En İyi Kepek Şampuanı

Hemen hemen her insan hayatının bir döneminde muhakkak kepek problemini yaşar. Piyasada bulunan en iyi şampuanları kullansanız bile, eğer şampuan saçlarınızın gerçek ihtiyacına uygun değilse ne yazık ki bu problemin önüne geçemezsiniz. Peki, kepeğe karşı en etkili olan şampuanlar nelerdir? Yazımızın devamını okuyarak bu sorunun cevabını öğrenebilirsiniz.

En Etkili Kepek Şampuanları

Saç derisinin pul pul dökülmesi ile oluşan kepek, her ne kadar olağan ve basit bir problem gibi olsa da bu problemi yaşayan insanın öz güvenini düşürür. Kepeğin çözümü ise oldukça kolaydır. Saç ve cilt tipinize uygun olan bir kepek şampuanı ile kepek probleminizi çözebilirsiniz. İşte en iyi kepek şampuanları...

İlginizi Çekebilir: En İyi Pudra

MARKA

HACİM

Vichy Dercos Anti Dandruff Şampuan

200 ml

Kerastase Specifique Kepek Şampuanı

250 ml

L’oréal Serie Expert Kepek Şampuanı

300 ml

Sinevo Kepeğe Karşı Etkili Şampuan

300 ml

Sebamed Kepek Önleyici Şampuan

400 ml

Vichy Dercos Anti Dandruff Şampuan

Oldukça etkili olan Vichy Dercos Anti Dandruff Şampuan listemize ilk sırada girmeyi hak eden bir üründür. Saçlara hacim kazandırarak ipeksi bir his bırakır. İçeriğinde bulunan özel bileşenler sayesinde saç derisini ve saç köklerini güçlendiren bu kepek şampuanı, düzenli kullanıldığı zaman kepek problemini yüzde yüz çözüyor.

ÖZELLİKLERİ

Ürün Tipi

Standart

Kullanıcı

Erkek - Kadın

Hacim

200 ml

Kerastase Specifique Kepek Şampuanı

Kerastase Specifique Kepek Şampuanı, saçlarda oluşan kuruluk ve yağı ilk kullanımda bile gideren, piyasada bulunan en etkili kepek şampuanlarından bir tanesidir. Saç köklerini güçlendirerek yıpranmaların önüne geçen Kerastase kepek şampuanı, saç derisini rahatlatmaya yardımcı oluyor. Saç içinde bulunan zararlı mikroorganizmaların azalmasını da sağlayan Kerastase Specifique Kepek Şampuanını kadınlar ve erkekler rahatlıkla kullanabilir.

ÖZELLİKLERİ

Ürün Tipi

Standart

Kullanıcı

Erkek - Kadın

Hacim

250 ml

L'oreal Professionnel Serie Expert Kepek Önleyici Şampuan

L’oréal Professionnel Serie Expert Kepek Önleyici Şampuan, ilk kullanımdan itibaren kepek probleminin giderilmesinde etkili olan şampuanlardan bir tanesidir. Saçlardaki görünmeyen kirlerin arınmasını sağlayan bu kepek şampuanı, çok etkili olmasından dolayı en sık tercih edilen ürünlerden olmayı başarmıştır. Her cinsiyet tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilecek olan L’oréal Professionnel Serie Expert Kepek Önleyici Şampuan, düzenli kullanımda kepek sorununu yüzde yüz çözüyor ve saç dersini güçlendirerek ileride alacağı darbelere karşı korumaya alıyor.

ÖZELLİKLERİ

Ürün Tipi

Standart

Kullanıcı

Erkek - Kadın

Hacim

300 ml

Siveno %100 Doğal Kepeğe Karşı Etkili Şampuan

Sinevo %100 Doğal Kepeğe Karşı Etkili Şampuan, içeriğinde bulunan çay ağacı yağı ile kepeğe neden olan mayaların önüne geçiyor. Bu şampuanın kepeğe neden olan maya Malassezia üzerinde BioArge Mikrobiyoloji Laboratuvarı tarafından yapılan araştırmalarda etkili olduğu, ölü derinin hızlı yenilenmesini sağlayarak dökülmeyi ve kepek oluşumunu engellediği gösterilmiştir. İçeriğinde var olan keklik üzümü eksterisi ile kepek önleyici etkisi artarken aynı zamanda saç dökülmesini de etkili bir şekilde önler. Petrokimyasallar, parabenler, SLS ve sentetik köpürtücü maddeler içermeyen şampuan tamamen vegandır.

ÖZELLİKLER

Ürün Tipi

Standart

Kullanıcı

Erkek - Kadın

Hacim

300 ml

Sebamed Kepek Önleyici Şampuan

Sebamed Kepek Önleyici Şampuan, kepek sorununu önlemede oldukça etkili olan ürünlerden bir diğeridir. Sağlıksız saç derisini onaran ve sağlıklı, temiz ve sağlam saç derisi oluşumuna katkı sağlayan Sebamed kepek şampuanı, her saç tipi için uygun olan ürünlerden bir tanesidir. İçinde bulunan pirokton olamine ile saçlarınızı kepekten arındıran şampuan buna ek olarak kaşıntının ve tahrişin önüne geçiyor.

ÖZELLİKLERİ

Ürün Tipi

Standart

Kullanıcı

Erkek - Kadın

Hacim

400 ml

 

Kaynak: Cemre

En İyi Kepek Şampuanı Hakkında S.S.S.

0 Yorum

Yorum Yaz

e-Posta adresiniz açık bir şekilde yazılmayacaktır. * alanlar zorunludur.

0 yorum