En İyi Göz Kalemi

Bayanların en çok kullandığı makyaj malzemelerin başında gelen göz kalemi özellikle kullanımı ile gözleri daha güzel göstermektedir. Bu anlamda sevilen göz kalemi kadar sağlıklı olması önemlidir. Özellikle çok çeşidi ve markası ile sağlıklı bir göz kalemi bulmak isteyenler yeni ürünler ile arayışını sürdürmektedir. Böylelikle en iyi göz kalemi arayışı devam eder.

Göz etrafına sürülmesi nedeniyle gözünüzü çok yakından ilgilendiren göz kalemi sağlıksız olması halinde görme yetinizi etkileyecek kadar önemlidir. Bu sebeple her ürün gözünüze sürülmemesi gerekir. Ayrıca kolay sürülebilir olmasının yanında yumuşak bir göz kalemi olması gerekmektedir. Burada göz kaleminin kendisi ve markası kadar uygulanma şeklide önemli olmaktadır.

En İyi Göz Kalemi Markası Hangisi?

Uzun yıllardır sektörde ismini gösteren markalar ile birlikte Türkiye’de bayanlar tarafından çok tercih edilen en iyi göz kalemi listesi şu şekildedir.

·         Sisley phyto Sourcils Perfect 01

·         L’oreal Paris Kahverengi Göz Kalemi

·         Flormar Smoky Eyes Suya Dayanıklı Göz Kalemi

·         Max Faktor Eyefinity Somky 02

·         Maybelline Tatto Liner Jel Göz Kalemi

·         Yves Saint Laurent Dessin Du Regard

·         Yves Rocher Suya Dayanıklı Göz Kalemi

·         Pastel Matte 320

·         Note Smokey 05 Sky Blue Göz Kalemi

·         Avon Glimmerstick Göz Kalemi

Sisley Phyto Sourcils Perfect 01 Göz Kalemi

Türkiye’de satılan en iyi göz kalemi listesinde kendisine ilk sırada yer bulan Sisley Phyto Sourcils Perfect 01 Göz Kalemi zengin renklere sahiptir. Bu anlamda kişinin istediği gibi ipeksi bir görüntü sunar. Parlak ve mat olarak dilediğiniz özelliklerde seçilebilmektedir. Özelikle kontakt lens kullananların tercihen kullanabileceği bir üründür. Bu sayede uzun süre kalıcılık sağlayan ürün göz sağlığınız için de önemli olmaktadır.

L’oreal Paris Kahverengi Göz Kalemi

Uzun yıllardır Kozmetik sektöründe lider konumda olan L’oreal’in ürünü L’oreal Paris Kahverengi Göz Kalemi özellikle göz kalemleri için yoğun renk pikmentlerine sahiptir. Özellikle suya dayanıklı olması nedeniyle bayanlarca tercih ediliyor. Yaklaşık 10 saatlik kalıcılık süresi bulunan ürün listemizde ikinci sırada yer alıyor.

Flormar Smoky Eyes Suya Dayanıklı Göz Kalemi

Özellikle darbe ve suya karşı dayanıklı olması nedeniyle kalıcılık süresi 10 saati bulan Flormar Smoky Eyes Suya Dayanıklı Göz Kalemi listemizde yer bulunan bir ürün. Göze kolay uygulama söz konusudur. Farklı renkler ile kirpiklere nem veren ürün aynı zamanda kirpikleri yumuşak tutmaktadır.

Max Faktor Eyefinity Somky 02

Listemizde 24 saat kalıcılık ömrü bulunan ürün olarak Max Faktor Eyefinity Somky 02 keskin hatlar isteyen kişilerin tercih edebileceği göz kalemidir. Kullanım sonrası dağılma ve topaklanma yapmayan ürün suya dayanıklı olarak sunuluyor. Uzun süre kalıcılık nedeniyle en çok tercih edilen ürünlerden biri olmaktadır.

Kusursuz bir makyaj isteyen hanımlar özellikle göz kalemi ile kendilerini göstermektedir. Bu anlamda göze sürülmesinde dayanıklılık, suya karşı kalıcı olma özelliği ve gözleriniz için sağlıklı olması en önemli etkenler olmaktadır. Uygulanması ile gözlerde buğulu bir hava katar. Gözünüzün iç ve dış kesimlerine uygulayacağınız göz kaleminin yumuşak olması önemlidir. Sürülmesi ile uygulama böylece kolay olmaktadır.

Kaynak: Cemre

En İyi Göz Kalemi Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum