Medyum hoca tarafından istenen malzemeler temin edilmelidir.
 • Hoca, malzemelerin eksiksiz biçimde hazırlanmasından sonra büyüye başlar. Bu sırada 41 düğüm duası

Yukarıdaki aşamalar sonunda büyü, etkisini yaklaşık olarak 2 hafta içerisinde gösterir. Bu büyünün etkisi altındaki kişi, tamamen yalnızlaşır ve büyü yapandan başka kimseyi gözü görmez.

Kırmızı İple Düğüm Büyüsü

Düğüm büyüsünde kırmızı ip kullanılması, bir kişiyi aşk için bağlamaktır. Özellikle karı ve kocanın evliliklerinin yoluna girmesi amacıyla yapılır. Bunun için medyum hocanın söylediği uzunlukta kırmızı bir ipe ihtiyaç vardır.

Bu ipe medyum hoca düğüm atarken dualar okur. Bu tılsımlı sözlerin doğru bir biçimde okunması çok önemlidir. Ardından büyü tamamlandıktan sonra büyü yapılanın kapısının eşiğine ip bırakılır. Birkaç hafta içerisinde büyü etki göstermeye başlar. Büyü yapan kişiye karşı, sevgi, saygı ve merhamet artar. Koca, evine ve çocuklarına bağlı biri haline gelir.

40 Düğüm Büyüsü

40 düğüm büyüsü, internette en fazla araştırılan büyülerden biridir. Bu büyü için çeşitli varyasyonları vardır. Sizin için en doğru ve etkilisi, medyum hoca tarafından belirlenir. Genellikle büyüde bir ip kullanılır ve çeşitli materyallerle ipe düğümler atılır. Daha sonrasında 40 düğüm duası ile bu düğümler sağlamlaştırılır.

7 Düğüm Büyüsü

Sevgililerin ve evli çiftlerin birbirine sıkı sıkıya aşık olması için yapılan bir diğer büyüdür. Özellikle evliliklerini aşk duygusuyla sağlamlaştırmak isteyenler bu büyüyü yapar. Büyü için sadece ipin olması yeterlidir. Ardından ipe düğümler atılarak büyü tamamlanır. Ancak kolay gibi görünse de büyünün uzman bir medyum tarafından yapılması önerilir.

Büyü esnasında 7 düğüm duası okunur. Haliyle bu tılsımlı sözlerin doğru biçimde okunması çok önemlidir. Aynı zamanda büyünün daha etkili olması için farklı malzemelere ihtiyaç duyulur. Saç teli, kişisel eşya ve fotoğraf gibi eşyalar bunlardan bazılarıdır.

Büyü tamamlandıktan sonra kısa sürede etkisini gösterir. Genellikle 2 hafta içerisinde koca, evine bağlı biri haline gelir.

11 Düğüm Büyüsü

Medyum hoca ile yapılması gereken büyülerden biri, 11 düğüm büyüsüdür. Bu büyünün yapılışı esnasında dikkat edilmesi gereken birçok konu vardır. İpin yanında büyü yapılacak kişinin saç teli, tırnağı veya kişisel eşyası olmadır. Büyünün yapılışında çoğu zaman aşağıdaki adımlar izlenir:

 • Saç teli, tırnak veya kan bir gece boyunca suda bekletilir.
 • Bir gece boyunca bekleyen suya ipin ucu sokulup geri çıkartılır.
 • İyi niyetlerle ipin ucuna düğüm atılır. Bu esnada 11 düğüm duası

İşlemin tamamlanmasının ardından ipin toprağa gömülmesi gerekir. Etki, süresi büyü yapana ve çiftlerin ilişki durumuna bağlı olarak değişiklik gösterir. Ancak büyünün etki süresinin genel olarak 5 yıl sürdüğü biliniyor.

Düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yöntemini bildiğinizde düğüm büyüsü kolayca bozulabilir.

Yapılışı kadar düğüm büyüsünün bozulma işlemi de zordur. Unutmayın ki bu büyülerde görünmeyen varlıklar devreye girer. Eğer bir kişide düğüm büyüsü olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle medyuma gitmelisiniz. Çünkü nasıl bir işlem yapıldığını en iyi medyumlar bilir.

Düğüm büyüsü bozma işleminde bir bardak su kullanılır. Bu suya;

 • Düğüm büyüsü benden uzak olsun,
 • Düğüm büyüsünün bağlarından kendini kurtarıyorum,
 • Benden uzaklaş düğüm büyüsü sözleri sırasıyla 10 defa söylenir.

Elinize iki parça ip alın ve sonradan çözülecek biçimde ipi bağlayın. Bağladığınız ipi suyun içine atıp bir gün boyunca bekletin. Çıkarttığınız zaman kurumasını beklemeniz gerekir. Kuruduktan sonra ipleri çözün ve ayrı saksılar içerisine gömün. 7 gün boyunca “Düğüm büyüsü bozulsun” cümlesini yineleyin. Yaklaşık olarak bir hafta içinde düğüm büyüsü bozulmaya başlar ve yavaş yavaş etkisini yitirir.

Sıkça Sorulan Sorular Düğüm Büyüsünde Kullanılan Renklerin Anlamı Var mı? Evet, büyü esnasında ipin renklerinin anlamı vardır. En sık kullanılan kırmızı ip aşkı için bağlamayı temsil eder. Mor, monotonluktan çıkmayı ifade ederken siyah ip kişiyi kara sevdaya düşürmek için kullanılır. İpe Düğüm Atılarak Yapılan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü çeşidine göre bozulma işlemi farklılık gösterir. Bu nedenle büyü bozma işlemlerinde bir medyuma gitmek çok daha doğrudur. Büyü Olan İnsanda Ne Gibi Belirtiler Olur? Düğüm büyüleri, çeşitlerine göre çok etkili büyüler arasında yer alır. Genellikle büyü yapılan kişide halsizlik ve uykusuzluk belirtileri görülür. Bunun yanında büyüye maruz kalan sürekli büyü yapanı düşünür, ondan başka hayatı yokmuş gibi davranır.

Kaynak: Cemre

Düğüm Büyüsü Nedir? Nasıl Bozulur? Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum